Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
καλησπέρα σας :)

Το προγραμμα συνεχιζεται .sarcastic.
Μου εφερε ο πεθερος γουρουνοπουλα πριν λιγο απο την Κυπαρισσια οποτε παλι θα παρουν φωτια τα μαχαιροπιρουνα ffff ffff.beer.
τι μαχαιριά ήταν αυτή που μούδωσες;;;;;;
γουρουνοπουλονειρα θα βλέπω απόψε
.very funny.
 
Καλησπέρα στην παρέα. Πηγαίνω στον κουμπάρο μου παιδιά, μας περιμένει μια 12κιλη συναγριδα από πρωινό ψαροντούφεκο, εγώ έβαλα τις μπίρες και το κρασί και ή γυναίκα μου έφτιαξε μπακλαβά!!!!!! Όλοι αυτό περιμένουν (μπακλαβά), προβλεπω να γίνει χαμός και για είμαστε όλοι αγαπημένοι, έφτιαξε το μεγαααααααλο ταψί!!!!!.sarcastic.
 
Καλησπέρα στην παρέα. Πηγαίνω στον κουμπάρο μου παιδιά, μας περιμένει μια 12κιλη συναγριδα από πρωινό ψαροντούφεκο, εγώ έβαλα τις μπίρες και το κρασί και ή γυναίκα μου έφτιαξε μπακλαβά!!!!!! Όλοι αυτό περιμένουν (μπακλαβά), προβλεπω να γίνει χαμός και για είμαστε όλοι αγαπημένοι, έφτιαξε το μεγαααααααλο ταψί!!!!!.sarcastic.

Ω ρε Γιάννη ,τι μας λες τώρα και μας φτιάχνεις ;
Συναγρίδα ο βασιλιάς των ψαριών .
 
Good luck...
Σε ποιο χωριό κοντά είστε να δω στο χάρτη;

Εκει που λέει Τραπεζάκι Γιάννη.
https://www.google.gr/maps/place/Πι...0x135c07294fdd2ba7:0x32686512ec7bcc55!5m1!1e4
Τελικά δεν κάναμε απολύτως τίποτα.
Είμασταν άτυχοι γιατί το πρωί είχε ομίχλη και δεν μας επέτρεψε να δούμε αν τα νερά είναι πεσμένα.
Μεγάλη φόλα χωρίς ούτε ένα τσίμπημα.
 
Καλημερα σε ολους, να εχετε μια ομορφη Κυριακη και πολλες αντοχες για ολα αυτα που ερχονται.
γειά σου Σταύρο όλα καλά;;;;; :)
Καλημέρα σε όλους

Καλημέρα Μοζες
Καλημέρα Πήτερ Παν (ούτσος)
γειά σου κι εσένα πίκι πίκι ραμ .big smile.
 
Καλημερα Μακη, ολα καλα, κουραση πολλη συν ολα τα αλλα. Να ειμαστε τυχεροι να εχουμε υγεια!!! Πολλους χαιρετισμους.
 
Καλημερα σε ολα τα παλικαρια ;)
39 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑ .victory.

Κώστα αν δεν είμαστε εκει στα ηλιόσπορα της Μακεδόνιας η της Θράκης ,για μένα δεν εχει νόημα.
Αν ειμαι στην Αθήνα το μονο που μετράει είναι η εξοδος με την παρέα και η πλάκα που γίνεται.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top