Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα αλάνια μου. Έχω χαθεί το ξέρω. Αλλά αυτή η βδομάδα ήταν φωτιά. Άνοιξα ένα καφέ στο Άργος Και κλείνω καθημερινά 16ωρα στο μαγαζί. Με βλέπω να παίρνω πολλές απουσίες φέτος στο κυνήγι :(... όποιος φίλος του φόρουμ βρεθεί προς τα μέρη μας να περάσει για καφέ είναι ευπρόσδεκτος.
Καλές δουλειές εύχομαι !!!!
 
Καλές δουλειές Σταμάτη εύχομαι ότι καλύτερο.

Ευχαριστώ Κωνσταντίνε να σαι καλά

Μπραβο ρε θυριο,μαγαζαρα!!!!Ευχομαι τα καλυτερα Σταματη!Εισαι και πανω στον δρομο μου,ουτε καρτερι να μου εστηνες.
Σαν τραβερσα τσιχλα θα σου ερχομαι.sarcastic.

Χαχαχαχχαχ να σαι καλά φίλε μου

Καλησπέρα σε όλους!
Σταμάτη καλές δουλειές!

Ευχαριστώ τασαρα

Καλες δουλειες Σταμ!!!!

Ευχαριστώ πολύ Γιάννη. Έτσι με φωνάζουν οι φίλοι μου ;) υ.γ. ακόμα δεν έχω φέρει την Μαξους στα μέτρα μου :(

Σταμάτη καλές δουλειές φίλε.

Ευχαριστώ Μάνο να σαι καλά

Καλές δουλειές Σταμάτη! Καλορίζικο! :):)
Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε

Σταμάτη καλές δουλειές να έχει φίλε! Προβατίνα και γρουνοπούλα σερβίρεις; .sarcastic.
Ευχαριστώ πολύ μπιλυ. Δυστυχώς όχι .sarcastic.

Καλησπέρα σε όλους!
Σταμάτη καλές δουλειές.

Να σαι καλά

Σταματη δείχνει πολύ ωραίος χώρος!

Να σαι καλά φίλε

Καλειες δουλειές Σταμάτη.πολυ ωραίος χωρος

Ευχαριστώ φίλε πιστεύω βγήκε ωραίο. Έτσι μου λένε όλοι

Καλές δουλειές εύχομαι !!!!

Ευχαριστώ πολύ

Καλές δουλειές Σταμάτη!

Να σαι καλά φίλε μου
 
Καλησπέρα αλάνια μου. Έχω χαθεί το ξέρω. Αλλά αυτή η βδομάδα ήταν φωτιά. Άνοιξα ένα καφέ στο Άργος Και κλείνω καθημερινά 16ωρα στο μαγαζί. Με βλέπω να παίρνω πολλές απουσίες φέτος στο κυνήγι :(... όποιος φίλος του φόρουμ βρεθεί προς τα μέρη μας να περάσει για καφέ είναι ευπρόσδεκτος.

Να σαι καλά φίλε μου



Τριπόλεως 54 στον δρόμο που πάει για Άστρος



host image for free

Όμορφο περιβάλλον! Σταμάτη, καλές δουλειές!
 
Καλησπέρα αλάνια μου. Έχω χαθεί το ξέρω. Αλλά αυτή η βδομάδα ήταν φωτιά. Άνοιξα ένα καφέ στο Άργος Και κλείνω καθημερινά 16ωρα στο μαγαζί. Με βλέπω να παίρνω πολλές απουσίες φέτος στο κυνήγι :(... όποιος φίλος του φόρουμ βρεθεί προς τα μέρη μας να περάσει για καφέ είναι ευπρόσδεκτος.
Σταμάτη καλές δουλειές, εύχομαι ότι καλύτερο!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top