Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Είπαμε....ακόμα δεν μας άνοιξαν.....αρχίσαμε τις προσκλήσεις?

Covid παιδιά!
Άσε ρε Αλέξη να κάνει κάνα αστείο ο κοσμος!!!! Ο covid ναι είναι εδώ και όλοι πλέον ξέρουμε κάποιον που τον αρπαξε. Αλλά με τον covid εδώ όλοι οι άλλοι κάνουν ότι γουστάρουν με ένα sms. Εχουμε αδικηθεί κατάφορα και πρεπει αυτο να διορθωθει. Αν είναι αλήθεια αυτό που λέει ο Ατσονιος τα πρώτα φυσίγγια που θα ρίξω θα είναι δικά του!!! Επίσης τον κομιστή των καλών πληροφοριών thod εγω μπορώ να τον φιλεψω αυγά , κρασί , τσίπουρο και τράγο άγριο βουνισιο!!!!
 
Μακάρι φίλε μου όλοι το θέλουμε το συντομότερο.....
Ξέρουμε τις πιθανές ημερομηνίες που γράφει?
Όχι δεν γνωρίζω ημερομηνίες πάντως ο συγκεκριμένος δεν γράφει αερολογιες ποτέ. Εμένα κάτι Μ λέει από 14 του μήνα.....θα δείξει!!!! Αλλά όπως ξανά είπα....ακι θα το λέω συνέχεια....μάγκες μην ξεχάσουμε πως μας συμπεριφέρθηκαν!!!! Αλλά επειδή είμαστε και μαλακές εμείς οι ίδιοι.....μάθετε ότι παρόλη την αναστολή που δήλωσαν διάφοροι ΚΣ....ΥΠΗΡΞΑΝ ΠΑΡΕΕΣ ΓΟΥΡΟΥΝΑΔΩΝ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑΝΕ "ΥΠΟΤΑΓΗ" ΣΤΑ ΚΑΤΑ ΤΟΠΟΥΣ ΔΑΣΑΡΧΕΙΑ.
 
Όχι δεν γνωρίζω ημερομηνίες πάντως ο συγκεκριμένος δεν γράφει αερολογιες ποτέ. Εμένα κάτι Μ λέει από 14 του μήνα.....θα δείξει!!!! Αλλά όπως ξανά είπα....ακι θα το λέω συνέχεια....μάγκες μην ξεχάσουμε πως μας συμπεριφέρθηκαν!!!! Αλλά επειδή είμαστε και μαλακές εμείς οι ίδιοι.....μάθετε ότι παρόλη την αναστολή που δήλωσαν διάφοροι ΚΣ....ΥΠΗΡΞΑΝ ΠΑΡΕΕΣ ΓΟΥΡΟΥΝΑΔΩΝ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑΝΕ "ΥΠΟΤΑΓΗ" ΣΤΑ ΚΑΤΑ ΤΟΠΟΥΣ ΔΑΣΑΡΧΕΙΑ.
Δυστυχώς φίλε υπάρχουν και θα υπάρχουν ένα μεγάλο κρίμα γιατί να υπάρχει αυτή η υποταγή!!!!
 
Βαλε 5-6 κιλα στην ακρη,θα απορταρω τσιχλες.
Εγώ τις καθαρίζω και τις μαγειρεύω κιόλας
Ρε ας ανοιξουμε με το καλο και αν ερθετε κατά εδω όταν το επιτρέψουν οι καταστασεις θα κανονίσω με τον τσελικα να καθαρίσει κανα μικρουλι ευνουχισμενο 40-45 κιλά καθαρό και θα πέσουν οι μασελες!!!!! Μαμαει το άτιμο το τραγί σαν κρέας!!!!
 
Ρε ας ανοιξουμε με το καλο και αν ερθετε κατά εδω όταν το επιτρέψουν οι καταστασεις θα κανονίσω με τον τσελικα να καθαρίσει κανα μικρουλι ευνουχισμενο 40-45 κιλά καθαρό και θα πέσουν οι μασελες!!!!! Μαμαει το άτιμο το τραγί σαν κρέας!!!!
Άμα μας ανοίξουν μόνο εντός νομού Κυνηγι.
 
Το προβλημα θα ειναι μονο στον νομο Αττικης.
Βρε ας ανοιξει με το καλο εστω και στην Αττικη και ας παμε για σαλιγκαρια
Ασε που με τοση βροχη θα εχουν βγει και τα χορτα οποτε το σακουλι θα γεμισει με πρασιναδα
Εγω εχω κοψει τον αλυσο με βλεπω την πρωτη μερα να κυλιεμαι σαν το γρν στις λακες και στα λιοστασια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top