Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
γενική,περιφερειακή,τοπική η μήπως μεσογειακή(Μαρκόπουλο και Κορωπί Σπάτα και Παιανία).yel.

Μεσογειακή λεβεντάκο εννοείτε αφου είμαι κυνηγαράς ρε..δεν χρειάζονται χιλιόμετρα αλλά εμπειρία! (ΤΙ ΛΕΩ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!)
 
Άντε να ομορφύνω λίγο το thread με τα αγριοπερίστερα.. .buy.

θα με πάρετε και εμένα μαζί κύριε middle earth ;

ο καλός ο νοικοκύρης από το πρωί φαίνεται

τρυγόνια και φάσσα σήμερα το μενού σε λαδόκολλα τα τυριά περιμένω ωχ παναγία μου !!!

20150901_103417_zpstwceuub0.jpg
 
Last edited:
θα με πάρετε και εμένα μαζί κύριε middle earth ;

ο καλός ο νοικοκύρης από το πρωί φαίνεται

τρυγόνια και φάσσα σήμερα το μενού σε λαδόκολλα ωχ παναγία μου !!!

20150901_103417_zpstwceuub0.jpg

Ωραίος ο Παυλίτος..Πρέπει να πάρουμε τις Xiaomi Yi πρώτα..Ο ένας θα τραβάει τα μούτρα του άλλου
 
Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα να έχουμε, προσπαθώ να μπαίνω πιο συχνά να τα λέμε αλλά όταν πρέπει να συνδυάσεις κυνήγι, διακοπές με την οικογένεια και φιλοξενία-ξενάγηση στην Κέρκυρα καλών φίλων κάπου ''χάνεσαι'' και τρέχεις από τη μια στην άλλη.
Καλησπέρα, μετά από 18 χρόνια, πρώτη φορά απολυμενος. Ταμείο ανεργίας κτλ...
Λυπάμαι φίλε μου, ότι χειρότερο για κάποιον που έχει μάθει να δουλεύει χρόνια (το ζω με τον αδερφό μου) όμως οι καλοί δε χάνονται.
Πήγαινε Σπύρο, οι στιγμές με τα παιδιά είναι "φάρμακο"
Στο Χαλικουνα θα πας;
Γιάννη δε σε ξέχασα θα μιλήσουμε σίγουρα, αλλά είμαι λίγο στο ''τρεξιμό'' τώρα. Συνήθως κοντογυαλό πηγαίνω για πιο κοντά, αλλά μου 'ρχεται ώρες-ώρες να τους ξυπνήσω όλους από τις 5 να τους πάρω να τους αφήσω στην παραλία κάτω στο Μαραθιά και γω να περιμένω τρυγόνια πίσω στα υψώματα.sarcastic.
 
Καλημέρα σε όλο το φόρουμ καλό μήνα να έχουμε και με δυνατά περασματα..
Γιώργο υπομονή και κάτι άλλο θα βρεθεί,όπως λένε και τα παιδιά ο καλός δεν χάνετε.Υγεια πάνω απο ολα και το σημαντικότερο όλων..και θα βρεθεί η άκρη!!
 
  • Like
Reactions: jnp
Status
Not open for further replies.
Back
Top