Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σας
Ιδιαίτερη ημέρα για την οικογένειά μου η σημερινή, καθώς προστέθηκε νέο μέλος. Εγώ και η γυναίκα μου κάναμε μια έκπληξη στις δυο μας κόρες! :)

SkPxVNH.jpg


O0JDPkD.jpg


DZuhvjh.jpg


hdvcXLu.jpg


O6DFvBz.jpg
 
Last edited:
Καλησπέρα σε όλους!hot sun1 και σήμερα, ευτυχώς εβαλε πριν λίγο ένα ελαφρύ αεράκι.
Χρήστο το καλύτερο δώρο στα παιδιά.congrats..
Έτσι που το βλέπω βέβαια, δε μου θυμίζει κυνηγιάρικο, μήπως, λέω, εάν διάλεγες μια ράτσα με πιό κρεμαστό αυτί:)να συνδύαζες ''το τερπόν μετα του ωφελίμου''
 
Καλησπέρα σας! Σήμερα μετά τη δουλειά συνατήθηκα με τον αδερφό μου και πήγαμε στα γραφεία της MAX GEAR όπου και αγόρασα ένα καινούριο τσοκάκι για την Beretta μου. Πρόκειται για το Muller Waterfowl Passing. Μόλις αρχίσει η κυνηγετική περίοδος θα κάνω τις δοκίμες μου και θα επανέλθω...
 
Καλησπέρα σας
Ιδιαίτερη ημέρα για την οικογένειά μου η σημερινή, καθώς προστέθηκε νέο μέλος. Εγώ και η γυναίκα μου κάναμε μια έκπληξη στις δυο μας κόρες! :)

SkPxVNH.jpg


O0JDPkD.jpg


DZuhvjh.jpg


hdvcXLu.jpg


O6DFvBz.jpg
Ωραία φατσουλα.
Ότι πρέπει για τα παιδιά.
 
Καλησπέρα σας! Σήμερα μετά τη δουλειά συνατήθηκα με τον αδερφό μου και πήγαμε στα γραφεία της MAX GEAR όπου και αγόρασα ένα καινούριο τσοκάκι για την Beretta μου. Πρόκειται για το Muller Waterfowl Passing. Μόλις αρχίσει η κυνηγετική περίοδος θα κάνω τις δοκίμες μου και θα επανέλθω...

Μάνο καλορίζικο και καλά κυνήγια!
 
Καλησπέρα σας! Σήμερα μετά τη δουλειά συνατήθηκα με τον αδερφό μου και πήγαμε στα γραφεία της MAX GEAR όπου και αγόρασα ένα καινούριο τσοκάκι για την Beretta μου. Πρόκειται για το Muller Waterfowl Passing. Μόλις αρχίσει η κυνηγετική περίοδος θα κάνω τις δοκίμες μου και θα επανέλθω...
Καλορίζικο Μάνο.
Σε τι σύσφιξη αντιστοιχεί το συγκεκριμένο;
 
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές!
Η χαρά των παιδιών απερίγραπτη! Ακόμη και τώρα παρατάνε το παιχνίδι και μας σφιχταγκαλιάζουν λέγοντας ευχαριστώ! :)
Χρήστο να μάθεις στα παιδιά ότι το κουτάβι δεν είναι κούκλα, ώστε να μην του βγάλουν κανένα πόδι από αδεξιοτητα. Επίσης να καταλάβουν ότι αν κάνει ζημιά πρέπει να τιμωρηθεί με επιπληξη εκείνη τη στιγμή και όχι μετά, γιατί δεν μπορεί να το συνδέσει στο μυαλό του.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top