Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Πολύ σωστά Γιώργο όπως και τα Legia της Browning, για τα remington είχα ακουστά από παλιά ότι οι τιμές τους εκεί ήταν πολύ χαμηλότερες σε σχέση με την Ελλάδα, όλως τυχαία χαζεύοντας στο internet σελίδες με φυσίγγια έπεσα πάνω σε κάτι φώτο με σφαγμενα remington σε μια τουρκική σελίδα, τα υλικά τούς καμία σχέση με αμερικανικά και νόμιζα ότι ήταν κάποια τουρκική μαϊμουδια .


Σίγουρα δεν νομίζω να γεμιζονται με κάποια εξουσιοδότηση της remington αλλιώς θα υπήρχαν και σε άλλες χώρες, αλλά μάλλον πρέπει να γεμιζονται στην Βουλγαρία όπως λες γιαυτο και διατίθενται μόνο εκεί.
Ο συγκεντρωτηρας αυτος ειναι z2m;
 
Baldinini 30gr 8mm μέταλλο σε κάλυκα fiocchi..Λευκό καψουλι κ συγκεντρωτηρας μάλλον ο gualandi super g..
Η πυρίτιδα μοιάζει με csb1 γκρι χρώματος,και υπάρχουν κ μερικά γαλάζια φυλλιδια..την γνωρίζει καποιος?
Τα σκάγια αψεγαδιαστα..Τον Οκτώβρη να ήμαστε καλά θα το δούμε κ στην πραξη.

.
 
Baldinini 30gr 8mm μέταλλο σε κάλυκα fiocchi..Λευκό καψουλι κ συγκεντρωτηρας μάλλον ο gualandi super g..
Η πυρίτιδα μοιάζει με csb1 γκρι χρώματος,και υπάρχουν κ μερικά γαλάζια φυλλιδια..την γνωρίζει καποιος?
Τα σκάγια αψεγαδιαστα..Τον Οκτώβρη να ήμαστε καλά θα το δούμε κ στην πραξη.

.
Που το βρηκες αυτο παλι
 
Μην το ρίξεις με καραμπινα ειδικά....ξέρω 2 περιπτώσεις που άνοιξε μεσα στο οπλο το φυσίγγι από το πλάι κοντά στην ένωση πλαστικού και σιδερου ... Βγάλε μία φώτο το κουτι για σου πω 100%

Το παράξενο είναι ότι έκοβε καλά
 
Baldinini 30gr 8mm μέταλλο σε κάλυκα fiocchi..Λευκό καψουλι κ συγκεντρωτηρας μάλλον ο gualandi super g..
Η πυρίτιδα μοιάζει με csb1 γκρι χρώματος,και υπάρχουν κ μερικά γαλάζια φυλλιδια..την γνωρίζει καποιος?
Τα σκάγια αψεγαδιαστα..Τον Οκτώβρη να ήμαστε καλά θα το δούμε κ στην πραξη.

.
Καλοριχτα φίλε ,γιατί όχι τον Σεπτέμβριο
 
Μην το ρίξεις με καραμπινα ειδικά....ξέρω 2 περιπτώσεις που άνοιξε μεσα στο οπλο το φυσίγγι από το πλάι κοντά στην ένωση πλαστικού και σιδερου ... Βγάλε μία φώτο το κουτι για σου πω 100%

Το παράξενο είναι ότι έκοβε καλά
Σαν μαρκα ειναι οντως αγνωστα κ ουτε υπάρχουν πληροφοριες στην στο κουτι..ουτε google δεν βρηκα κατι..Αυτο ομως δεν σηναινει τιποτα..
Αυτα ειναι:
http://www.alectoris-club.gr/club/?p=3253

Καλοριχτα φίλε ,γιατί όχι τον Σεπτέμβριο
Thanks Kostas..
Kαι που να τα ριξω πανω μου??.sarcastic.
Μην σου περναει η ιδεα οτι θα εχει τρυγονες...buy buy.
 
Σαν μαρκα ειναι οντως αγνωστα κ ουτε υπάρχουν πληροφοριες στην στο κουτι..ουτε google δεν βρηκα κατι..Αυτο ομως δεν σηναινει τιποτα..
Αυτα ειναι:
http://www.alectoris-club.gr/club/?p=3253


Thanks Kostas..
Kαι που να τα ριξω πανω μου??.sarcastic.
Μην σου περναει η ιδεα οτι θα εχει τρυγονες...buy buy.
Πότε δεν ξέρεις μίστερ.
Χτες παρελαβα και 5 κουτια Κενταυρος 28αρια Νο 9 απο την κοπη της πιττας.....victory.......ευχαριστουμε τον Κυρ .Θεοδωριδη για την προσφορα του
Καλοριχτα Αργύρη
 
Σαν μαρκα ειναι οντως αγνωστα κ ουτε υπάρχουν πληροφοριες στην στο κουτι..ουτε google δεν βρηκα κατι..Αυτο ομως δεν σηναινει τιποτα..
Αυτα ειναι:
http://www.alectoris-club.gr/club/?p=3253


Thanks Kostas..
Kαι που να τα ριξω πανω μου??.sarcastic.
Μην σου περναει η ιδεα οτι θα εχει τρυγονες...buy buy.
Αλλο είναι γράψε άκυρο....απλά εχουν ιδιο κάλυκα
 

Η πυριτιδα ειναι απο το nobel speed 34gr,ειναι η C7;
Μετρησα τα σκαγια No-5 κ ηταν 8 απο τα 10 3.00mm κ 2 απο τα 10 3.10mm αντι για 2.9mm που ειναι το ιταλικο 5αρι κ εγραφε κ το κουτι πανω,προσωπικα τα 3.00mm μ' αρεσουν πολυ,γιατι ειναι ακριβως αναμεσα στο 4αρι κ το 5αρι,επισης ηταν πολυ μαλακα κ οχι τοσο σφαιρικα,δοκιμη στην εναρξη,μεχρι τοτε υπομονη
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top