Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Αν δεν γελιεμαι, 6 ευρω τα εφεραν εδω κατω, στο μαγαζι που ψωνιζω. ΑΝ δεν γελιεμαι το ξαναλεω, μιας και δοκιμαζαν προχτες κατι φιλοι, και νομιζω ηταν αυτα
6,10 το gorilla με κάλυκα fiem csb5 .στήσιμο Κένταυρος δηλαδή και πιο ακριβο.σ αυτά τα λεφτά πολύ ανώτερο το λαμπρο
 
6,10 το gorilla με κάλυκα fiem csb5 .στήσιμο Κένταυρος δηλαδή και πιο ακριβο
Νομίζω πως δεν αρκεί να είναι το ίδιο στήσιμο.....δεν ξέρω το γιατί αλλά βγάζει πολύ σταθερά και καλά φυσίγγια....αλλά από τιμή φαρμακείο!
 
Απλώς λέω ότι για να βγουν 2 φυσίγγια ίδια, πρέπει όλα να είναι τα ίδια. Τώρα πόσο χρεώνει ο καθένας την τεχνογνωσία του δεν μπορώ να το ξέρω.
Συμφωνώ Μάνο!ο καθένας ορίζει την τιμή που αξιώνει για το προϊόν του και το αγοραστικό κοινό επιλέγει αν θα ψωνίσει ή όχι!
 
Παιδιά, έκανα παραγγελία από Ρουμελιώτη, 2 κούτες 28γρ σε ν.8 ( δεν βγάζει αλλά νουμερα) με χαμηλό παφιλα, στα 4,70 το κουτί!
Επίσης και μια κούτα 32γρ, σε νούμερο 7,5 σε ίδια τιμή με πέρυσι στα 5,5 το κουτί...
Μου είπε θα βγάλει σε 28γρ και με ψηλό παφιλα, (σαν του 32γρ) στα 4,90 το κουτί ..
 
Last edited:
Παιδιά, έκανα παραγγελία από Ρουμελιώτη, 2 κούτες 28γρ σε ν.8 ( δεν βγάζει αλλά νουμερα) με χαμηλό παύλα στα 4,70 το κουτί!
Επίσης και μια κούτα 32γρ, σε νούμερο 7,5 σε ίδια τιμή με πέρυσι στα 5,5 το κουτί...
Μου είπε θα βγάλει σε 28γρ και με ψηλό παφιλα, (σαν του 32γρ) στα 4,90 το κουτί ..
Πουλάει ο Ρουμελιωτης!
 
Παιδιά, έκανα παραγγελία από Ρουμελιώτη, 2 κούτες 28γρ σε ν.8 ( δεν βγάζει αλλά νουμερα) με χαμηλό παφιλα, στα 4,70 το κουτί!
Επίσης και μια κούτα 32γρ, σε νούμερο 7,5 σε ίδια τιμή με πέρυσι στα 5,5 το κουτί...
Μου είπε θα βγάλει σε 28γρ και με ψηλό παφιλα, (σαν του 32γρ) στα 4,90 το κουτί ..
Να μην σου μεινει ουτε ενα...;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top