Δοκιμές διάτρησης

  • Thread starter Thread starter leo
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τα πάντα φαίνονται στο θήραμα.
Όποιος είναι ευχαριστημένος με το όπλο του και τα σκοτώματά του μένει ως έχει.

Οι υπόλοιποι ψάχνουμε να βρούμε εύκολους και αξιόπιστους τρόπους για να ελέγξουμε αν κάποιο όπλο, τσοκ "σκοτώνει καλύτερα" (ότι μπορεί να σημαίνει για τον καθένα αυτό) από ένα άλλο.
Αν δεν καταφέρουμε να το βρούμε τότε πρέπει να αγοράζουμε κάθε χρόνο ένα όπλο και καμιά 10αριά τσοκ, να το κυνηγάμε και τον επόμενο χρόνο να αγοράζουμε άλλο.
Σε καμιά 50αριά χρόνια ίσως αποκτήσουμε άποψη και γνώση.

Γι αυτό ψάχνουμε ...

Εκτός και αν κάποιος κατέχει την απόλυτη γνώση ότι το όπλο του και το τσοκ του είναι το καλύτερο στον κόσμο με τα πιο "δυνατά" σκοτώματα.
Ας μας το πει να μην ψάχνουμε άδικα.

Φιλικά ...
 
Εκτός και αν κάποιος κατέχει την απόλυτη γνώση ότι το όπλο του και το τσοκ του είναι το καλύτερο στον κόσμο με τα πιο "δυνατά" σκοτώματα.
Ας μας το πει να μην ψάχνουμε άδικα.
Εγώ κατέχω την απόλυτη γνώση και το όπλο μου και το τσοκ μου είναι το καλύτερο στον κόσμο με τα πιο "δυνατά" σκοτώματα. Οπότε μην ψάχνετε άδικα..sarcastic.
 
Εγώ κατέχω την απόλυτη γνώση και το όπλο μου και το τσοκ μου είναι το καλύτερο στον κόσμο με τα πιο "δυνατά" σκοτώματα. Οπότε μην ψάχνετε άδικα..sarcastic.
Μην το γελάς ... είναι δυνατόν κάποιος να πει ότι το όπλο με το οποίο κυνηγάει δεν σκοτώνει ;;;
Κάποιος που έχει αλλάξει 30 όπλα έχει μια αξιοπιστία παραπάνω αλλά εδώ έρχεται "το αξίωμα" ότι κάθε όπλο είναι διαφορετικό και τα διαλύει πάλι όλα.

Οπότε καταλήγουμε στο προφανές.
Όποιος έχει όπλο που δεν σκοτώνει, το αλλάζει και ψάχνει να βρει αν το καινούργιο σκοτώνει.
.my man.
 
Επειδη το εχεις μαλακισει παρα πολυ το θεμα και δεν γουσταρω καθολου, για γραψε δημοσια τι αποδειξεις εχεις η εχετε οτι αλλα λεω και αλλα συμβαινουν?

Ποτε κυνηγησες εσυ με Κικς και δεν ειδες καμια διαφορα στα σκοτωματα?

Εγραψες στο θεμα σκοπευτηριο Σχιστου οτι οταν κανει καποιος δοκιμη θες να εχεις και μαρτυρες για να πιστεψεις την δοκιμη...σωπα ρε μεγαλε...σοβαρα τωρα???
Κοψε αυτα που παιρνεις γιατι σε χαλανε πολυ ασχημα...

Οι δοκιμες του κυρΝικο ειναι ντομπρες δηλαδη και καποιων αλλων πειραγμενες για τις εντυπωσεις.

Εισαι τελειως λαθος και μονο ενα προβληματικο μυαλο μπορει να σκεφτει ετσι.

Και οταν θες να κατηγορησεις καποιον θα εχεις τα λοκια να το κανεις ευθεως και οχι να πετας σποντες εμμεσα και μετα να λες, δεν ξερω γιατι παρεξηγηθηκαν μερικοι...

Οι δικες μου δοκιμες σε κολλες Α4, χαρτονια και τενεκεδες εχουν δειξει αυτα που γραφω και εχω ανεβασει παρα πολλες, στο κυνηγι αυτα που βλεπω δεν εχω καμερα να τα ανεβασω.

Οσον αφορα το Κικς, δεν εχω κανενα λογο να γραψω μαλακιες και ψεματα, ουτε μετοχες εχω ουτε ποσοστα της εταιρειας.

