Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα παιδιά, σας ευχαριστώ όλους για τα λόγια συμπαράστασης, είναι μονόδρομος ο αγώνας, δεν υπάρχουν περιθώρια για πεσιμισμό, κάποια στιγμή θα ερχόταν και τούτη η ώρα αφού παλεύω και γω στον ιδιωτικό τομέα. Ίσως να γίνονται όλα για κάποιο σκοπό, αυτό που δεν με στεναχωρεί πολύ είναι το γεγονός ότι δεν χάθηκε κάτι καλό.
 
Καλο μηνα σε ολους,
με προσγειωσε αποτομα ο Γιωργος σημερα... .xm. Φιλε ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε κ ολονων οι πορτες χτυπανε τον τελευταιο καιρο... Δεν σκαμε ομως... Θετικη σκεψη... Χαθηκε κατι, θα βρεθει κατι καλυτερο... Εισαι πολυ καλος τεχνικος κ ειμαι σιγουρος οτι θα πατησεις παλι πολυ γερα στα ποδια σου...
Κ για να το μαλακισουμε λιγο, ελα να σου κανω ψυχαναλυση στα Αγια χωματα της Μανης να ισιωσεις το κορμακι σου... .buy buy.
 
Καλημέρα παιδιά, σας ευχαριστώ όλους για τα λόγια συμπαράστασης, είναι μονόδρομος ο αγώνας, δεν υπάρχουν περιθώρια για πεσιμισμό, κάποια στιγμή θα ερχόταν και τούτη η ώρα αφού παλεύω και γω στον ιδιωτικό τομέα. Ίσως να γίνονται όλα για κάποιο σκοπό, αυτό που δεν με στεναχωρεί πολύ είναι το γεγονός ότι δεν χάθηκε κάτι καλό.
Ελα ρε Γιώργο!!!,δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα,το έζησα 1,5 χρόνο και έχει επηρεάσει την ψυχολογία μου αρκετά.Τωρα που με ξαναπήραν(ενα καλό της κυβέρνησης),έφυγες εσύ; Επειδή έχεις καλό αντικείμενο στα χέρια σου,πιστεύω οτι θα βρεις δουλειά,μην απογοητεύεσαι.

Καλησπέρα σε όλους και καλό μηνα και πάλι
 
Ελα ρε Γιώργο!!!,δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα,το έζησα 1,5 χρόνο και έχει επηρεάσει την ψυχολογία μου αρκετά.Τωρα που με ξαναπήραν(ενα καλό της κυβέρνησης),έφυγες εσύ; Επειδή έχεις καλό αντικείμενο στα χέρια σου,πιστεύω οτι θα βρεις δουλειά,μην απογοητεύεσαι.

Καλησπέρα σε όλους και καλό μηνα και πάλι

Καλώς όρισες Διαμαντέα..
Αν μπορείς βάλε ένα άλλο χρώμα(πιθανόν λευκό) στην γραφή σου δια να ειναι πιο ευανάγνωστη...
 
Καλώς όρισες Διαμαντέα..
Αν μπορείς βάλε ένα άλλο χρώμα(πιθανόν λευκό) στην γραφή σου δια να ειναι πιο ευανάγνωστη...

Πανούτσο αν η γραφή είιναι σε λευκό χρώμα τότε δεν θα βλέπουμε τίποτα... .ha ha ha. .big smile..sarcastic.

Καλησπέρα καρντάσια! :)
 
Καλημέρα παιδιά, σας ευχαριστώ όλους για τα λόγια συμπαράστασης, είναι μονόδρομος ο αγώνας, δεν υπάρχουν περιθώρια για πεσιμισμό, κάποια στιγμή θα ερχόταν και τούτη η ώρα αφού παλεύω και γω στον ιδιωτικό τομέα. Ίσως να γίνονται όλα για κάποιο σκοπό, αυτό που δεν με στεναχωρεί πολύ είναι το γεγονός ότι δεν χάθηκε κάτι καλό.
γιωργο ειλικρινα μακαρι να μπορουσα να βοηθησω.προσωπικα δεν το εχω ζησει αλλα το ζω εμμεσα με τον μεγαλο γιο ο οποιος δεν μπορει να βρει δουλεια σταθερη και τρεχει απο μεροκαματο σε μεροκαματο ταμειο ανεργιας κ.τ.λ,ειλικρινα φιλε σου ευχομαι οσο πιο γρηγορα να βρεις κατι γιατι οντως ειναι δυσκολο αυτο
 
κι εμενα η απολυση πριν 2 χρονια και μαλιστα αυγουστο μηνα κυριολεκτικα με ξυρισε αλλα τη γλυτωσα τελευταια στιγμη πραγματικα .εγω και οι υπολοιποι 7 που δουλευουμε μαζι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top