Γνώμες Φυσιγγίων

Αν είναι όπως τα τελευταία χρόνια και ο φετινός χειμώνας....δεν υπάρχουν ιδιαίτερες απαιτήσεις τουλάχιστον εκεί που πάω εγώ.
Δοκίμασε αν θέλεις και τα gorilla 34 τα μαύρα με τον συγκεντρωτηρα για όλο τον χρόνο εκτός από την πολλή ζέστη. Εγώ φαντάσου το χρησιμοποιώ στα "δύσκολα" με υγρασιες με κρύο και με βγάζει παληκάρι.
 
Δοκίμασε αν θέλεις και τα gorilla 34 τα μαύρα με τον συγκεντρωτηρα για όλο τον χρόνο εκτός από την πολλή ζέστη. Εγώ φαντάσου το χρησιμοποιώ στα "δύσκολα" με υγρασιες με κρύο και με βγάζει παληκάρι.
Με 15€ το κουτί
 
Τα speed τα έχω ρίξει σε φάσσες και είναι εξαιρετικό, αν ήταν φθηνότερο θα το έπαιρνα και σε ψιλά σκάγια για χειμώνα σε τσίχλες
11€ πάντως για παπί φάσσα είναι μια καλή τιμή
Το speed μαζί με το a1 speciale θεωρώ ότι είναι ότι πιο value for money για φάσσα-παπια με τις τιμές πλέον.
 
Την στιγμή που τα nsi speed έχουν 11...
Πήγα να πάρω κι εγώ ένα κουτί να τα δοκιμάσω πάλι,(γιατί παλιοτερα που τα είχα πάρει δεν μου άρεσαν) και τα βρήκα σε μαγαζί της Κορίνθου 15ευρω...Τελικά πήρα ένα α1special και ένα tordo 34 με prima για δοκιμη
 
Πήγα να πάρω κι εγώ ένα κουτί να τα δοκιμάσω πάλι,(γιατί παλιοτερα που τα είχα πάρει δεν μου άρεσαν) και τα βρήκα σε μαγαζί της Κορίνθου 15ευρω...Τελικά πήρα ένα α1special και ένα tordo 34 με prima για δοκιμη
Περιμένουμε ρεπορτάζ..
 
Ότι και να ακούσεις φίλε βάση θα έχει μόνο αν κάποιος τα έχει ρίξει με όπλο και τσοκ σαν το δικό σου .
Για εμένα ουτε αυτό...
Σε άλλους τόπους κυνηγάω εγώ, σε άλλους εσυ...
Αλλιώς σκοπεύω εγώ, αλλιώς εσυ....

Για εμενα τα πράγματα είναι απλά....
Αγοράζουμε επώνυμα κ ασφαλή φυσίγγια με το βάρος των σκαγιων που επιθυμούμε..
Οι πυρίτιδες δεν έχουν σημασία...
Και κάνουμε τις δοκιμες μας εμείς οι ίδιοι κ οχι οι άλλοι για εμάς.....

Όσο καλό κ να είναι ένα φυσιγγι για εμενα κ ανεξαρτήτως τιμής δεν θα σου ποτέ πήγαινε να φορτώσεις κιβώτια....
Πολλές οι πιθανοτητες να σε παρω στο λαιμό μου κ αυτό δεν το θέλω.......
 
Και κάνουμε τις δοκιμες μας εμείς οι ίδιοι κ οχι οι άλλοι για εμάς....
Και δοκιμή στο κυνήγι
Εάν είμαστε ευχαριστημένοι με ένα φυσίγγι στο κυνήγι και το ρίξουμε στο χαρτί και είναι λίγο σκόρπιο δεν λέει κάτι από την στιγμή που έχουμε αποτέλεσμα
Το σφιχτοντουφέκισμα είναι για αυτούς που έχουν χέρια,όχι για αυτούς που νομίζουν ότι έχουν
 
Back
Top