Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σε όλους!


Και εγώ το ίδιο έχω. Ιωση.
Μια ίωση με ταλαιπώρησε κάτι μέρες
και εγώ την έχω αρπάξει
Περαστικά σας!
Και εδώ χαμός γίνεται, κρυωματα, πονολαιμοι, κ γρίπη...
Τα γνωστά της εποχής, χειμώνας......
 
Καλημερα Πασχαλη, αν προσεξεις στο δικο σου μνμ υπαρχουν λεξεις τονισμενες με μπλε χρωμα, αυτη ειναι η απαντηση.
Καλημερα σε ολους..cofee.
Σ'ευχαριστώ,έχω πολλά ακόμη να μάθω σχετικά με τη χρήση H/Y και Ιnternet!Τον απέκλεισαν δλδ από το ΗL...
 
Δεν το ξερω το ανέκδοτο .big smile.
Ενας ''επαιζε μπαλα'' με τρεις και καποια στιγμη αποφασισε να διαλεξει μια, λεφτα ειχε οποτε σκεφτηκε να τις ''δοκιμασει'' με αλλο τροπο.
Παει στη πρωτη και της λεει δινοντας 10.000 ευρω, αγαπη μου ξοδεψε τα οπως θες εσυ, το ιδιο εκανε και με τις αλλες δυο.
Μετα απο καποιο χρονικο διαστημα βλεπει την πρωτη και του δειχνει τα ρουχα και τα κοσμηματα που αγορασε για τον εαυτο της προκειμενου να γινει πιο ομορφη, παει στη δευτερη, του ειχε αγορασει ρουχα και ρολοι και αλλα γι'αυτον, παει στην τριτη, του λεει, ''αγαπη μου επενδυσα τα χρηματα ωστε αργοτερα να ειμαστε οικονομικα πιο εξασφαλισμενοι για μας και τα παιδια μας''...
Ποια λες οτι διαλεξε????
 
Ενας ''επαιζε μπαλα'' με τρεις και καποια στιγμη αποφασισε να διαλεξει μια, λεφτα ειχε οποτε σκεφτηκε να τις ''δοκιμασει'' με αλλο τροπο.
Παει στη πρωτη και της λεει δινοντας 10.000 ευρω, αγαπη μου ξοδεψε τα οπως θες εσυ, το ιδιο εκανε και με τις αλλες δυο.
Μετα απο καποιο χρονικο διαστημα βλεπει την πρωτη και του δειχνει τα ρουχα και τα κοσμηματα που αγορασε για τον εαυτο της προκειμενου να γινει πιο ομορφη, παει στη δευτερη, του ειχε αγορασει ρουχα και ρολοι και αλλα γι'αυτον, παει στην τριτη, του λεει, ''αγαπη μου επενδυσα τα χρηματα ωστε αργοτερα να ειμαστε οικονομικα πιο εξασφαλισμενοι για μας και τα παιδια μας''...
Ποια λες οτι διαλεξε????
Αυτή με τον πιο σφιχτό κωλο! .sarcastic..sarcastic..sarcastic.Καλησπέρα στην παρέα!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top