Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν κάνει πίσω ο Αζορικος με τιπτ ..
Συνεχώς αναδίπλωση και ανέβασμα ..
Ότι κατεβαίνει έρχεται προς τα Βαλκάνια πλέον ..
Οι μέσοι όροι και για την ερχόμενη εβδομάδα είναι 5 βαθμους κάτω από τα κανονικά της εποχής ...
Κρίμα που δεν έχουμε Δεκέμβριο....
Πες του να παει να .sex hard. φέτος εν τέλοι.....
 
Σάκης αντικυνηγός, κάτι είχα καταλάβει μια φορά σε ένα λάιβ που είχε κάνει. @outlander θυμάσαι που το είχα αναφέρει και είχες πει κρίμα γιατί τον συμπαθείς; Να ξαναδες...View attachment 66103
και βιγκαν ο συνήθως αποτυχημένος προγνωστης???? Γιατι μετεωρολογος δεν είναι. Και είναι τόσο καραγκιόζης που μια φορά που ειχε πει ότι θα χιονίσει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης και βγήκε από τον Χορτιάτη που είχε 3 πόντους χιόνι και ελεγε στο Facebook να σας το είπα, χιόνισε! Βρε ουουουστ
 
Σάκης αντικυνηγός, κάτι είχα καταλάβει μια φορά σε ένα λάιβ που είχε κάνει. @outlander θυμάσαι που το είχα αναφέρει και είχες πει κρίμα γιατί τον συμπαθείς; Να ξαναδες...View attachment 66103
Ναι φαίνεται ο άνθρωπος δεν τροι καθολου κρέας πετσί και κόκκαλο είναι!!!!!!! 🤣
 
Από προχθές είπαμε για την ερχόμενη εβδομάδα και το κρύο που θα έχει .
Το θεωρώ σίγουρο ότι θα αρχίσουν όσο πλησιάζει η Κυριακή ,να γράφουν διάφορες πίπες ,για χιονιαδες τρομερούς και φοβερούς ..
Το κρύο είναι δεδομένο.
Στην βόρεια Ελλάδα,θα έχουμε και ολικό παγετό σε πολλές περιοχές και όχι μια μέρα μόνο ...

Από εκεί και πέρα ,το πως θα βγει κάποιο χαμηλό ,είναι ακόμα νωρίς να το πούμε , αυτό θα καθορίσει και το ποσο θα χιονίσει και που ..
Η μόνη σίγουρη για εμένα είναι προς το παρόν η Τουρκία ...
 
Σάκης αντικυνηγός, κάτι είχα καταλάβει μια φορά σε ένα λάιβ που είχε κάνει. @outlander θυμάσαι που το είχα αναφέρει και είχες πει κρίμα γιατί τον συμπαθείς; Να ξαναδες...View attachment 66103
Προωθεί τη νέα μόδα μάλλον ο Αρναούτογλου που είναι η υποκουλτούρα του βιγκανισμου.
 
Από προχθές είπαμε για την ερχόμενη εβδομάδα και το κρύο που θα έχει .
Το θεωρώ σίγουρο ότι θα αρχίσουν όσο πλησιάζει η Κυριακή ,να γράφουν διάφορες πίπες ,για χιονιαδες τρομερούς και φοβερούς ..
Το κρύο είναι δεδομένο.
Στην βόρεια Ελλάδα,θα έχουμε και ολικό παγετό σε πολλές περιοχές και όχι μια μέρα μόνο ...

Από εκεί και πέρα ,το πως θα βγει κάποιο χαμηλό ,είναι ακόμα νωρίς να το πούμε , αυτό θα καθορίσει και το ποσο θα χιονίσει και που ..
Η μόνη σίγουρη για εμένα είναι προς το παρόν η Τουρκία ...
Έλεγε στην ΕΡΤ ότι η Εύβοια….θα έχει πολύ χιονη
 
Από προχθές είπαμε για την ερχόμενη εβδομάδα και το κρύο που θα έχει .
Το θεωρώ σίγουρο ότι θα αρχίσουν όσο πλησιάζει η Κυριακή ,να γράφουν διάφορες πίπες ,για χιονιαδες τρομερούς και φοβερούς ..
Το κρύο είναι δεδομένο.
Στην βόρεια Ελλάδα,θα έχουμε και ολικό παγετό σε πολλές περιοχές και όχι μια μέρα μόνο ...

Από εκεί και πέρα ,το πως θα βγει κάποιο χαμηλό ,είναι ακόμα νωρίς να το πούμε , αυτό θα καθορίσει και το ποσο θα χιονίσει και που ..
Η μόνη σίγουρη για εμένα είναι προς το παρόν η Τουρκία ...
Το σίγουρο είναι ότι ακόμη μια φορά θα μας χώσει αλύπητα!!!! Ξερω ότι δεν θέλεις να το γρουσουζεψεις αλλά θα μας μουλωσει πάλι. Ετοιμασου να βολτάρεις στη χιονισμένη πρωτεύουσα!!!!! Να σου πω την αλήθεια πρώτη φορά στην ζωή μου θέλω μια πετσουλα μερικών εκατοστών και όχι θάψιμο. Βλεπω ρε συ τα ξινά να έχουν μπουμπουκιασει ήδη και τα λυπάται η ψυχή μου.
 
Το σίγουρο είναι ότι ακόμη μια φορά θα μας χώσει αλύπητα!!!! Ξερω ότι δεν θέλεις να το γρουσουζεψεις αλλά θα μας μουλωσει πάλι. Ετοιμασου να βολτάρεις στη χιονισμένη πρωτεύουσα!!!!! Να σου πω την αλήθεια πρώτη φορά στην ζωή μου θέλω μια πετσουλα μερικών εκατοστών και όχι θάψιμο. Βλεπω ρε συ τα ξινά να έχουν μπουμπουκιασει ήδη και τα λυπάται η ψυχή μου.
Ακριβώς!
 
Το σίγουρο είναι ότι ακόμη μια φορά θα μας χώσει αλύπητα!!!! Ξερω ότι δεν θέλεις να το γρουσουζεψεις αλλά θα μας μουλωσει πάλι. Ετοιμασου να βολτάρεις στη χιονισμένη πρωτεύουσα!!!!! Να σου πω την αλήθεια πρώτη φορά στην ζωή μου θέλω μια πετσουλα μερικών εκατοστών και όχι θάψιμο. Βλεπω ρε συ τα ξινά να έχουν μπουμπουκιασει ήδη και τα λυπάται η ψυχή μου.
Δεν θα έχει χιόνι το κέντρο ρε ..
Όταν θα έχει θερμοκρασία δεν θα έχει υετό
Και σε.εσας δεν βλέπω κάτι ακραίο πάντως ..πολύ μακριά το χαμηλό όταν πέσει η θερμοκρασία,μόνο το lake effect ότι δώσει στα πεδινά ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top