Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μαγκες μου κοπιαστε.
αποψε εχω διπλή γιορτη.
Τα γενέθλια του γιου μου κ τα μυρα απο τημ βαφτηση της κόρης μου.
Εχω φτιαξει λαγο ξυδια δηλαδή στιφαδο κ σας ετοιμασα κ φώτο με την ετοίμασια.
επισης 3 σούβλες γυριζουν σρσ καρβουνα.
Δυστυχως δεν μπορω νσ σας βσλω φώτο με το νέο συστημα.
στην υγεία σας λοιπον κ στην υγεία των μωρων μου :).beer..bbq.ffff
Παντα τέτοια Χρύσανθε.Να τα χαίρεσαι.
 
Μαγκες μου κοπιαστε.
αποψε εχω διπλή γιορτη.
Τα γενέθλια του γιου μου κ τα μυρα απο τημ βαφτηση της κόρης μου.
Εχω φτιαξει λαγο ξυδια δηλαδή στιφαδο κ σας ετοιμασα κ φώτο με την ετοίμασια.
επισης 3 σούβλες γυριζουν σρσ καρβουνα.
Δυστυχως δεν μπορω νσ σας βσλω φώτο με το νέο συστημα.
στην υγεία σας λοιπον κ στην υγεία των μωρων μου :).beer..bbq.ffff

Χρύσανθε να τους χαίρεσαι και τους δύο! Άντε και πλησιάζουν οι μέρες να έρθω να πιουμε μια μπυρίτσα παρέα! Το γουστάρω πως και πως :)
 
Απο τα Τζπυμέρκα και απο τα 1700 μ. σας καλημερίζω.
Συνεχίζουμε για τα 2.500.
Καλημέρα Μητσάρα ,σε ζηλεύω:)

Καλημέρα και στα υπόλοιπα ρεμάλια.
Σήμερα να ρίξετε κάτι ελαφρύ πάνω σας , ένα see through ας πούμε.flamenco.
 
Καλημερα σε ολους...
Εγω είχα χρέος να της δείξω πως τουφεκάμε και να της πω 5 πράγματα για το άθλημα..Έριξε και 2 πιατάκια με το όπλο μου και μπορώ να πω πως της άρεσε...my man.
Ηταν στα μετρα της δηλαδη που λενε...το οπλο σου... .my man..sarcastic.
Αυτο το στυλ που πλησιαζεις δηθεν ευγενικα και καλοπροαιρετα απο αγνο ενδιαφερον βοηθεια για τον συνανθρωπο σου, κ ξεκινωντας με φρασεις οπως... "εεε συγνωμη για την ενοχληση, δεν θελω να φανω αγενης, αλλα ξερετε.... αυτο που κανετε ετσι, θα μπορουσε να γινει αλλιως" πρεπει να το εχεις υιοθετησει απο τον Χουνταλα... .banana..yelling.
 
Καλημερα σε ολους...

Ηταν στα μετρα της δηλαδη που λενε...το οπλο σου... .my man..sarcastic.
Αυτο το στυλ που πλησιαζεις δηθεν ευγενικα και καλοπροαιρετα απο αγνο ενδιαφερον βοηθεια για τον συνανθρωπο σου, κ ξεκινωντας με φρασεις οπως... "εεε συγνωμη για την ενοχληση, δεν θελω να φανω αγενης, αλλα ξερετε.... αυτο που κανετε ετσι, θα μπορουσε να γινει αλλιως" πρεπει να το εχεις υιοθετησει απο τον Χουνταλα... .banana..yelling.
Καλημερα,
είναι γεγονός ότι τα μακρυκαννα εργαλεια προδιαθετουν ευνοικα τις γυναίκες και ειδικα τις σκανδιναβες.
 
Απο την ψηλότερη κορυφή των Τζουμέρκων χαιρετώ την παρέα και σας στέλνω την δροσιά του βουνού.
Ξεκουραζόμαστε για λίγο και θα συνεχίσουμε στην κορυφογραμμή.Ισως το τραβήξουμε μέχρι το απόγευ.μα
 
Δηλαδή ρε φιλαράκι ζωλοτιαρη, τι ακριβώς κάνετε με 40 βαθμούς πάνω στις κορυφογραμμες και σας αρέσει; Μήπως μια ποικιλία, ένα μπουκάλι ούζο, πολύ πάγο, ομπρέλα και λαδωμενα κωλαρακια, να ήταν καλύτερα; :-)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top