Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μόλις τώρα ακουσα για το κλεισιμο των τραπεζών και εγώ ο μάλαξ έφυγα χωρίς λεφτά για τα Τζουμέρκα αφου μεθαύριο θα κατέβαινα στην Αρτα για να πληρωθώ .buy buy.
ρε δεν σε πάει το βουνό,
χειμώνα καλοκαίρι όλο περιπέτειες έχεις
πήγαινε θάλασσα ν ανοίξει τουλάχιστον το μάτι σου :)
 
Εσύ προνομιουχε των ορεων τραβα για καμμια πεστροφα και άσε τις φάσσες.

Γιάννη αυτό θα γίνει σίγουρα.Ο καιρός όμως δεν φαίνεται να μου το επιτρέπει μέχρι την Παρασκευή .Βέβαια καλά καλά δεν θα έχουμε τακτοποιηθεί μέχρι την Πατασκευή .Τα καλά για πεστροφς θα είναι την άλλη βδομάδα που θα ανέβω πολύ ψηλά για τσάι.
 
Μόλις τώρα ακουσα για το κλεισιμο των τραπεζών και εγώ ο μάλαξ έφυγα χωρίς λεφτά για τα Τζουμέρκα αφου μεθαύριο θα κατέβαινα στην Αρτα για να πληρωθώ .buy buy.

Δημήτρη κοίτα να απολαύσεις τις διακοπές σου και μη σε νοιάζει τίποτα. Όταν είναι να επιστρέψεις πηγαίνεις στο βενζινάδικο, βάζεις καύσιμο, δίνεις πέστροφες και έφυγες! :)
 
Καλημέρα σε όλους σας!Μην ανησυχείτε οτι ειναι να γίνει θα γίνει..μονο εύχομαι οτι γίνει να ειναι για το καλό της χώρας και του πολίτη(επιτέλους)..
 
καλημέρα :)
υπομονή και πίστη σ αυτό που ζητά ο καθένας μας
εδώ που φτάσαμε πρέπει να τελειώνει,δεν περνιέται η ζωή........απλά θα την χάσουμε :(
 
Απο τα ελεύθερα Τζουμέρκα την καλημέρα μου σε όλη την παρέα. .sarcastic.
Ασε τα χορταρια ,τα φιδακια και τους σκορπιους ησυχους.buy. και τραβα για ψαρεμα .fishing. και φωτο.
 
Ασε τα χορταρια ,τα φιδακια και τους σκορπιους ησυχους.buy. και τραβα για ψαρεμα .fishing. και φωτο.

Και ναξερες πόσους βρήκα σήμερσ.......τους μαζευω να τους στείλω δώρο στον Γιούνκερ.
 
  • Like
Reactions: jnp
Μην πελλανίσκετε ορέ!!!
Και κυρίως κλείστε τις τηλεοράσεις... τελικά η αποτοξίνωσή μου από αυτή έχει φτάσει σε τέτοιο βαθμό που έχω πλέον δυσανεξία και στον ήχο της...
Κάθισα με ένα φίλο να φάμε σε ένα εστιατόριο και είχανε ανοιχτό το ΣΚΑΙ... φάγαμε και τον πήρα άρον άρον και φύγαμε... δεν αντέχεται η τηλεόραση μου ήρθε να ξεράσω πραγματικά αυτά που έφαγα με την τρομοκρατία και τις πίπες που λέγανε
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top