Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Καλημέρα παληκάρια , με υγεία για όλο τόν κόσμο, να ευχηθώ καλή χρονιά σε όλους μας , να έχουμε έναν νέο χρόνο , γεμάτο ευτυχία και ευλογία για κάθε σπίτι , και μαζί του να φέρει ειρήνη και ευημερία σε όλο τον κόσμο .
 
Καλημερα στα παιδια... .cofee.
Καλο Σ/Κ και καλη πρωτοχρονια σε ολους, με υγεια προπαντων...
Εμεις και σημερα στην εργασία κανονικα ως το βραδυ...καλα να περασετε οτι κι αν κανετε!!
Και εγώ καλό βράδυ θα ξεμπερδεψω .Όλα είναι μια ιδέα σημάσια να εχουμε την υγεία μας για να μπορούμε να ντουφεκαμε.Πρισεξτε πως θα σας βγει γιατί έτσι και θα μπει το νέο έτος τις θερμότερες ευχές μου σε όλους και εύχομαι να γεμίσει ο τόπος αποδημητικά πτηνά από Γενάρη.
 
Καλημέρα σε όλους.
Με καλοκαιρινή μέρα μας αφήνει το 2002
Παλι καλά που έχει τις ομίχλες και κρατάει και την θερμοκρασία λίγο χαμηλά εδώ. Κανε υπομονή συνονόματε, την πήγε μια εβδομάδα πίσω την αλλαγή προς το χειμωνιάτικο.
 
Καλημερα παλικαρια !! Καλη δυναμη με υγεια....και την Παναγια διπλα σας!!!

Υπεροχη βραδια η χθεσινη...Με απιστευτη ωραια παρεα...Απο αυτες που λες..
Τετοιες να μου δινει ο Θεος και ας μου κοβει χρονια!!!! :) :cool:
Οντως κυριε Νίκο, η χθεσινή βραδιά ήταν ηδονικη και για εμένα!!! Μακαρι να έχουμε πάντα τέτοια!!!
 
Παλι καλά που έχει τις ομίχλες και κρατάει και την θερμοκρασία λίγο χαμηλά εδώ. Κανε υπομονή συνονόματε, την πήγε μια εβδομάδα πίσω την αλλαγή προς το χειμωνιάτικο.
Πιο χειμωνιάτικο ρε Μήτσο , εκεί παραμονή θεοφανείων στα βόρεια φαίνεται να πέφτει κάπως η θερμοκρασία από κει και μετά....
Επειδή τα περιθώρια στενεύουν με βλέπω να φεύγω την ημέρα των φώτων για 10 μέρες και Η πλάστιγγα γέρνει προς το γυναικοχώρι στον Έβρο.
 
Πιο χειμωνιάτικο ρε Μήτσο , εκεί παραμονή θεοφανείων στα βόρεια φαίνεται να πέφτει κάπως η θερμοκρασία από κει και μετά....
Επειδή τα περιθώρια στενεύουν με βλέπω να φεύγω την ημέρα των φώτων για 10 μέρες και Η πλάστιγγα γέρνει προς το γυναικοχώρι στον Έβρο.
Για βόρεια χώρα ίσως εκεί 8-9 του μήνα παίξει κάτι. Για εδώ κάτω χλωμό....
 
Καλημερα παλικαρια !! Καλη δυναμη με υγεια....και την Παναγια διπλα σας!!!

Υπεροχη βραδια η χθεσινη...Με απιστευτη ωραια παρεα...Απο αυτες που λες..
Τετοιες να μου δινει ο Θεος και ας μου κοβει χρονια!!!! :) :cool:
Χάρηκα που σας γνώρισα από κοντά κ. Νίκο. Είστε απαιχτος! Γελάσαμε πολύ όλοι στην παρέα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top