Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ρε Διονυση.
εχουμε πηξει στα σκατα ρε φιλε.
για πες τιποτε να μας ανεβει το ηθικο.
πες μας ποτε θα χουμε μπασιματα..yelling.
ενας μηνας έμεινε σχεδον...
 
Καλημερα σε ολους...
Εχθες τα ψαρια μαλλον ειχαν παθει ηλιαση απο τη ζεστη κ δεν κουνιοταν φυλο... Ενα λαβρακακι σαν μεγαλη φρυσα χτυπησε σε ενα σιλικονακι κ ξαναγυρισε στη μαμα του...
 
  • Like
Reactions: jnp
Καλημερα σε ολους...
Εχθες τα ψαρια μαλλον ειχαν παθει ηλιαση απο τη ζεστη κ δεν κουνιοταν φυλο... Ενα λαβρακακι σαν μεγαλη φρυσα χτυπησε σε ενα σιλικονακι κ ξαναγυρισε στη μαμα του...
Καλημερα ,τώρα είναι η πιο δύσκολη εποχή,πιθανοτερα θηράματα τα κοκκαλια, τα μικρά μαγιατικα και οι λιτσες,τα καλά λαβρακια μόνο από τύχη γιατί έχουν βαθυνει .Ποτε όμως δεν ξέρεις .
 
Καλημέρα σας ...
Αμάν, να περάσει η μέρα, να πάμε σκοπευτήριο το απόγευμα, να ρίξουμε καμιά πούλα ... να εκτονώσουμε λιγάκι το στρες!
.hunter.1............ .sarcastic.
 
Κα
Καλημέρα σας ...
Αμάν, να περάσει η μέρα, να πάμε σκοπευτήριο το απόγευμα, να ρίξουμε καμιά πούλα ... να εκτονώσουμε λιγάκι το στρες!
.hunter.1............ .sarcastic.
Κατι μου λεει οτι οταν λες πουλα εννοεις 25 γυρους τσικουδιά με τυρακι κ παξιμαδι .sarcastic.
 
Σκέφτομαι να την κάνω ολυμπιονίκη στο skeet, με πατέρα φυσικό ταλέντο, φαντάσου η κόρη τι θα είναι... .very happy..very happy..very happy.

.buy buy..buy buy..buy buy..buy buy..buy buy..buy buy..buy buy. δεν ειναι τιποτα... η πολυ τηλεοραση σε εχει αποτρελανει... θα ερθει ο χειμωνας κ θα ηρεμησεις... .goodboy..goodboy..goodboy..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
καλησπέρα καλησπέρα,,,

Μάκη θέλω βοήθεια στο μαγαζί δεν προλαβαίνω να σκοτώσω τις μύγες ,,,,,καταραμένες τράπεζες
 
καλησπέρα καλησπέρα,,,

Μάκη θέλω βοήθεια στο μαγαζί δεν προλαβαίνω να σκοτώσω τις μύγες ,,,,,καταραμένες τράπεζες
μία από τα ίδια Παύλο κι εγώ είμαι έξω και είναι περισσότερες :)
είδος πολυτελείας πια το φυτό και με το δίκιο του ο κόσμος :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top