Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν θα έχει χιόνι το κέντρο ρε ..
Όταν θα έχει θερμοκρασία δεν θα έχει υετό
Και σε.εσας δεν βλέπω κάτι ακραίο πάντως ..πολύ μακριά το χαμηλό όταν πέσει η θερμοκρασία,μόνο το lake effect ότι δώσει στα πεδινά ...
Δωσε προβλεψη!!! Μενω 15 λεπτά από τους πρόποδες της Διρφης. Δεν θα πατήσει μισό μέτρο τουλάχιστον????
 
138 μέτρα! περσι μου είχε πάτησει 50+ . Να σου πω την αμαρτία μου και ζητώ συγνώμη από τον παλιό μου εαυτό για αυτό που λέω, 20-25 εκατοστά θέλω. όχι παραπάνω!
Τουλαχηστον 1,5 μέτρο Χιόνη … άκου που σου λεο εγώ … ο περί δεν ξέρει έχει το μυαλο του στην Μπάρμπαρα!!!!!!
 
138 μέτρα! περσι μου είχε πάτησει 50+ . Να σου πω την αμαρτία μου και ζητώ συγνώμη από τον παλιό μου εαυτό για αυτό που λέω, 20-25 εκατοστά θέλω. όχι παραπάνω!
Μην το συγκρίνεις με πέρυσι
Πέρυσι ξεκίνησε κατευθείαν με χιόνι ιδικά στην Αθήνα ,εκείνη την Δευτέρα
Ήταν πιο χαμηλά οι θερμοκρασίες από την αρχή του φαινομένου και στα 850 και στα 500

Τώρα το χαμηλό θα βγει κοντά και θα είναι ψηλά οι θερμοκρασίες ακόμα ,όταν πέσει το πολύ νερό ..
Τα μηδενικά υψόμετρα εγώ τα βλέπω από Δευτέρα και μετά ,αλλά εκεί ότι βγάζει το Αιγαίο από το lake effect..
On off καταστάσεις με ανοίγματα και κλεισίματα του καιρου ..

Το πιο σοβαρό που βλέπω είναι ότι 4 μέρες θα παγώσουν τα πάντα ..

Θα τα περάσεις τα 20 εκατοστά είναι δεδομένο
 
Μην το συγκρίνεις με πέρυσι
Πέρυσι ξεκίνησε κατευθείαν με χιόνι ιδικά στην Αθήνα ,εκείνη την Δευτέρα
Ήταν πιο χαμηλά οι θερμοκρασίες από την αρχή του φαινομένου και στα 850 και στα 500

Τώρα το χαμηλό θα βγει κοντά και θα είναι ψηλά οι θερμοκρασίες ακόμα ,όταν πέσει το πολύ νερό ..
Τα μηδενικά υψόμετρα εγώ τα βλέπω από Δευτέρα και μετά ,αλλά εκεί ότι βγάζει το Αιγαίο από το lake effect..
On off καταστάσεις με ανοίγματα και κλεισίματα του καιρου ..

Το πιο σοβαρό που βλέπω είναι ότι 4 μέρες θα παγώσουν τα πάντα ..

Θα τα περάσεις τα 20 εκατοστά είναι δεδομένο
καλα κυνηγια λοιπων φιλε περι .think.
:(
 
εδω σε εμας φιλε περικλη εδω και μερες τα βουνα που εχουμε γηρωμας,,δηλ, μπελες παγκαιο φαλακρο δραμας και το σεραικο μαινικιο εχουνε χιονια η κορφεςςςς,,κρυο το πρωινο ,,μεσα στην μερα υπια και βραδυ ψιλοπαγωνιααα,,εχη ο καιρως γυρισματα που λενεεε,και μωνο ο θεως ξερη τι θα κανη ο χειμωνας για μενα ειναι μπρωστα ακωμηηηη,,, μαρτης γδαρτης η παλουκοκαυτηςςςςς το λεμε εδω,,,,και εγω πρωσωπικα λεω οτι πηγαμε τουλαχιστων 2 μηνες μπρωστα απο οτι πρεπιιιι εδω και λιγα χρονακιααααα,,διωτι σαν κυνηγος παω παντα με την πρωβλεψη του καιρουυυυ ΠΧ αργουνε να μπουνε τα ορτυκιαα και τρυγονιααα,,,κρυα δεν κανη να βαλη φασες και τσιχλεςςς παπιααα χηναριααα,,αρα δεν εχουμε μια κλιματικη αλαγη;;;τα πουλια παντα ταξιδευβουνε με το ενστιξκο του καιρου ,,τελως παντως παμε σε αλο θεμα εκτως καιρουυυ,,,και το κρυο το θελουμε και το χιονακι εας ελθη για μας ειναι υγειααααα και να βγη ο κοσμος εξω να χαρη το χιονι και το κρυοοοο χαμενως δεν θα βγηηηη ,,παρα να καθεται στο σπιτακιτου να ζεσταθηηηηη ,μια βωλτουλα στο χιονι και στο κρυο θα περαση ωμορφα με μια παρεαααα,,,ΥΓ γιασου ρε περι φιλε και καλο χειμονααααα ;)
.shake hands.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top