Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παιδιά θέλω την εμπειρία σας....my man.
Όταν η μελισσούλα κάθεται να συζητήσετε σοβαρά για το κυνήγι, γιατί κυνηγάς, τι νιώθεις, να εξηγησεις κλπ.... Είναι σοβαρό;;;.buy buy..buy buy..buy buy..goodboy.
 
Παιδιά θέλω την εμπειρία σας....my man.
Όταν η μελισσούλα κάθεται να συζητήσετε σοβαρά για το κυνήγι, γιατί κυνηγάς, τι νιώθεις, να εξηγησεις κλπ.... Είναι σοβαρό;;;.buy buy..buy buy..buy buy..goodboy.

Της λες "και εσύ αυτήν τη στιγμή πουλάκι δεν κυνηγάς;" .very funny.
 
Ακου αυτες οι μελισουλες.....εχουν προοπτικες για βασιλισες στο αυριανό μαε σπιτικο.
Σε τσεκαρει γιατι σρ βλεπει σοβαρα.
γιαυτο αντι να εξηγας πολλα πολλα πες την αληθεια.
πατε μαζι εσυ κ το κυνήγι.
Δεν κοβετε.
δεν περιοριζετε εκτος κ αν το επιλέξεις εσυ.
καθαρες δουλειες απ την αρχη.....
και να παντρευτειτε μερα που δεν εχει κυνηγι αλλιως θα χασεις το μελι στον μηνα του μελιτος.
.yelling..sarcastic..smashfrak.
 
Απο μεταφορά όρων χρήσης...

12. Μορφοποίηση Περιεχομένου

1. Μολονότι το HuntersLife.gr είναι προσπελάσιμο από τους χρήστες του Διαδικτύου σε κάθε γωνιά του πλανήτη, η επίσημη γλώσσα για την επικοινωνία ανάμεσα στα μέλη του είναι τα Ελληνικά. Η μη χρήση Ελληνικής γραμματοσειράς δικαιολογείται μόνο στην περίπτωση σχετικών τεχνικών προβλημάτων ή αλλοδαπού χρήστη.

2. Η μεταγραφή των ελληνικών με τη χρήση του λατινικού αλφαβήτου (πρακτική ευρέως γνωστή ως greeklish) απαγορεύεται. Οι δημοσιεύσεις που περιέχουν greeklish είναι κατά κανόνα δυσανάγνωστες, ενώ επιπρόσθετα, δεν εντοπίζονται εύκολα σε περίπτωση που κάποιος επισκέπτης/μέλος επιχειρήσει να αναζητήσει πληροφορίες στο HuntersLife.gr, με τη χρήση ελληνικών λέξεων-κλειδιών.
 
Χαιρετώ την παρέα.
Επιστροφή στο χωριό το απόγευμα με πολύβροχή ,κρύο και ομίχλη.ιΚατ ανάγκη τσιπουράκι και.... τα αυτιά βουλωμένα.
 
Φιλαράκι σου βρήκα με τι θα ασχολείσαι όταν πας εκεί πάνω στις βουνοκορφές. Στην Λ.Αθηνών έχει ένα μαγαζί που πουλάει ανιχνευτές μετάλλων, να αγοράσεις έναν και όταν πας εκεί πάνω να ψάχνεις τα βουνά για κάνα κασονάκι λύρες. Ποτέ δεν ξέρεις, είσαι και τυχερός εσύ ... .ha ha ha..yelling.

Φίλε υπήρχε πολύ πράμα εδώ.Εδώ δίπλα ήταν κατασκηνωμένοι οι Ζερβικοί και απο πάνω στο βουνό τους κάνανε ρίψεις οι Εγγλέζοι.
Βρηκανε πολλοί .
Πριν κάτι χρόνια μέσα σε ένα πυκνό ,σχεδόν ρεματιά,κόντεψα να σπάσω τα πόδια μου.Είχανε σκάψει εναν τεράστιο λάκο και μετά τον σκέπασαν.με κλαδιά και φύλλα .Περνώντας φίλε έπαθα μεγάλη πλάκα.Κόντεψα να σακατευτώ.


Παιδιά θέλω την εμπειρία σας....my man.
Όταν η μελισσούλα κάθεται να συζητήσετε σοβαρά για το κυνήγι, γιατί κυνηγάς, τι νιώθεις, να εξηγησεις κλπ.... Είναι σοβαρό;;;.buy buy..buy buy..buy buy..goodboy.
θέλει απλά να την ........"τρυγήσεις " .banana.
 
  • Like
Reactions: DrV
Χαιρετώ την παρέα.
Επιστροφή στο χωριό το απόγευμα με πολύβροχή ,κρύο και ομίχλη.ιΚατ ανάγκη τσιπουράκι και.... τα αυτιά βουλωμένα.
που και που λες και κάτι σωστό :p
 
Πριν κάτι χρόνια μέσα σε ένα πυκνό ,σχεδόν ρεματιά,κόντεψα να σπάσω τα πόδια μου.Είχανε σκάψει εναν τεράστιο λάκο και μετά τον σκέπασαν.με κλαδιά και φύλλα .Περνώντας φίλε έπαθα μεγάλη πλάκα.Κόντεψα να σακατευτώ. .banana.
τι έμαθες μετά,τις είχαν πάρει τις χρυσούλες;;;;;; .xm.
 
τι έμαθες μετά,τις είχαν πάρει τις χρυσούλες;;;;;; .xm.

Μετά φίλε ανακάλυπτα συνέχεια τρύπες και γκρεμισμένους πετρότοιχους είχαν αντέξει που απο την εποχή του Καραΐσκάκη και οι σκαπανείς τους γκρέμιζαν .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top