Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εμας πέρυσι σε 5 ατομα με τα συγκεκριμένα φυσίγγια έπαθαν αφλογισια και τα πέταξαν δεν ξερω μιπως είναι οι παρτίδες προβληματικες
Να ελέγξουν τις βελόνες των επικρουστηρων ,είναι πιο πιθανή αιτία αυτες παρά τα καψυλια.
 
4 χρόνια που χρησιμοποιώ τα Win κόκκινα ούτε μια αφλογιστία, φίλος που τα χρησιμοποιεί 10 χρόνια ούτε μια αφλογιστία.
Βρε Jooooooohn που είσαι ;;;

Τι γίνεται ρε γαμώτττττ ;;; ΑχαχΧα
Βαράτε αλύπητα !!!

View attachment 55305
Επαθε φιλος μου Βασιλη...
Σε 2 κουτια διαφορετικα...επεσε "μαχαιρι"....και πηραμε τα εντοσθια! Και τις 2 φορες πανω στο κυνηγι...! Επισης να συμπληρωσω μια παρατηρηση....οποιος εχει σφαξει τετοια winchester θα ξερει οτι μεσα ειχαν μια ιδιαιτερη χαρτινη ταπα (χαρακτηριστικο της win).....μου εκανε εντυπωση γιατι πλεον εχει ευρωπαικου τυπου diana!
 
Εμας πέρυσι σε 5 ατομα με τα συγκεκριμένα φυσίγγια έπαθαν αφλογισια και τα πέταξαν δεν ξερω μιπως είναι οι παρτίδες προβληματικες
Μπας και είναι καμιά παραεισαγωγή από Βουλγαρία ;
Γίνονται πολλά.
Άλλη παρέα τα ίδια, καμιά αφλογιστία.
Ποιός ξέρει.
 
Καλα δεν διαβαζεις στο ιντερνετ εσυ πραγματα !!!! .my man. τα μαυρα κανουν αφλογιστιες και τσαλακωνουν στις 10αρες αποθηκες πανω απο τον παφυλα .yel..yel.
Βρε μαυρόλυκε .yel. τα κόκκινα είναι αυτά του Κώστα τα 10βολα, όχι τα 12βολα τα μαύρα.
Ότι τσαλακώνουν τα μαύρα το έχω ακούσει, αφλογιστίες όχι.
Εγώ 3άρα αποθήκη έχω, μου φτάνει ;)

Ρε μπας και φταίει η βαριά υγρασία για τις αφλογιστίες αχαχα
Αστείο παιδιά, καλά κάνετε και το λέτε, θα το έχω στο νου μου.
Ρίξτε όμως και μια ματιά στην βελόνα όπως λέει ο Λευτέρης.
Το τελευταίο καψούλι που δεν μου έσκασε ήταν ένα 6.45, καταλαβαίνετε πότε ...
Επαθε φιλος μου Βασιλη...
Σε 2 κουτια διαφορετικα...επεσε "μαχαιρι"....και πηραμε τα εντοσθια! Και τις 2 φορες πανω στο κυνηγι...! Επισης να συμπληρωσω μια παρατηρηση....οποιος εχει σφαξει τετοια winchester θα ξερει οτι μεσα ειχαν μια ιδιαιτερη χαρτινη ταπα (χαρακτηριστικο της win).....μου εκανε εντυπωση γιατι πλεον εχει ευρωπαικου τυπου diana!
Έχεις φωτό από το κουτί ;
Από που τα πήρατε ;;;
Οι Βούλγαροι κάνουν τέτοιες πουστιές.
 
Πρέπει να είμαι πολύ τυχερός στη ζωή μου γιατί τόσα χρόνια κυνηγός και σκοπευτής, μια φορά μου έχει τύχει προβληματικό φυσίγγι ( δεν ήταν Winchester)και ήταν πέρυσι.
Παίζουν με περιστροφικό κλείστρο στο καρτέρι βάλε βγάλε και μετά αφλογιστιες.Μια φορά στα 25 χρόνια μου έχει τύχει σε Ελληνικό φυσίγγι σε κυνήγι μπεκάτσας.Το χτύπησε κανονικά και δεν άναψε, κάπου το έχω...Άμα το βρω θα το ανεβάσω.
 
Βρε μαυρόλυκε .yel. τα κόκκινα είναι αυτά του Κώστα τα 10βολα, όχι τα 12βολα τα μαύρα.
Ότι τσαλακώνουν τα μαύρα το έχω ακούσει, αφλογιστίες όχι.
Εγώ 3άρα αποθήκη έχω, μου φτάνει ;)

Ρε μπας και φταίει η βαριά υγρασία για τις αφλογιστίες αχαχα
Αστείο παιδιά, καλά κάνετε και το λέτε, θα το έχω στο νου μου.
Ρίξτε όμως και μια ματιά στην βελόνα όπως λέει ο Λευτέρης.
Το τελευταίο καψούλι που δεν μου έσκασε ήταν ένα 6.45, καταλαβαίνετε πότε
Βασικα το οτι τσαλακωνουν δεν λεει τιποτα εχω ριξει πολλα που μου εχουν τσαλακωσει στο ρελιασμα !!! Οταν βγουν απο τη θαλαμη ειναι σιδερωμενα !!! :p αλλα και καψουλια να μην σκασουν μου εχει τυχει και μαλιστα τα δυο ηταν σε παπια εγω με το νου μου τον εβλεπα τον πρασινο να σκαει στο νερο !!! Πατησα την σκανδαλη καιιιιι τσακ !!.sex hard..sex hard..sex hard.και το ενα ηταν 686 και το αλλο 616 ,και 2-3 ακομα 616 αλλα εκεινα ηταν σε τσιχλοφυσιγγα ,και το μπαικαλ δεν το χτυπαει απλα το κανει κρατηρα!!!
 
Η παρέα που πηγαίνω για γουρούνια στα Πιέρια.... ορκίζεται στο μαύρο δεκαβολο..... μια χαρά είναι
Κοιτα σε ολες τις παρεες εχει δυο τρεια καλα τουφεκια και αυτο που δουλεβουν οπλο φυσιγγι το ορκιζοντε οι υπολοιποι
 
Κοιτα σε ολες τις παρεες εχει δυο τρεια καλα τουφεκια και αυτο που δουλεβουν οπλο φυσιγγι το ορκιζοντε οι υπολοιποι
Γενικά τα μαύρα win δράμια τα εμπιστεύονται πολλές παρέες.... και στην Ήπειρο και Δράμα.....
 
Βρε μαυρόλυκε .yel. τα κόκκινα είναι αυτά του Κώστα τα 10βολα, όχι τα 12βολα τα μαύρα.
Ότι τσαλακώνουν τα μαύρα το έχω ακούσει, αφλογιστίες όχι.
Εγώ 3άρα αποθήκη έχω, μου φτάνει ;)

Ρε μπας και φταίει η βαριά υγρασία για τις αφλογιστίες αχαχα
Αστείο παιδιά, καλά κάνετε και το λέτε, θα το έχω στο νου μου.
Ρίξτε όμως και μια ματιά στην βελόνα όπως λέει ο Λευτέρης.
Το τελευταίο καψούλι που δεν μου έσκασε ήταν ένα 6.45, καταλαβαίνετε πότε ...

Έχεις φωτό από το κουτί ;
Από που τα πήρατε ;;;
Οι Βούλγαροι κάνουν τέτοιες πουστιές.
Αμερικανικα ηταν Βασιλη....ετυχε και σε αλλους γνωστους....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top