Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
η Μαρία η φίλη μου και συμμαθήτρια μου ποτέ δεν με εξετάζει ούτε λεφτά μου παίρνει γιατί<<μην γελάσετε>>ήταν ερωτευμένη μαζί μου στο λύκειο .sexy girl..micle.

Ρε τον γαμπρό της περιοχής!!!!!.crying smile..crying smile..love1.
 
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας και πιο πολύ τον Στέλιο που έδωσε την πιο τεκμηριωμένη απάντηση με παράθεση.... άκου ήταν η Μαρία ερωτευμένη μαζί του ... .buy buy..buy buy..buy buy.
 
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας και πιο πολύ τον Στέλιο που έδωσε την πιο τεκμηριωμένη απάντηση με παράθεση.... άκου ήταν η Μαρία ερωτευμένη μαζί του ... .buy buy..buy buy..buy buy.
και τα πιστοποιητικά που μου δίνει τεκμήρια είναι αλητήριε ζηλιάρη .yel.
και μην τολμήσετε να γράψετε τίποτα στα παρατσούκλια εσύ κι ο γείτονας σου γιατί θα εκτονωθεί πάνω σας ο χαμένος έρωτας της Μαρίας :D
 
Χαχαχαχαχ ποιος τους μαζεψε ολους αυτους .crying smile.

Κάποιος παρακαλω να του προσθεσει το παρατσουκλι "ερωτυλος"
 
Καλό σας απόγευμα. Αναχωρώ για γυμναστήριο. .banana.
Και τώρα που είπα γυμναστήριο, πείνασα, Μάκη μην με ξεχάσεις με την συνταγή. ffff
 
Μαραθώνα Ν.Μάκρη ζητούν ψυχιάτρου η ειδικού παθολόγου ανάλογα πως το ερμηνεύει ο κάθε υπάλληλος
κάποιος μάλιστα αστυνομικός που ήταν για λίγο καιρό στα όπλα ζητούσε ο γιατρός να είναι εκτός ΙΚΑ η ασφαλιστικού ταμείου γιατί έλεγε ότι δίνουν το χαρτι χωρίς να εξετάζουν
και μεταξύ μας δίκιο είχε
η Μαρία η φίλη μου και συμμαθήτρια μου ποτέ δεν με εξετάζει ούτε λεφτά μου παίρνει γιατί<<μην γελάσετε>>ήταν ερωτευμένη μαζί μου στο λύκειο
.sexy girl..micle.

Δια εσένα φίλε μου ντιντί
 
τελος πάντων μόνο για κοροιδία είστε
το νόημα δεν το πιάσατε:

βγάζω βεβαιώσεις γιατρου για ΑΚΚΟ 20 ευρώ έκαστο
αποστέλλονται σε όλη την ειπικράτεια
δεκτές και χρεωστικές κάρτες λόγω capital controls .banana.
 
Μιας και το έφερε η κουβέντα...τον Σεπτέμβρη λήγει η άδεια του όπλου μου. Ξέρει κανείς πόσο καιρό πριν μπορώ να πάω στην αστυνομία νέο χαρτί γιατρού?? Σαν σήμερα το θυμάμαι που ήμουν 18 χρονών και ο πατέρας μου, μας αγόρασε την πρώτη μας καραμπίνα εμένα και του αδερφού μου επειδή είχαμε περάσει και οι δύο στο πανεπιστήμιο. Μας το είχε τάξει βλέπετε! Βέβαια μετά σκέφτομαι τι έχω περάσει αυτά τα 10 χρόνια και αναθεωρώ άποψη. Τελικά ήταν πολύ μακρινή εκείνη η μέρα. Τελικά είναι αλήθεια αυτό που λένε ότι η ζωή είναι μόνο οι αναμνήσεις μας!
 
