Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Υγεία εύχομαι κ χαρά!
Στη "δεύτερη" χωράνε όλα... Λεφτά, πουλιά, μου*/@, ότι γουστάρει ο καθείς...
Προσοχή στο (πολύ)φαι,στο στούκο και μην οδηγείτε άμα τη πίνετε!!!
Τα λέμε του χρόνου, καλά να μας μπει!
 

Attachments

  • Screenshot_2022-12-31-18-04-32-28_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
    Screenshot_2022-12-31-18-04-32-28_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
    61,6 KB · Προβολές: 11
Με λουμπάγκο απο τις 12 και τεζα στο κρεβάτι. :mad:.
Αυτα παθαίνει όποιος δεν πηγαίνει για κυνήγι Σάββατο και κάθεται σπίτι και σηκώνει βαριά αντικείμενα .
Εκτος κι αν μου εκαναν βουντού οι Εβρίτες φοβούμενοι την πλημμύρα :cool:
Περαστικά
 
Με λουμπάγκο απο τις 12 και τεζα στο κρεβάτι. :mad:.
Αυτα παθαίνει όποιος δεν πηγαίνει για κυνήγι Σάββατο και κάθεται σπίτι και σηκώνει βαριά αντικείμενα .
Εκτος κι αν μου εκαναν βουντού οι Εβρίτες φοβούμενοι την πλημμύρα :cool:
Περαστικά και Καλή Πρωτοχρονιά με Υγεία.
 
Θερμο
Με λουμπάγκο απο τις 12 και τεζα στο κρεβάτι. :mad:.
Αυτα παθαίνει όποιος δεν πηγαίνει για κυνήγι Σάββατο και κάθεται σπίτι και σηκώνει βαριά αντικείμενα .
Εκτος κι αν μου εκαναν βουντού οι Εβρίτες φοβούμενοι την πλημμύρα :cool:
Θερμοφωρα στην μέση με καυτό νέρο μεσα
 
Με λουμπάγκο απο τις 12 και τεζα στο κρεβάτι. :mad:.
Αυτα παθαίνει όποιος δεν πηγαίνει για κυνήγι Σάββατο και κάθεται σπίτι και σηκώνει βαριά αντικείμενα .
Εκτος κι αν μου εκαναν βουντού οι Εβρίτες φοβούμενοι την πλημμύρα :cool:
Περαστικά.. ..γαργάρες με τσίπουρο ..και θα γίνεις περδίκι...
 
Καλησπερα σε ολους..
Τετοιες μερες γιορτινες, ειναι ημερες αγαπης, αλληλεγγύης, κανείς μας δεν ειναι ανωτερος του αλλου, ολοι μας θα πρεπει να κανουμε μια κινηση βοηθειας στον καθε συνανθρωπο μας εστω και 1 καρβελι ψωμί απ'το υστεριμα μας, μια αγκαλια, εστω κ ενα γρηγορο χαμογελο απο το απεναντι πεζοδρομιο...υπαρχουν ανθρωποι που δεν εχουν ουτε αυτα, που μας μοιαζουν ασημαντα, κι ομως, ΑΥΤΑ κανουν τη μικρη διαφορα στην ψυχη του αλλου...τιποτα πιο σημαντικο απο την αγαπη κ τη γαλινη, απο τα χρηματα...
Χρονια πολλα σε ολους μας, ευχομαι το νεο ετος, να μας φερει περισσοτερη υγεια κ ηρεμια στις οικογενειες μας...
ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
 
Καλησπερα σε ολους..
Τετοιες μερες γιορτινες, ειναι ημερες αγαπης, αλληλεγγύης, κανείς μας δεν ειναι ανωτερος του αλλου, ολοι μας θα πρεπει να κανουμε μια κινηση βοηθειας στον καθε συνανθρωπο μας εστω και 1 καρβελι ψωμί απ'το υστεριμα μας, μια αγκαλια, εστω κ ενα γρηγορο χαμογελο απο το απεναντι πεζοδρομιο...υπαρχουν ανθρωποι που δεν εχουν ουτε αυτα, που μας μοιαζουν ασημαντα, κι ομως, ΑΥΤΑ κανουν τη μικρη διαφορα στην ψυχη του αλλου...τιποτα πιο σημαντικο απο την αγαπη κ τη γαλινη, απο τα χρηματα...
Χρονια πολλα σε ολους μας, ευχομαι το νεο ετος, να μας φερει περισσοτερη υγεια κ ηρεμια στις οικογενειες μας...
ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
Μπράβο ρε Κωστάρα πουτσούλα!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top