Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Το πρόβλημα είναι ότι ο συγκεκριμένος το έχει στα χαρακτηριστικά στην πυρίτιδα.
Του φαντομ τα f2 τι πυρίτιδα έχουν;
Νομίζω στο τριπακι του ονόματος μπαίνουν αρκετοί βιοτέχνες αλλά στα χαρακτηριστικά είναι κοροϊδία 1000% για μένα.
 
Ποτε δεν ειχα κονε τον Δουβρη Τολη,αλλος ηταν το κονε ο οποιος προσπαθει να τον βρει απο το πρωι στο τηλ
Mα τι σκατα σκεφθονται ρε φιλε ... ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ χαζοι εινα ιρε γμτ , δεν ξερουν οτι θα γινουν ρομπα αμεσως!!!! Βεβαια παιδια ΜΗΝ ξεχναμε κ το λαθος ...δλδ εχω πολλες παραγγελιες κ απλα εγινε μαλακια κ εβαλα τους καλυκες με το MB32 !! Βεβαια σε φυσιγγια λαθοι ΔΕΝ συγχωρουνται ... γιατι μπορει να ακουσουμε ...sorry αλλα πριν γεμιζα semi magnum κ συνεχισα με 2,0 γρμ πυριτιδα στα 32αρια ... γαζωνουν παντως εεεεεεεε .very funny.
 
οκ..τι παίζει σε 32γρ ατσάλινο; καμία πρόταση;;;

Τα B&P και τα Power Steel του Κύργια είναι δοκιμασμένα και μου αρέσουν πολύ.
Από εκεί και πέρα έχω ακούσει καλά λόγια και για τα Sellier Bellot αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει.
 
Mα τι σκατα σκεφθονται ρε φιλε ... ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ χαζοι εινα ιρε γμτ , δεν ξερουν οτι θα γινουν ρομπα αμεσως!!!! Βεβαια παιδια ΜΗΝ ξεχναμε κ το λαθος ...δλδ εχω πολλες παραγγελιες κ απλα εγινε μαλακια κ εβαλα τους καλυκες με το MB32 !! Βεβαια σε φυσιγγια λαθοι ΔΕΝ συγχωρουνται ... γιατι μπορει να ακουσουμε ...sorry αλλα πριν γεμιζα semi magnum κ συνεχισα με 2,0 γρμ πυριτιδα στα 32αρια ... γαζωνουν παντως εεεεεεεε .very funny.
πονταρουν στους πολλους κυνηγους , που δεν δηνουν μεγαλη σημασια στα φυσιγγια , που το μονο που τους ενδιαφεροι ειναι φτηνα φυσιγγια , και δεν ξερουν τι θα πει ΜΒ32 , SIPE, S4 , GM3 , TEKNA , MB36 , κτλ , ολα αυτα τους φενοντε σαν μαρκα φυσιγγιου
 
πέρσι σου δούλεψαν καλά ; εχεις περσινο να ανοίξεις για να κάνουμε σύγκριση ;
Αφού τα λέγαμε ρε παυλαρα...άμα εξαιρέσεις το κάψιμο που πέταγε...πήγαιναν πολύ καλά...και τις δύο πρώτες μέρες μου δούλεψαν καλά....μετά πολλά ζωντανά...από τότε που έπιασε υγρασία!
 
Oscar Gold Black Diamond Granular

1.5γρ τα γεμίζει ο Oscar και 1.55γρ τα γεμίζει ο Φαντομ ,,, διαφορά στην τιμή €6 ο Φαντομ και €6,5 ο Oscar από
Παρδαλάκη

έχω την εντύπωση πώς τον ίδιο συγκεντρωτήρα βάζει και στο Nitro 33gr G3000 ,,,πρέπει να ανοίξω το τεφτέρι μου ;)

20171028_114559.jpg

20171028_114614.jpg

20171028_114728.jpg

20171028_115053.jpg

20171028_115107.jpg

20171028_115146.jpg

20171028_115208.jpg

20171028_115249.jpg
 
Last edited:
Ηλία δεν το έριξα γιατί το είχα σε Νο8 ενώ κυνήγησα με Νο7 στο σημερινό καρτέρι,,λογικά αυριο θα το ρίξω και θα έχω μια σύγκριση με το fantom f32,,,με βάση την αναλογία της πυρίτιδας γλυκό θα είναι αν και ο συγκεντρωτήρας με φοβίζει λίγο γιατι στο Nitro 33 έχει ανάκρουση σε πανομοιότυπο σεταπ g3000 με άλλο συγκεντρωτήρα,,,θα δείξει αυριο
 
Ηλία δεν το έριξα γιατί το είχα σε Νο8 ενώ κυνήγησα με Νο7 στο σημερινό καρτέρι,,λογικά αυριο θα το ρίξω και θα έχω μια σύγκριση με το fantom f32,,,με βάση την αναλογία της πυρίτιδας γλυκό θα είναι αν και ο συγκεντρωτήρας με φοβίζει λίγο γιατι στο Nitro 33 έχει ανάκρουση σε πανομοιότυπο σεταπ g3000 με άλλο συγκεντρωτήρα,,,θα δείξει αυριο
Μαλακό είναι Παύλο,όντως!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top