Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Στο οριο...το κατω αμορτισερ...Ο γκουαλαντι εχει ''διπλο αμορτισερ''...
Και κατω με την τρυπα...και το επανω με τα χωρισματα !! ;) :)

Το ριγμενο..και κοιτα τα επανω ''χωρισματα''...

View attachment 76065

ΑΡΙΧΤΟ..

View attachment 76066

Αυτο που με στεναχωρησε πολυ...ηταν που βρηκα βυσματα του Ηπιοπουλου...με σχισμενο τον πυθμενα
της φουστας !!! :confused:

View attachment 76067
Τα 3 βυσματα σημερινα,,,,τα αλλα ποιο παλια ...
Εχει προσεξει κατι τετοιο καποιος αλλος φιλος ???
Νομιζω είναι Καρδάρας νικο ο συγκετροτυρας
 
Μαικ...να σου πω κατι και δημοσια...γιατι το εχω μεσα στην ψυχη μου...και βασανιζει φιλε !!
Εισαι ο μοναδικος ...που οταν μου ζητησες ''βοηθεια΄΄ δεν μπορεσα να σε βοηθησω...
Περασε καιρος...και ακομα με βασανιζει το που δεν μπορεσα να βοηθησω...
Αλλα πιστεψε με...εκεινη την εποχη ημουν πολυ ΝΤΑΟΥΝ...δεν ημουν καλα φιλε !!! :cool:

ΥΓ. Επιφυλασσομαι...ωστε να επανορθωσω !!!
Βρε φίλε τι λες τώρα? Με άφησες παγωτό.....λίγες φορές με έχεις βοηθήσει με σεταπ δημόσια ή σε προσωπικό?

Άστο μη λες τέτοια πράγματα.
 
Βρε φίλε τι λες τώρα? Με άφησες παγωτό.....λίγες φορές με έχεις βοηθήσει με σεταπ δημόσια ή σε προσωπικό?

Άστο μη λες τέτοια πράγματα.

ΟΧΙ...Δεν φτανει αυτο...Οταν ο αλλος σου ζηταει ''βοηθεια''...και τα γαιδουρια ..βοηθανε,,,
Αλλα πιστεψε με και μαρτυρας η Παναγια...δεν μπορουσα φιλε...γι'αυτο και λεω...επιφυλασσομαι !!! :)
 
ΟΧΙ...Δεν φτανει αυτο...Οταν ο αλλος σου ζηταει ''βοηθεια''...και τα γαιδουρια ..βοηθανε,,,
Αλλα πιστεψε με και μαρτυρας η Παναγια...δεν μπορουσα φιλε...γι'αυτο και λεω...επιφυλασσομαι !!! :)
Εννοείται σε πιστευω Νικόλα! όλα ανθρώπινα είναι και τα καταλαβαίνω, αυτό έλειπε. Οι δοκιμές και οι παρουσιάσεις που κάνεις είναι υπέρ αρκετές. Βλέπουμε ωραία πράγματα και μαθαίνουμε.
 
Εριξα ακομα δυο φυσιγγια....με το καινουργιο ΛΟΤ της Granular...ηθελα να δω...ποια βυσματα αγαπαει..το
καινουργιο ΛΟΤ..
Ειμαι σε καλο ''δρομο'' ο Αγκουιλα 22 ..εδωσε οχι ολα τα ρεστα του...αλλα ''εγραψε''... !!! :)

Οταν βλεπω τετοιες συγκεντρωσεις...λεω μεσα μου...Αντε ρε ''γέρο'' κατι εκανες !!! :D

30 ΜΕΤΡΑ 3* αστρα ΒΟΙΤΟ.

εικόνα_Viber_2023-08-03_16-48-09-049.jpg

εικόνα_Viber_2023-08-03_16-58-27-354.jpg
εικόνα_Viber_2023-08-03_16-58-54-445.jpg

εικόνα_Viber_2023-08-03_16-59-05-663.jpg
εικόνα_Viber_2023-08-03_16-59-32-846.jpg

Αυτα για σημερα παλικαρια μου...Αυριο ειναι αλλη μερα...Υγεια να εχουμε...να κανουμε αυτο που αγαπαμε !!!:):cool:
 
Εριξα ακομα δυο φυσιγγια....με το καινουργιο ΛΟΤ της Granular...ηθελα να δω...ποια βυσματα αγαπαει..το
καινουργιο ΛΟΤ..
Ειμαι σε καλο ''δρομο'' ο Αγκουιλα 22 ..εδωσε οχι ολα τα ρεστα του...αλλα ''εγραψε''... !!! :)

Οταν βλεπω τετοιες συγκεντρωσεις...λεω μεσα μου...Αντε ρε ''γέρο'' κατι εκανες !!! :D

30 ΜΕΤΡΑ 3* αστρα ΒΟΙΤΟ.

View attachment 76078

View attachment 76079
View attachment 76080

View attachment 76081
View attachment 76082

Αυτα για σημερα παλικαρια μου...Αυριο ειναι αλλη μερα...Υγεια να εχουμε...να κανουμε αυτο που αγαπαμε !!!:):cool:
Αυτά Νίκο αν βάλεις αλεύρι που θα φτάσουν ;
 
Αυτά Νίκο αν βάλεις αλεύρι που θα φτάσουν ;

Το πρωτο μηνυμα το εσβησα...ηταν απρεπες και βαρυ..
Φιλε πιστευω οτι θα πιασει το 100% της συγκεντρωσης σε αυτα τα μετρα...
Εαν θελεις...αυριο το δοκιμαζω με αλευρι !! :)
 
Θ

Θέλει κρύα πολλά το 36 ποιο σταθερά τα 34
Αυτό ακριβώς το συμπέρασμα έβγαλα και εγώ καθώς μου έκανε overkill σε μια φασσαρα και ευτυχώς έπεσε μέσα σε ένα μονοπάτι και την βρήκα. Το 34αρι έχει δοκιμαστεί σε συνθήκες 100% υγρασία φουλ ομίχλη και σαπιλα και κρύο και δεν μάσησε τπτ. Και έχω πάρει και τα πιο μακρινά μου πουλιά με δαυτο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top