Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Φετος στις περδικες εριξα μεχρι τωρα του αγγελοπουλου (κουτουμανος) 2 φυσιγγια σε νο7 ενα 33γρα το μαυρο με πυριτιδα mb32 και ενα διαφανο με 34γρ με Α1 με κανη breda 61εκ με τσοκ muller decoy εχω παρει πολυ καθαρα σκοτωματα και πολυ μαλακα φυσιγγια και τα 2 και με τιμη 7ευρω η 25αδα,στην αλλη κανη που ειχα η οποια ηταν παλι breda 62,5 εκ με 70αρα θαλαμη καιεξωτερικα τσοκ εριχνα τα r-plus του δορκα στα 35γρ τα πρωην rotweill plus ηταν δηλητηριο σε αυτη την κανη δεν μου πανε δε ξερω γιατι.
Θα τον παρω να μου στειλειαπο 3 κουτια απο την ιδια παρτιδα
 
Παίδες καλησπέρα...αγόρασα πρόσφατα φυσιγγια champion μαύρα 34...μου είχατε πει ότι είναι για κρύο και σκοπεύω σιγά σιγά να.τα χρησιμοποιήσω...θα ήθελα.να μάθω αν τα baikal τα πηγαίνουν αυτά τα φυσιγγια...θέλω να τα χρησιμοποιήσω στη μπεκάτσα φέτος...είναι όντως όσο καλά μου περιέγραψε ο πωλητής και ότι στο κρύο δεν παίζονται η όχι ? Το δίκανο μου Θα τα πηγαίνει πιστεύετε ?κάποιος που να χει baikal τα έχει δοκιμάσει ?ευχαριστώ
 
Μόλις έκανα μια mini φορτωτική στα 36 speed και duck hunting 33gr του κυρίου Μητσάκου. Ασυναγώνιστη τιμή, μένει να αποδείξουν την αξία τους και στον αγωνιστικό χώρο.
Για να καταλάβεται τις τιμές που επικρατούν εδω πάνω, απο τη διαφορά του ένός κουτιού 36γρ μόνο, έκανα απόσβεση σχεδόν της μεταφοράς τους εδω πάνω.

Περιμένω πως και πώς να πέσει πάγος και αντάρα να ρίξω τα φορτωμένα 33αρια του!
 
Μόλις έκανα μια mini φορτωτική στα 36 speed και duck hunting 33gr του κυρίου Μητσάκου. Ασυναγώνιστη τιμή, μένει να αποδείξουν την αξία τους και στον αγωνιστικό χώρο.
Για να καταλάβεται τις τιμές που επικρατούν εδω πάνω, απο τη διαφορά του ένός κουτιού 36γρ μόνο, έκανα απόσβεση σχεδόν της μεταφοράς τους εδω πάνω.

Περιμένω πως και πώς να πέσει πάγος και αντάρα να ρίξω τα φορτωμένα 33αρια του!
Τα 33αρια ειναι ωραια... Τα εχουμε δοκιμασει... ;)
 
Μόλις έκανα μια mini φορτωτική στα 36 speed και duck hunting 33gr του κυρίου Μητσάκου. Ασυναγώνιστη τιμή, μένει να αποδείξουν την αξία τους και στον αγωνιστικό χώρο.
Για να καταλάβεται τις τιμές που επικρατούν εδω πάνω, απο τη διαφορά του ένός κουτιού 36γρ μόνο, έκανα απόσβεση σχεδόν της μεταφοράς τους εδω πάνω.

Περιμένω πως και πώς να πέσει πάγος και αντάρα να ρίξω τα φορτωμένα 33αρια του!
Καλόριχτα Απόστολε. Θα περιμένουμε εντυπώσεις.
Εκτός από τα 36άρια που τα έχω δοκιμάσει και με εντυπωσίασαν, πήρα και εγώ πρώτη φορά να δοκιμάσω τα 33άρια σε Νο 2 και Νο 0 ;)
 
Τα 33αρια ειναι ωραια... Τα εχουμε δοκιμασει... ;)

Καλόριχτα Απόστολε. Θα περιμένουμε εντυπώσεις.
Εκτός από τα 36άρια που τα έχω δοκιμάσει και με εντυπωσίασαν, πήρα και εγώ πρώτη φορά να δοκιμάσω τα 33άρια σε Νο 2 και Νο 0 ;)
Τετοια να ακουω! ;)
Θελω να τσεκαρω απόδωση στα μειων 15 να δω τι κανουν!

Χρηστάρα σε βλέπω αγριεμένο! Ωραιος.pop.
 
Μόλις έκανα μια mini φορτωτική στα 36 speed και duck hunting 33gr του κυρίου Μητσάκου. Ασυναγώνιστη τιμή, μένει να αποδείξουν την αξία τους και στον αγωνιστικό χώρο.
Για να καταλάβεται τις τιμές που επικρατούν εδω πάνω, απο τη διαφορά του ένός κουτιού 36γρ μόνο, έκανα απόσβεση σχεδόν της μεταφοράς τους εδω πάνω.

Περιμένω πως και πώς να πέσει πάγος και αντάρα να ρίξω τα φορτωμένα 33αρια του!

Καλόριχτα φιλαράκι.
Σε τι νούμερα τα πήρες;
 
Μόλις έκανα μια mini φορτωτική στα 36 speed και duck hunting 33gr του κυρίου Μητσάκου. Ασυναγώνιστη τιμή, μένει να αποδείξουν την αξία τους και στον αγωνιστικό χώρο.
Για να καταλάβεται τις τιμές που επικρατούν εδω πάνω, απο τη διαφορά του ένός κουτιού 36γρ μόνο, έκανα απόσβεση σχεδόν της μεταφοράς τους εδω πάνω.

Περιμένω πως και πώς να πέσει πάγος και αντάρα να ρίξω τα φορτωμένα 33αρια του!
καλο ριχτα Αποστολη
 
Τετοια να ακουω! ;)
Θελω να τσεκαρω απόδωση στα μειων 15 να δω τι κανουν!

Χρηστάρα σε βλέπω αγριεμένο! Ωραιος.pop.
Πέρυσι στους -10 : .hunter.1
...Χήνες-φάσσες πολλές αλλά ψηλά. Αυτή δεν περίμενα να την πάρω λόγω ύψους άλλα έπεσε με τσοκ 5* και φυσίγγια Νο 5 alectoris club....


 
Status
Not open for further replies.
Back
Top