Τωρα αν εχεις προβλημα μαζι μου οποτε γουσταρεις το λυνουμε,
Το γεγονός ότι σταμάτησα να γράφω οφείλεται και σ αυτές τις παραξενιές αλλά και σε άλλα επεισόδια.δεν σημαίνει ότι δεν παρακολουθούμε ορισμένα θέματα τα οποία προκαλούν να γράψουμε την γνώμη μας γιατί ορισμένα χρήσιμα στοιχεία κάπου κάπου βοηθάνε όλους μας.

Έχω ακριβώς το ίδιο όπλο με τον Άλεξ και τα ίδια τσοκς.οπως κι άλλα αμερικανικα όπλα με τσοκς φρένου .οι δοκιμές μου πάντα ήταν τυπικές χωρίς μεγάλη απαίτηση.

Προσωπικά πιστεύω πως ορισμένα στοιχεία για τα κικς μπορεί να επικρατούν,να ισχύουν. Την δύναμη κρούσης,την ταχύτητα,έστω αυτό που λεμε,πιστεύω θα την καταλάβει μόνο κάποιος που κυνηγά η μπορεί να κυνηγήσει με τέτοια τσοκ,με τέτοια όπλα.

Πιστεύω πολλά άχρηστα έγραψα. Τα πάντα φαίνονται στο θήραμα.

Δε μπορώ να καταλάβω τον λόγο γιατί να μην έχω σχηματίσει γνώμη και να την καταθέσω ,διαμορφωμένη από το κυνήγι.
Δε μπορώ να καταλάβω το γεγονός γιατί οι δοκιμές και οι επαναλήψεις στα σχόλια ορισμένων είναι αυτές που θα αναιρέσουν μνήμες,εμπειριες αρεσκειες του καθένα ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΟΤΩΜΑΤΑ.

Και τον Παυλάρα έτσι τον κάνανε κι εμάς σε βίντεο με Σοτκαμ τα ίδια,σε ομάδα του φβ ένας παντογνώστης από δω

καλή σας χρόνια

Άλεξ μην ασχολεισαι
Εάν σας "έκαψα" εγώ, ζητώ συγγνώμη! Ανέφερα απλά τις δικές μου διαπιστώσεις με το δικό μου όπλο και σε καμία περίπτωση δεν θέλω κανείς να θεωρήσει την άποψη μου ως σημαντικότερη των υπολοίπων!

Έχω επανειλημμένως γράψει ότι η βλητική είναι επιστήμη παρατηρήσεων και ότι είναι αδύνατον να εξηγηθεί εξολοκλήρου επιστημονικά, τουλάχιστον όχι με τις δικές μας γνώσεις και μέσα.

Όσον αφορά τις διαφωνίες, είναι απόλυτα θεμιτές εφόσον διατυπώνονται κόσμια και επικεντρώνονται στο αντικείμενο της διαφωνίας και όχι στο άτομο που την πρεσβεύει!
 
Επειδη το εχεις μαλακισει παρα πολυ το θεμα και δεν γουσταρω καθολου, για γραψε δημοσια τι αποδειξεις εχεις η εχετε οτι αλλα λεω και αλλα συμβαινουν?

Ποτε κυνηγησες εσυ με Κικς και δεν ειδες καμια διαφορα στα σκοτωματα?

Εγραψες στο θεμα σκοπευτηριο Σχιστου οτι οταν κανει καποιος δοκιμη θες να εχεις και μαρτυρες για να πιστεψεις την δοκιμη...σωπα ρε μεγαλε...σοβαρα τωρα???
Κοψε αυτα που παιρνεις γιατι σε χαλανε πολυ ασχημα...

Οι δοκιμες του κυρΝικο ειναι ντομπρες δηλαδη και καποιων αλλων πειραγμενες για τις εντυπωσεις.

Εισαι τελειως λαθος και μονο ενα προβληματικο μυαλο μπορει να σκεφτει ετσι.

Και οταν θες να κατηγορησεις καποιον θα εχεις τα λοκια να το κανεις ευθεως και οχι να πετας σποντες εμμεσα και μετα να λες, δεν ξερω γιατι παρεξηγηθηκαν μερικοι...

Οι δικες μου δοκιμες σε κολλες Α4, χαρτονια και τενεκεδες εχουν δειξει αυτα που γραφω και εχω ανεβασει παρα πολλες, στο κυνηγι αυτα που βλεπω δεν εχω καμερα να τα ανεβασω.

ΠΟσον αφορα το Κικς, δεν εχω κανενα λογο να γραψω μαλακιες και ψεματα, ουτε μετοχες εχω ουτε ποσοστα της εταιρειας.

