Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι τραβάει κι αυτός ο αγρότης.
Του Χριστού τα πάθη.
Γι' αυτό μας χρειάζεται στο πλευρό του πάντα κι όχι ευκαιριακά ή καθόλου.

Το θήραμα είναι πόρος της φύσης και σαν τέτοιο είναι διαχειρίσιμο με όλους τους γνωστούς κανόνες που ισχύουν εδώ και αιώνες.

Ο αγρότης φροντίζει την γή του και τα προϊόντα του και μέσω της σωστής διαχείρισης (όχι αυτής που εφαρμόζεται σήμερα πάντως) μπορεί να διαμορφωθεί το κατάλληλο περιβάλλον ώστε να τα έχουμε όλα : και καλό ποιοτικό υγιεινό αγροτικό προϊόν και αύξηση του αριθμού των θηραμάτων.
 
Last edited:
Περικληηηηη πού σαι ; Οι γκρινιάρηδες άρχισαν πάλι.
.big smile.
Χαχαχαχα..
Εγώ θα πω ότι η καιρική κατάσταση που ξεκίνησε από της 20 του μήνα δείχνει να παραμένει και όλη την ερχόμενη εβδομάδα..
Μένει ψηλά ο Αζορικος , συνεχίζει να εχει καύλες με αποτέλεσμα η κυκλοφορία να είναι προς τα εμάς ..Παγετό στα βόρεια τα πρωινά
Κανονικές για τον μήνα θερμοκρασίες.
Εάν ήμασταν ένα μήνα πριν δεν θα γκρινιαζε κανένας ..
Είναι όλο λάθος φέτος αλλά δεν είναι στο χέρι μας
 
Χαχαχαχα..
Εγώ θα πω ότι η καιρική κατάσταση που ξεκίνησε από της 20 του μήνα δείχνει να παραμένει και όλη την ερχόμενη εβδομάδα..
Μένει ψηλά ο Αζορικος , συνεχίζει να εχει καύλες με αποτέλεσμα η κυκλοφορία να είναι προς τα εμάς ..Παγετό στα βόρεια τα πρωινά
Κανονικές για τον μήνα θερμοκρασίες.
Εάν ήμασταν ένα μήνα πριν δεν θα γκρινιαζε κανένας ..
Είναι όλο λάθος φέτος αλλά δεν είναι στο χέρι μας
Ο Δρυίδης μίλησε. .big smile.

Περικλή κοίτα τη γυάλινη μπάλα σου και οταν ειναι ξεκάθαρο πες μου τι βλέπεις για την μεθεπόμενη βδομάδα για Ηπειρο.
 
Ο Δρυίδης μίλησε. .big smile.

Περικλή κοίτα τη γυάλινη μπάλα σου και οταν ειναι ξεκάθαρο πες μου τι βλέπεις για την μεθεπόμενη βδομάδα για Ηπειρο.
Περιμένω να δω αν θα αναφέρει για αυτό που φαίνεται να έρχεται το άλλο σουκου αλλά ακόμα τιποτα..
 
Περιμένω να δω αν θα αναφέρει για αυτό που φαίνεται να έρχεται το άλλο σουκου αλλά ακόμα τιποτα..
Παρασκευή φαίνεται κάτι με χιονοπτώσεις σε όλη την Ελλάδα αλλά ο Δρυίδης θα μιλήσει όταν έρθει η ωρα :rolleyes:
Πάντως και οι θερμοκρασίες που δίνουν ειναι αρκετά κάτω .
 
Last edited:
Περιμένω να δω αν θα αναφέρει για αυτό που φαίνεται να έρχεται το άλλο σουκου αλλά ακόμα τιποτα..
Με τόσο έντονη κυκλοφορία ,το άλλο σ.κ είναι ένας αιώνας μπροστά .
Θα περάσει και ένα express στα ανατολικά μεσοβδόμαδα..Είναι πολύ μακριά για οτιδήποτε..
Κρατάμε ότι όλα τα σενάρια τρέχουν -5 βαθμούς από τον μέσο όρο της εποχής μέχρι της 5 του μήνα ..
Έχει πολύ δρόμο ακόμα .
 
Με τόσο έντονη κυκλοφορία ,το άλλο σ.κ είναι ένας αιώνας μπροστά .
Θα περάσει και ένα express στα ανατολικά μεσοβδόμαδα..Είναι πολύ μακριά για οτιδήποτε..
Κρατάμε ότι όλα τα σενάρια τρέχουν -5 βαθμούς από τον μέσο όρο της εποχής μέχρι της 5 του μήνα ..
Έχει πολύ δρόμο ακόμα .
Εγώ νομίζω ότι 7 μέρες μετά και να στραβώσει θα στραβώσει λίγο πλεον, δεν είναι ένας αιώνας μπροστά. Και είναι δυνατό αυτό που έρχεται.. Για να δουμε όμως..
 
Εγώ νομίζω ότι 7 μέρες μετά και να στραβώσει θα στραβώσει λίγο πλεον, δεν είναι ένας αιώνας μπροστά. Και είναι δυνατό αυτό που έρχεται.. Για να δουμε όμως..
Εδώ μέχρι 112 μας στείλανε το βράδυ και την άλλη μέρα είχε ήλιο! Όλα στραβά φέτος, τίποτα δεν έχουν πετύχει.
 
Εγώ νομίζω ότι 7 μέρες μετά και να στραβώσει θα στραβώσει λίγο πλεον, δεν είναι ένας αιώνας μπροστά. Και είναι δυνατό αυτό που έρχεται.. Για να δουμε όμως..
Εύκολα πολύ εύκολα μπορεί να είναι ξεροκρυο ..
Όπως και εύκολα ιδικά την Μακεδονία την στουμπωνει χιόνι..
Πίστεψε με ,είναι αιώνας
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top