Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
μπραβο του πολυ καλα τα ειπε .
όχι δεν τα είπε καλά.
από έναν άνθρωπο του επιπέδου του θα περίμενα ποιό σοβαρή αντιμετώπιση.
αλλά όπως είπε , αυτός ζήτημα είναι αν θα πάει δύο φορές τον χρόνο , άρα δεν τον νοιάζει και πολύ.
 
όχι δεν τα είπε καλά.
από έναν άνθρωπο του επιπέδου του θα περίμενα ποιό σοβαρή αντιμετώπιση.
αλλά όπως είπε , αυτός ζήτημα είναι αν θα πάει δύο φορές τον χρόνο , άρα δεν τον νοιάζει και πολύ.
γιωργο απο τον σταθοπουλο πολυ καλυτερα τα ειπε και πολυ πιο κατανοητα για να καταλαβουν ολοι την αδικη απαγορευση.
 
γιωργο απο τον σταθοπουλο πολυ καλυτερα τα ειπε και πολυ πιο κατανοητα για να καταλαβουν ολοι την αδικη απαγορευση.
Αυτό πιστεύω και εγω. Δεν λέει τίποτα αν πάει δύο φορές τον χρονο. Μια χαρά τα είπε.
 
Το καλο ειναι οτι υπαρχει αντιδραση.Θα μπορουσε να ειναι πολυ πιο εντονη και απο τους συλογους και απο την ΚΣΕ.Αλλα ρε παιδια που ειναι η αντιδραση των κυνηγομαγαζων και κυριως των κασκευαστων φυσιγγιων;θα μπορουσαν κι αυτοι να πιεσουν.Αυτη η απαγορευση ειναι αδικη και κυριως αδικαιολογητη!Μας κοροιδευουν!
Δεν πρόκειται να τά βάλουν με αυτούς που τους χρωστάνε δλδ στό κράτος όλοι αυτοί έχουν από ένα δάνειο και χρωστουμενα στη εφορία λέτε νά πάνε κόντρα και κάτι άλλο την πίτα την έχουν μοιράσει όλοι έχουν κάτι μονοπώλιο και έτσι αναγκαστικά θα πάς σέ αυτούς.
 
Το βιντεο αυτο επρεπε να το διχνουν ολα τα καναλια τησ τηλεορασησ
θα μπορουσε να γινει 30sec και να μπει σαν διαφημηση. Υπάρχουν λεφτά? Ας το κανει η ΚΣΕ. Ανακοινώσεις που χωράνε σε μια Α4 βγάζω και εγω.
Ο Ιορδανογλου και ο Κοσκινας ήταν άκρως καυστικοί στην δικτυακή τους εκπομπή και μίλησαν όσο σκληρά θα μπορούσε κάποιος επαγγελματίας κατά της κυβέρνησης. Το ΣΚ θα είναι τόσο αιχμηροί από την συχνότητα της ΕΡΑ?
 
θα μπορουσε να γινει 30sec και να μπει σαν διαφημηση. Υπάρχουν λεφτά? Ας το κανει η ΚΣΕ. Ανακοινώσεις που χωράνε σε μια Α4 βγάζω και εγω.
Ο Ιορδανογλου και ο Κοσκινας ήταν άκρως καυστικοί στην δικτυακή τους εκπομπή και μίλησαν όσο σκληρά θα μπορούσε κάποιος επαγγελματίας κατά της κυβέρνησης. Το ΣΚ θα είναι τόσο αιχμηροί από την συχνότητα της ΕΡΑ?
Εσύ θα δαγκωνες τό χέρι που σε τάιζει?
 
Πρωσοπικα εμενα το κυνηγι δεν θα μου το κοψη κανενας καρεκλοκένταυρος επηδει του γουστάρει θελει να το κανω με τον νομο πολυ ευχαρηστος...θελει να με κανη παρανομο πολυ ευχαρηστος....γεννήθηκα με αυτο στο dna μου....ας ερθουν να μου το βγαλουν αν μπορουν... εκανα υπομονη οσο επρεπε αν δεν δω πραξεις σε λιγο καιρο αντε για .....δεν μπορει ολλοι οι αλλοι να κανουν αυτο που γουσταρουν γραφοντας στα παπαρια τους το λοκ νταουν και εγω να βασταο σημαία......
 
Και κατι αλλο βρηκα χτες γεροντακι στο χωριο και μονο που δεν εκλεγε που δεν τον αφηνουν να παει να βαρεση 2 κυχλες το απογευμα στο καρτερι.....παει στο ιδιο ποστο 50χρονια καθε απογευμα του εκοψαν το οξυγωνο στα γεραματα τα μπουρδελα
 
Η γρια του μου λεει οτι δεν εχει ορεξη να βγει απο το σπητι του....σε αυτην την ηλικια η άσκηση ειναι απαρετητη για αυτους τους ανθρωπους..τι να της πω εγω και δεν ειναι ο μονος ειναι πολλα γεροντακια στα γυρο χωρια που ειναι ακρηβως στην ιδια φαση
 
όχι ρε φίλε , δεν τα έγραψαν πιό ωραία.
λείπει στο τέλος η εξής παράγραφος.
........................
10. δια όλους τους προαναφερθέντες λόγους , εάν σε διάστημα 10 ημερών από την παραλαβή της παρούσης δεν μας απαντήσετε εγγράφως , αρμόδιος δικηγόρος θα επιδώσει αγωγή κατά παντός υπευθύνου , και θα ζητήσει αποζημιώσεις , εκ μέρους των 170.000 κυνηγών , για όλες τις παράνομες ενέργειες οι οποίες έγιναν από μέρους υμών , κατά παράβαση καθήκοντος συγκεκριμένων ατόμων και κατάφωρης παραβίασης του συντάγματος και της ισονομίας των Ελλήνων πολιτών.

.......................

αλλιώς ένα χαρτάκι που θα πάει στο κάλαθο των αχρήστων είναι.
 
όχι ρε φίλε , δεν τα έγραψαν πιό ωραία.
λείπει στο τέλος η εξής παράγραφος.
........................
10. δια όλους τους προαναφερθέντες λόγους , εάν σε διάστημα 10 ημερών από την παραλαβή της παρούσης δεν μας απαντήσετε εγγράφως , αρμόδιος δικηγόρος θα επιδώσει αγωγή κατά παντός υπευθύνου , και θα ζητήσει αποζημιώσεις , εκ μέρους των 170.000 κυνηγών , για όλες τις παράνομες ενέργειες οι οποίες έγιναν από μέρους υμών , κατά παράβαση καθήκοντος συγκεκριμένων ατόμων και κατάφωρης παραβίασης του συντάγματος και της ισονομίας των Ελλήνων πολιτών.

.......................

αλλιώς ένα χαρτάκι που θα πάει στο κάλαθο των αχρήστων είναι.
Και αυτο να εγραφαν που γραφεις δεν θα αλλαζε τιποτα. Και οι συνταξιουχοι κερδισαν τις περικοπες στις συνταξεις -τοκους - δωρα τι τους διοθηκε όμως. Αφου δεν εφαρμοζουν τους νομους οι ιδιοι που κυβερνανε ''ποιο προστιμο πληρωσε ο ανεμελος πρωθυπουργος". Το ωραια που εγραψα πηγαινε διοτι στοχοποιησαν τον σκληρο σεριφη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top