Καθαρισμός

Μπράβο Σταμάτη, ωραίες αγορές. Έχω κιεγω τέτοιο φλις αντιανεμικό και είναι ότι καλύτερο.
Οι βούρτσες είναι οι καλύτερες που υπάρχουν, έπρεπε να πάρεις άλλες δύο.

Ευχαριστώ φίλε μου και δεν είχα review από κάποιον γνωστό που να έχει το ίδιο. Το είχα δοκιμάσει όμως σε ένα κατάστημα εδώ απλά ήταν μεγάλο νούμερο και δεν το πήρα τότε. Για τα βουρτσακια έχεις δίκιο. Στην επόμενη αγορά
 
Ευχαριστώ φίλε μου και δεν είχα review από κάποιον γνωστό που να έχει το ίδιο. Το είχα δοκιμάσει όμως σε ένα κατάστημα εδώ απλά ήταν μεγάλο νούμερο και δεν το πήρα τότε. Για τα βουρτσακια έχεις δίκιο. Στην επόμενη αγορά
Καλορίζικο, αδιάβροχο Δηλαδή?
 
Αυτό το μαραφέτι το εχει και η hoppe's ( παρόμοιο) , τι κάνει ακριβώς ?
Το κάνεις φρουπου φρουπου μεσα εξω και γυαλίζει την κάννη. Αφού την έχεις καθαρίσει πρώτα, όχι με τη γλίτσα μέσα. Πλεονασμός. Ούτε εγώ δεν το έχω πάρει.
 
Όπως καταλαβαίνετε σήμερα εφαγε γερό καθάρισμα μετά απο πολλα χρόνια που την ειχα στην ντουλάπα. Έλυσα μέχρι και την Ρίγα. Την μαξους την είχα στην πένα οπότε αφού δεν είχα τι άλλο να καθαρίσω καθάρισα την μπενελα. Έτοιμη για την επόμενη δεκαετία στην ντουλάπα. Το ελατήριο της βίδας δεν βγαίνει εύκολα σε μενα. Και η καβιλια η μικρή για τον Γιάννη που του αρέσει να καθαρίζει θαλαμες και τσοκ με τέτοια. Το ανταπτορακι πατέντα απο φίλο για τις αγγλικές βούρτσες.

1000414357.jpg
1000414344.jpg
1000414342.jpg
1000414338.jpg
 
Πάρε τηλ πρώτα. Πολλοί έχουν να ενημερώσουν τα σαιτ αιώνες και μόλις παραγγείλεις θα σε πάρουν τηλ. (μάλλον εσύ θα πάρεις γιατί στον π@@τσο τους) θα σουν πούν δεν έχω και θα φας ξενέρωμα. Άσε που αν έχεις πληρώσει θα πάρεις τα λεφτά σου το Πάσχα.
 
Χτες καθάρισα την Α5 μ' αυτό. Είχε ρίξει και καμιά δεκαριά μονόβολα και είχε μολυβδώσεις και η κάννη και το τσόκ. Έκανε καλή δουλειά. Λιπαίνει πολύ καλά. Δεν το προτείνω όμως γιατί είναι ακριβό Τα 118 ml 15 ευρώ, βάλε και τα έξοδα αποστολής.......
 

Attachments

  • IMG_20240121_080539.jpg
    IMG_20240121_080539.jpg
    178,3 KB · Προβολές: 23
  • IMG_20240121_080550.jpg
    IMG_20240121_080550.jpg
    127,5 KB · Προβολές: 21
Back
Top