Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εβαλε κι εδω το βοριαδακι του απο νωρις το απογευμα...σε συνδιασμο του νεου φεγγαριου...
Βεβαια, μου θυμιζει τα μπασιματα Οκτωβρίου του 2020 (επί Lock Down) με την ξέρα που επικρατούσε, η οποια μετα εξελιχθεικε σε μια αρκετα καλη μπεκατσοχρονια τότε...
 
Εβαλε κι εδω το βοριαδακι του απο νωρις το απογευμα...σε συνδιασμο του νεου φεγγαριου...
Βεβαια, μου θυμιζει τα μπασιματα Οκτωβρίου του 2020 (επί Lock Down) με την ξέρα που επικρατούσε, η οποια μετα εξελιχθεικε σε μια αρκετα καλη μπεκατσοχρονια τότε...
Τα μπασιματα τότε είναι τα χειρότερα που έχω ζήσει. Ακόμα και το φετινό είναι πολύ καλύτερο μπροστά τους. Κατά τα άλλα όπως τα λες. Και τσίχλες έβαλε πιο μετά αλλά και πάρα πολλές μπεκατσες που τις ξεπατωσαν στα καρτερια άνετοι και ανενόχλητοι στο lock down...
 
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 2/3/4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ.
Τριήμερη (3) εκδρομή στην Αιδηψό για μπάνια,ηλιοθεραπεία,ασκήσεις ηρεμίας.
Περιλαμβάνει: Διαμονή, πρωινό, βραδινό στην ταβέρνα "Το Κλαμπανι". Δωρεάν λοβοτομες και χαρακίρι σε κυνηγούς.Τα μέλη του φόρουμ χρησιμοποιώντας τον κωδικό "φάε λάδι γιατί περνάνε βράδυ" 10% έκπτωση στα χαρτομάντιλα!
Κλείστε τώρα!
 
Βαρομετρικό από Δυτικά..
Ακόμα νωρίς να μιλήσουμε ποιους θα πιάσει καλά ..
Πάει καλά πάντως ..
Το πορτελοτηλέφωνό μου, μου το εχει δωσει το απο τωρα δορυφορικα απο Παρασκευή και έπειτα... 🌧️
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top