Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ετοιμαζομαστε να εφοδιασουμε τα αντιαεροπορικα.....hunter.1.hunter.1.shoot..shoot.


20171006_195952.jpg
 
Εγω π
Παίδες καλησπέρα...αγόρασα πρόσφατα φυσιγγια champion μαύρα 34...μου είχατε πει ότι είναι για κρύο και σκοπεύω σιγά σιγά να.τα χρησιμοποιήσω...θα ήθελα.να μάθω αν τα baikal τα πηγαίνουν αυτά τα φυσιγγια...θέλω να τα χρησιμοποιήσω στη μπεκάτσα φέτος...είναι όντως όσο καλά μου περιέγραψε ο πωλητής και ότι στο κρύο δεν παίζονται η όχι ? Το δίκανο μου Θα τα πηγαίνει πιστεύετε ?κάποιος που να χει baikal τα έχει δοκιμάσει ?ευχαριστώ
Εγω που τα εριχνα πριν χρονια μετα σταματησαν να τα φερνουν εδω, τα θεωρω στα πιο τοπ φυσιγγια που εχω ριξει απο οταν κυνηγω...
 
Τα άπαντα του καραμανιδη;
Ηλια εχω βαλει στο ματι και αλλη μια φιρμα και θα ενημερωσω τα καταδρομια του ΗL. Φορτωνω πυρομαχικα γιατι αρκετα μας εχουν φαει οι γιατροι στο σπιτι....και γιατι λατρευω τσιχλονια και το βουνο...ξεχνιεμαι...
 
Να μη σας μείνει ούτε ένα!!!! .shoot.
Θα γινει της κορεας φετος....asking..shoot..shoot.

Πανο πειρες ολοι την κολεξιων του καραμανιδη.cool. καλο ριχτα φιλε οπως ειπε κ ο Χρηστος να μην σου μεινη κανενα.sarcastic.
Ενταξει μου ξεφυγαν μερικα αλλα θα το διορθωσω.my man..sarcastic.
 
Ετοιμαζομαστε να εφοδιασουμε τα αντιαεροπορικα.....hunter.1.hunter.1.shoot..shoot.


20171006_195952.jpg
Μπορεις να μου πεις εντυπωσεις απο τα συγκεκριμενα;εγω βρισκω μονω τα μαυρα τα πορτοκαλι κ το διασπορας που δεν το δουλευω,τα αλλα που θελω να δοκιμασω δεν τα βρισκω,εχουν μεγαλη διαφορα απο το πορτοκαλι;
 
Μπορεις να μου πεις εντυπωσεις απο τα συγκεκριμενα;εγω βρισκω μονω τα μαυρα τα πορτοκαλι κ το διασπορας που δεν το δουλευω,τα αλλα που θελω να δοκιμασω δεν τα βρισκω,εχουν μεγαλη διαφορα απο το πορτοκαλι;
Μανώλη τα κίτρινα είναι περίπου στην απόδοση σαν τα μαύρα σε όλους τους καιρούς γαζώνουν. Τα κόκκινα για τα λεφτά τους πολύ καλά αν και τα ακρίβυνε δεν έχω αντιμετωπίσει θέμα ουτε στο κρύο ακόμα και στους 5 βαθμούς εκοβαν πολύ καλά. Θα το ξαναπώ τα μαύρα μου θυμίζουν Lambro καφέ γαζώνουν....

Τα πορτοκαλί και τα διασποράς τα πήρα φέτος να δώ πώς πάνε και ελπίζω να με ικανοποιήσουν...

Πανάγο μέσα απ τη καρδιά μου φυσιγγι και τσιχλονι και να μη σου μείνει ουτε ενα αδερφε

Να σε καλά Ευριπάρα!! Φλερτάρω με άλλη φίρμα και σκέφτομαι να φορτώσω για δοκιμή. Ελπίζω μόνο τα τσιχλόνια να μας τιμήσουν φέτος και μην φάμε καμμία χιλόπιτα γιατί θα τα παίξουμε τα φυσέκια την πρωτοχρονιά..asking..sarcastic.
 
Ηλια εχω βαλει στο ματι και αλλη μια φιρμα και θα ενημερωσω τα καταδρομια του ΗL. Φορτωνω πυρομαχικα γιατι αρκετα μας εχουν φαει οι γιατροι στο σπιτι....και γιατι λατρευω τσιχλονια και το βουνο...ξεχνιεμαι...
Μια χαρά φυσίγγια έχει...κανένα δεν με έχει προδώσει απλά με χάλασε λίγο η περσινή κατάσταση!αν και μετά την αλλαγή setup πάλι μια χαρά ήταν τα φυσίγγια
 
Παίδες καλησπέρα...αγόρασα πρόσφατα φυσιγγια champion μαύρα 34...μου είχατε πει ότι είναι για κρύο και σκοπεύω σιγά σιγά να.τα χρησιμοποιήσω...θα ήθελα.να μάθω αν τα baikal τα πηγαίνουν αυτά τα φυσιγγια...θέλω να τα χρησιμοποιήσω στη μπεκάτσα φέτος...είναι όντως όσο καλά μου περιέγραψε ο πωλητής και ότι στο κρύο δεν παίζονται η όχι ? Το δίκανο μου Θα τα πηγαίνει πιστεύετε ?κάποιος που να χει baikal τα έχει δοκιμάσει ?ευχαριστώ
Ηλία τα έπαιρνε ο πατέρας μου πριν αρκετά χρόνια για το πλάγιο μπαικαλ. Θυμάμαι ηταν φάρμακι από τουφεκιές, πιο μετά που ξεκίνησα και εγώ συνέχισα να τα πέρνω μέχρι που σταμάτησε να τα φέρνει το μαγαζί. Θυμάμαι επίσης παίρναμε και το πράσινο με λιγότερα γραμμάρια. Αν έχει ακόμα την ίδια συνταγή θα το λατρέψεις.
 
Καλόριχτα Παναγιώτη! Αυτό το διασποράς μπιμπελό είναι με τον άσπρο διαφανή κάλυκα και τον κόκκινο διασπορεα!
Ευχαριστω Γιαννιο. Ναι οντως ειναι ωραια. Φοβαμαι λιγο τον ελικοειδη γιατι παλια με τα magic του δικου μας του χανιωτη ειχα φαει τρελη φολα
20171006_225000.jpg
 
Φυσηγγαρα..εξερετικο ενα απο τα καλητερα 34γρ.τησ αγωρασ
ωραια ...φετος και μετα απο πολλα χρονια που εριχνα μονο δικα μου φυσιγγια θα το ριξω στο τεμπελιο για αυτο εγινε και μια καλη παραγγελια απο ρουμελιωτη ...100 κουτια το διαφανο με την csb1 και 11 κουτακια για δοκιμη απο το 34 με την mb-36 το οποιο και αυτο ειχε παρα πολυ καλη τιμη.ηλια μηπως ξερεις δοσολογιες απο το 34αρη?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top