Τωρα αν εχεις προβλημα μαζι μου οποτε γουσταρεις το λυνουμε,
Ειπα ο κεθε ενας κανει διαφορα σε μας δυναμη δεν εδωσε και που ξερεις εσυ με τι κυνηγαω και δευτερον τι πεταγεσε και σπαζεσε αν αυτα που λεω δεν ειναι ετσι αλλα εχδις τη μυγα και αμα εχω μπαλες ελα να δεις ξεκινα οποτε θες και τσαμπουκα αλλου φιλαρακι
 
Μην το γελάς ... είναι δυνατόν κάποιος να πει ότι το όπλο με το οποίο κυνηγάει δεν σκοτώνει ;;;
Κάποιος που έχει αλλάξει 30 όπλα έχει μια αξιοπιστία παραπάνω αλλά εδώ έρχεται "το αξίωμα" ότι κάθε όπλο είναι διαφορετικό και τα διαλύει πάλι όλα.

Οπότε καταλήγουμε στο προφανές.
Όποιος έχει όπλο που δεν σκοτώνει, το αλλάζει και ψάχνει να βρει αν το καινούργιο σκοτώνει.
.my man.
Δεν υπάρχουν όπλα που δεν σκοτώνουν!!! Υπάρχουν όπλα που δεν είναι στα μέτρα μας και αλλού βλέπουμε εμείς και αλλού ρίχνει το όπλο. Η κάνουμε λάθος επωμιση και ξαφνικά περνούμε κάποιο και είναι κοντά στα μέτρα μας και νομίζουμε ότι τα αλλά δεν σκοτώνουν και σκοτώνει αυτό καλύτερα.
 
Ειπα ο κεθε ενας κανει διαφορα σε μας δυναμη δεν εδωσε και που ξερεις εσυ με τι κυνηγαω και δευτερον τι πεταγεσε και σπαζεσε αν αυτα που λεω δεν ειναι ετσι αλλα εχδις τη μυγα και αμα εχω μπα λες ελα να δεις ξεκινα οποτε θες και τσαμπουκα αλλου φιλαρακι
Ασε ρε μικρουλη, παιξε παρα περα, ειμαστε πολυ μακρια αλλιως θα το λυναμε το θεμα.

Χορτασαμε μαγκιες και ειρωνες του πληκτρολογιου!!!
 
Ασε ρε μικρουλη, παιξε παρα περα, ειμαστε πολυ μακρια αλλιως θα το λυναμε το θεμα.

Χορτασαμε μαγκιες και ειρωνες του πληκτρολογιου!!!
Εσυ μιλας πολυ εγω δε σε πουλισα τσαμπουκα οτι θα το λυναμε να σε σηγουρος αλλα οταν μιλας να πραγματοποιεις κιωλας εγω σε ειπα ελα μονο μη μιλας αλλα μας παρουσιαζεις την αποσταση για να κρυφτεις οποτε περασεις απο δω ελα να δεις ποσο μικρος ειμαι
 
Εσυ μιλας πολυ εγω δε σε πουλισα τσαμπουκα οτι θα το λυναμε να σε σηγουρος αλλα οταν μιλας να πραγματοποιεις κιωλας εγω σε ειπα ελα μονο μη μιλας αλλα μας παρουσιαζεις την αποσταση για να κρυφτεις οποτε περασεις απο δω ελα να δεις ποσο μικρος ειμαι
ΡΕ ξεκολλα δεν καταλαβαινεις, ξεκολλα και μη γραφεις συνεχως μαλακιες.
 
Ρε παλικάρια φαντάζεστε να βρεθείτε κάπου τυχαία εκτός κυνήγι και να γίνεται φιλαράκια και ας μη γνωρίζει ο ένας τον άλλο και να πλακώνεστε για το τσοκ και τις μαλακιες
Αλεξ -Τολη δεν αξίζει ρε παλικάρια υπάρχουν σοβαρότερα πράματα
 
Ρε παλικάρια φαντάζεστε να βρεθείτε κάπου τυχαία εκτός κυνήγι και να γίνεται φιλαράκια και ας μη γνωρίζει ο ένας τον άλλο και να πλακώνεστε για το τσοκ και τις μαλακιες
Αλεξ -Τολη δεν αξίζει ρε παλικάρια υπάρχουν σοβαρότερα πράματ
 

Attachments

  • IMG-351fb4e097f0eabdd441d8aa00245472-V.jpg
    IMG-351fb4e097f0eabdd441d8aa00245472-V.jpg
    328,6 KB · Προβολές: 70
Back
Top