Βλητικές δοκιμές

Η optima έδωσε ελαφρά μεγαλύτερες ταχύτητες όλες οι άλλες διαφορές είναι πουτσες μπλε.
Όσα θα πάρεις με τη μία, θα πάρεις και με την άλλη...
Όσα κλαμπανίσεις με τη μία, θα κλαμπανίσεις και με την άλλη...
 
Last edited:
Ναι αλλά μερικά σκάγια θα ήταν πιο γρήγορα, αυτό θα ακούσεις τώρα ... 😂 🤪

Κάτσε να κάνω και εγώ την δοκιμή M2 - Maxus σε διάτρηση (γιατί σε συγκέντρωση ξέρω πως πάνε) για να τελειώνουμε με τις ιστορίες.
Πάλι πας να χαλάσεις με της κακές παρέες?Αύριο να φέρεις ένα χαρτί με την λέξη Οπτιμα γραμμένη χίλιες φορές.
 
Συγχαρητήρια στον Γιώργο για την παρουσίαση, αλλά η διαφορά 18,3 με 18,6 δεν είναι τέτοια ( σε σχέση με το 18,4 +- των περισσότερων βυσμάτων) ώστε να προκύψουν μετρήσιμες διαφορές. Θα τολμήσω μία πρόβλεψη, ΑΝ αυτό που έλεγε ο τύπος στο βίντεο που μόλις ανάρτησε ο monofranchi είναι αλήθεια, ότι δηλαδή η Benelli παρουσίασε όπλο με αυλό 19,7 και ΑΝ ο κώνος του παραμένει ο πολύ κοντός του powerbore , τότε οι επόμενες συζητήσεις θα έχουν πολύ μεγάλο ενδιαφέρον.
 
Η 390 76cm η 391 71cm
Και πάλι έχασε η 390,το ίδιο μου έδινε και εμένα που ήταν 66εκ. Σε σχέση με 71 εκ με τον ίδιο αυλό.Εγω αυτά τους έγραφα,δεν έχω πει ποτέ για αυτές της διάφορες να αλλάξει κανείς όπλο.Για πιο λόγο για να κερδίζεις σε δοκιμές,όχι βέβαια.Αλλα κάποιος θέλει να μάθει αν έστω η αριθμοί αλλάζουν,είναι τόσο κακό,και παθαίνουν ταραχή όταν μιλάμε για Κάννες.
 
Αρα παίζει το ρόλο του και αυτό σωστά; ;;
@gvp9000 άρα η 391 είναι καλύτερη καννη.
Σωστά, ... να αγοράσεις όπλο με κάνη 1,5m να γαζώνει.
Άσε που οι μεγαλύτερες κάνες έχουν πολλές τριβές ... αν ήταν 71 θα κέρναγε τσάι στην 391. 😁😁😁😂

Μαλώνουν οι μπερετάκηδες για το ποια μπερέτα έχει την καλύτερη κάνη.
.sarcastic.

Χλωμό...
Μέχρι 35mm...
Ημί ...

Εκεί έχουμε ένα + 3%
Αν μέτραγε και σκάγια κάντο -3%.
Ένα κουτί έριξε για να βγάλει 80% με το #6 percorso και πάλι δεν μπόρεσε. 😂 🤣😁
Ημί ...
 
3% για κάθε 5 πόντους κάννη αρα είναι καλύτερο το 391 και βελαξτε όσο θέλετε 😂🤣😂
Σε τέτοια δεν χάνουν αυτές,η δοκιμές είναι το φαη τους.Η ποιο εύκολη κάννη,πολύ σταθερή απόδοση,και στο πίνακα και στους καταλόγους,μια τραβαγες κέντρο,δεν σε ταλαιπωρούσε.Εχεις άκουσα για το αείμνηστο Στρατό Διονυσίου που έμπαινε στο στούντιο και ελεγε το κάθε τραγούδι μια φορα και όλο το δίσκο σε μια μέρα,κάπως έτσι.
 
Back
Top