Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
καλησπέρα
μαλακιά και νοστιμότατη η προβατίνα το ίδιο και το αρνάκι
τέλεια τα μανιτάρια στην σχάρα μαριναρισμένα με σκόρδο θυμάρι κοτσάνια μαιντανό μπαλσάμικο και αλατοπίπερο
όλα τα ανωτέρω by Makis Pirounakis .eat.
νοστιμότατο επίσης οι πατατούλες σε ροδέλες με μπέικον κρέμα γάλακτος και 4 τυριά στο φούρνο by κα Ελένη
συνοδευόμενα με μπύρα pilsener φούλ παγωμένη και σε παγωμένα ποτήρια .beer.
ο Κωστάκης όμως δεν έφαγε πολύ λέγοντας ότι έχει ταξίδι
περάσαμε ωραία όμως μιλώντας για κυνήγι χαιδεύοντας τα όπλα μου κ.λ.π. εκτός από το το θέμα κρίση
.well done.
 
Θα ανεβουμε Χρηστο;)
Μακαρι να βελτιωθουν τα πραγματα και τοτε η πρωτη συναντηση θα γινει στις Σαππες στην ταβερνα του Αλι αν λειτουργει ακομα για σουτζουκακια πικαντικα λαχταριστα απο τα χερακια του .exciting..exciting.
ρε θα κάνεις καμιά άλλη δουλειά εσύ
τη μιά γουρουνοπούλα την άλλη σουτζουκάκια πικάντικα
αμάν πια το χάλι σου .yelling.
 
Ξ
ρε θα κάνεις καμιά άλλη δουλειά εσύ
τη μιά γουρουνοπούλα την άλλη σουτζουκάκια πικάντικα
αμάν πια το χάλι σου .yelling.
Περιμενε να τελειωσω το βραδυνο μου γευμα γιουβετσι με κατσικακι και θα σου απαντησω .sarcastic..sarcastic.
Γεια σου αρχοντα .well done.
 
σας αφήνω τα κάρβουνα μπήκαν
περιμένω τον Κώστα από Καρδίτσα
.well done.

καλησπέρα
μαλακιά και νοστιμότατη η προβατίνα το ίδιο και το αρνάκι
τέλεια τα μανιτάρια στην σχάρα μαριναρισμένα με σκόρδο θυμάρι κοτσάνια μαιντανό μπαλσάμικο και αλατοπίπερο
όλα τα ανωτέρω by Makis Pirounakis .eat.
νοστιμότατο επίσης οι πατατούλες σε ροδέλες με μπέικον κρέμα γάλακτος και 4 τυριά στο φούρνο by κα Ελένη
συνοδευόμενα με μπύρα pilsener φούλ παγωμένη και σε παγωμένα ποτήρια .beer.
ο Κωστάκης όμως δεν έφαγε πολύ λέγοντας ότι έχει ταξίδι
περάσαμε ωραία όμως μιλώντας για κυνήγι χαιδεύοντας τα όπλα μου κ.λ.π. εκτός από το το θέμα κρίση
.well done.


Καλησπέρα στην παρέα.

Πριν λίγο επέστρεψα Βόλο μετά από ένα 4 ήμερο στην Αθήνα.
Το 4 ήμερο έκλεισε πολύ όμορφα στο σπίτι του Μάκη με πολύ φαγητό και παγωμένη μπύρα.
Μάκη σε ευχαριστώ πολύ για το όμορφο αυτό τραπέζι, χάρηκα που γνώρισα τα παιδιά σου και την γυναίκα σου , σας περιμένω να ψήσουμε σπίτι μου όταν βρεθείτε προς τα πάνω.
 
Καλησπέρα στην παρέα.

Πριν λίγο επέστρεψα Βόλο μετά από ένα 4 ήμερο στην Αθήνα.
Το 4 ήμερο έκλεισε πολύ όμορφα στο σπίτι του Μάκη με πολύ φαγητό και παγωμένη μπύρα.
Μάκη σε ευχαριστώ πολύ για το όμορφο αυτό τραπέζι, χάρηκα που γνώρισα τα παιδιά σου και την γυναίκα σου , σας περιμένω να ψήσουμε σπίτι μου όταν βρεθείτε προς τα πάνω.
να είμαστε καλά να βρισκόμαστε σε σπίτια ταβέρνες η κυνηγότοπους και να περνάμε πάντα χαρούμενα :)
 
Καλησπέρα στην παρέα.

Πριν λίγο επέστρεψα Βόλο μετά από ένα 4 ήμερο στην Αθήνα.
Το 4 ήμερο έκλεισε πολύ όμορφα στο σπίτι του Μάκη με πολύ φαγητό και παγωμένη μπύρα.
Μάκη σε ευχαριστώ πολύ για το όμορφο αυτό τραπέζι, χάρηκα που γνώρισα τα παιδιά σου και την γυναίκα σου , σας περιμένω να ψήσουμε σπίτι μου όταν βρεθείτε προς τα πάνω.
.congrats..congrats. μπράβο μάγκες μου
 
Χαιρετώ όλα τα καλόπαιδα.
Σήμερα απο τα ξημερώματα ξύνω τα κάγκελα για να τα βάψω προσπαθώντας έτσι να κλείσω τα αυτιά μου σε όσα ακούγεται ότι έρχονται.
 
Πάει και ο ΑΔΜΗΕ... τον έπιασε η συμφωνία και αυτόν.
Είναι οι κόκκινες γραμμές Γιώργο.Είναι που δεν ξεπουλαμε τα φιλέτα.
Το θέμα είναι οτι αν δεν ειχαν γίνει οι εκλογες τον Ιανουάριο ο ΑΔΜΗΕ τωρα θα ήταν στα χέρια των Ιταλών .
Τώρα δεν ξέρω τι διάλο θα γίνει.
 
Ποιος ΑΔΜΗΕ ρε παιδια;;;;;;
Τιποτα δεν θα μεινει λεμε.
Μην το συνεχίζετε γιατι ποναει.
Κριμα για την πατρίδα μας ρε γαμώτο:(:(
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top