Μιας και το έφερε η κουβέντα...τον Σεπτέμβρη λήγει η άδεια του όπλου μου. Ξέρει κανείς πόσο καιρό πριν μπορώ να πάω στην αστυνομία νέο χαρτί γιατρού?? Σαν σήμερα το θυμάμαι που ήμουν 18 χρονών και ο πατέρας μου, μας αγόρασε την πρώτη μας καραμπίνα εμένα και του αδερφού μου επειδή είχαμε περάσει και οι δύο στο πανεπιστήμιο. Μας το είχε τάξει βλέπετε! Βέβαια μετά σκέφτομαι τι έχω περάσει αυτά τα 10 χρόνια και αναθεωρώ άποψη. Τελικά ήταν πολύ μακρινή εκείνη η μέρα. Τελικά είναι αλήθεια αυτό που λένε ότι η ζωή είναι μόνο οι αναμνήσεις μας!
λίγες μέρες πριν λήξει πας με το όπλο την άδεια όπλου το χαρτί γιατρού και μια φωτογραφία
το ποινικό μητρώο ζητείται υπηρεσιακά και κάνει περίπου 10 μέρες,αν θέλεις να ξεμπερδεύεις πιο γρήγορα το παίρΝεις μόνος σου απο το ΚΕΠ
 
Μιας και το έφερε η κουβέντα...τον Σεπτέμβρη λήγει η άδεια του όπλου μου. Ξέρει κανείς πόσο καιρό πριν μπορώ να πάω στην αστυνομία νέο χαρτί γιατρού?? Σαν σήμερα το θυμάμαι που ήμουν 18 χρονών και ο πατέρας μου, μας αγόρασε την πρώτη μας καραμπίνα εμένα και του αδερφού μου επειδή είχαμε περάσει και οι δύο στο πανεπιστήμιο. Μας το είχε τάξει βλέπετε! Βέβαια μετά σκέφτομαι τι έχω περάσει αυτά τα 10 χρόνια και αναθεωρώ άποψη. Τελικά ήταν πολύ μακρινή εκείνη η μέρα. Τελικά είναι αλήθεια αυτό που λένε ότι η ζωή είναι μόνο οι αναμνήσεις μας!
βασιλη εχω την εντυπωση οτι πρεπει να πας 1 μηνα πριν να ληξει χωρις να ειμαι σιγουρος
 
Πήγαινε ένα μήνα πριν, να είσαι σίγουρος. Μπορεί να λείπει ο υπάλληλος σε άδεια και να κάνει 20 μέρες να γυρίσει. Πρέπει να σκέφτεσαι ολα τα σημεια και τα τέρατα που μπορεί να σου τυχουν.
Ο πατέρας μου πήγε σήμερα και η άδεια λήγει στις 5/8. Φοβόμουν μήπως πήγε αργά αλλά ευτυχώς δεν του είπαν τίποτα.
 
Πήγαινε ένα μήνα πριν, να είσαι σίγουρος. Μπορεί να λείπει ο υπάλληλος σε άδεια και να κάνει 20 μέρες να γυρίσει. Πρέπει να σκέφτεσαι ολα τα σημεια και τα τέρατα που μπορεί να σου τυχουν..
αυτό ναι παίζει σίγουρα .fff.
 
Δεν σας παρακολούθησα και πολύ δυο μέρες τώρα λόγω εργασιών.
Χαιρετώ σας και σας εύχομαι καλό βράδυ.
 
Μιας και λέγατε για ανανεώσεις θυμήθηκα κατι.sarcastic. πριν κάνα χρόνο πήγε ενας μπάρμπας με ένα παλιό δίκαννο για ανανέωση..Το κοιτάει ο αστυνόμος από δω,το κοιτάει από εκεί..Κ του λεει ρε άνθρωπε μου πως το εχεις έτσι?ούτε ο αριθμός του δεν φαινετε.Και του λεει ο μπαρμπας,Δεν μου λες κυρ αστυνόμε εσύ πριν 30 χρόνια έτσι ήσουν?.very funny..very funny..very funny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top