Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα άρχοντες και καλή εβδομάδα να έχετε. Επιστροφή στη δουλειά για εμένα σήμερα! Άντε να χειμωνιάσει :)
 
Καλημερα σε ολους... Αντε κ τον φαγαμε κ τον Αυγουστο... .well done.
Να πιασει 1/9 θελω, να αρχισει να πεφτει κ η θερμοκρασια, να κανει κ να κανα μπουρινακι κ θα ψαχνουν να με βρουν... Πεφτει που πεφει κ "μπιστολι" στις πληρωμες απο τους πελατες στο γραφειο, μερα παρα μερα στα ακρωτηρια θα την βγαζω... Θα κολλησω κανα χαρτακι "απουσιαζω για λογους ανωτερας βιας", θα κλεισω κ τα κινητα κ θα δουλευω μονο με ραντεβου... .my man.
 
Θα σε φάνε τα κουνούπια στη Λάγια.
Τα σκυλιά σου δεν τα είχες πάρει προχθές μαζί για τίποτα πρωιμα ορτυκια;
 
Δεν τα βλεπω τα κουνουπια εγω, τα εχω συνηθισει... :) Αν κ στη Μανη, δεν μου εχουν τυχει ποτε κουνουπια...
Οχι δεν τα ειχα παρει, αφενος γιατι δεν περιμενα οτι θα βρω ορτυκια τοσο νωρις κ αφετερου γιατι το μερος που κυνηγαγα εχει βλαστηση κ δεν πιανει τιποτα ιδιαιτερο σε σχεση με τις υπλοιπες γυμνες πλαγιες... Διαλεγω τη Λαγια, γι αυτο το λογο... Εχει πουρναρωτα κ ελιτσες κ ακομα κ μπασιμο να μην κανει αν αντεχουν τα ποδια σου θα τουφεκισεις στο περπατητο 6-7 πουλια εστω κ δυσκολα...
 
το μερος που κυνηγαγα εχει βλαστηση κ δεν πιανει τιποτα ιδιαιτερο σε σχεση με τις υπλοιπες γυμνες πλαγιες...
Άμα έχει φεγγάρι τα ορτυκια πάνε στα πυκνά γιατί βλέπουν να προσγειωθουν, αλλά θέλει σκυλιά που να λογγωνουν.
Άμα έχει σκοτάδι προτιμούν το βράχο και τα αγκάθια που φαίνονται καλύτερα.
 
καλησπέρα και καλή εβδομάδα
νεκρή ουσιαστικά κυνηγετική περίοδος για μένα μέχρι τα μπασίματα τσίχλας
καθαρίζω λαδώνω το όπλο μέχρι τον Οκτώβρη
μέχρι τότε θ ασχοληθώ με γκόμενες
επειδή έχω πολλές μήπως πρέπει ν ανοίξουμε άλλη ενότητα να μην είμαστε .off topic.
.micle..sexy girl.
 
Καλησπέρα, μετά από 18 χρόνια, πρώτη φορά απολυμενος. Ταμείο ανεργίας κτλ...

Αν δεν σκάς ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!
Αν σκάς,μην Γιώργο,κάθε εμποδιο για καλό.Κανείς δεν χάνετε... εγώ βρεθηκα σε αυτή τη θέση πριν τρία χρόνια
 
Last edited:
Δηλαδή εγώ που ακόμα κρατάω ανοικτή την επιχείρηση θεωρούμαι ότι είμαι κανονικός εργαζόμενος;;;;;
Εχω απολυθεί εδώ και καιρό, απλά κοροϊδεύω τον εαυτό μου.
ΜαστροΓιώργο στο ίδιο καζάνι βράζουμε όλοι ......

Πως έχουμε μπλέξει έτσι ρε γαμώτο;;;;:(:(
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top