Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ολο 35αρια βλεπω τη βδομαδα κ στεναχωριεμαι... Βοριδακια θελουμ εκ μποριτσες... ελα ντε να πιασουμε κανα ψαρι να παρουμε κ κανα τρυγονι...
Δεν παλευεται το γραφειο αυτες τις μερες...
Καλημερα σε ολους...
 
Καλησπερα από τα Νότια των Αθηνών
Πόσο νότια? Φεύγω για τρελογιατρό...ελπίζω να μου δώσει το χαρτί και να μην πέσω πάλι σε οικολόγο! Την πρώτη φορά που πήγα σε ψυχίατρο ήταν οικολόγος και δεν δέχτηκε να με εξετάσει και να μου γράψει χαρτί για να πάρω κυνηγετικό όπλο. .sex hard. που ήθελε η κ@ριόλ@
 
καλησπέρα σε όλους

σήμερα το πρωί είχε shopping therapy με την οικογένεια, καφεδάκι φαγητό τα γνωστά καψώνια ο γιος μου μπαμπά αγκαλιά αγκαλιααααααα να πέφτει κάτω να γίνεται ένα με το πάτωμα , ευτυχώς η μπέμπα ακόμα είναι μικρή και την κρατάει η γυναίκα στο καρότσι,,,τί με περιμένει άραγε....

τέλος πάντων φέυγοντας από γνωστό εμπορικό στα Σπάτα εθεάθησαν τρυγονάκια σε γνωστά "στέκια" οπότε αύριο έχει έξοδο και άγιος ο θεός
 
Πόσο νότια? Φεύγω για τρελογιατρό...ελπίζω να μου δώσει το χαρτί και να μην πέσω πάλι σε οικολόγο! Την πρώτη φορά που πήγα σε ψυχίατρο ήταν οικολόγος και δεν δέχτηκε να με εξετάσει και να μου γράψει χαρτί για να πάρω κυνηγετικό όπλο. .sex hard. που ήθελε η κ@ριόλ@

Ενα τσιγάρο δρόμο από το σπίτι σου...
Εμένα τη πρώτη φορά με ρώτησε αν αγαπάω τη γυναικα μου και τη δεύτερη αν αναλαμβάνω φορολογικές δηλώσεις (ο δεύτερος ήταν διευθυντής αντίστοιχης κλινικής!)
 
Πόσο νότια? Φεύγω για τρελογιατρό...ελπίζω να μου δώσει το χαρτί και να μην πέσω πάλι σε οικολόγο! Την πρώτη φορά που πήγα σε ψυχίατρο ήταν οικολόγος και δεν δέχτηκε να με εξετάσει και να μου γράψει χαρτί για να πάρω κυνηγετικό όπλο. .sex hard. που ήθελε η κ@ριόλ@

Βασίλη ποιόν τρελογιατρό , εγώ σε ειδικό παθολόγο ( γιατρίνα και τί γιατρίνα,κατά σύμπτωση με πιάνει ρε παιδί μου πόνος σε όλο μου το σώμα όταν πάω εκεί αχαχα ) πάω όποτε θέλω να ανανεώσω οπλοκατοχή ή να αγοράσω όπλο και δεν έχει να κάνει με ασφάλεια της περιοχής γιατί βγάζω σε δύο περιοχές

Κερατίνι που μένεις ; επί 28 χρόνια έμενα Ευγένια αρκετά κοντά στην ιχθυόσκαλα
 
Βασίλη ποιόν τρελογιατρό , εγώ σε ειδικό παθολόγο ( γιατρίνα και τί γιατρίνα,κατά σύμπτωση με πιάνει ρε παιδί μου πόνος σε όλο μου το σώμα όταν πάω εκεί αχαχα ) πάω όποτε θέλω να ανανεώσω οπλοκατοχή ή να αγοράσω όπλο και δεν έχει να κάνει με ασφάλεια της περιοχής γιατί βγάζω σε δύο περιοχές

Κερατίνι που μένεις ; επί 28 χρόνια έμενα Ευγένια αρκετά κοντά στην ιχθυόσκαλα
Πανω απο τα ταμπουρια μενω Παυλο! Τωρα στο ιατρειο ειμαι και περιμενω!
 
Καλησπερίζω τα φιλαράκια.
Ευτυχώς βράδιασε και δρόσισε.Ομως μη φανταστείτε οτι επειδή ειναι Εβρος εχει και καμιά ψύχρα.....
 
Καλησπερίζω τα φιλαράκια.
Ευτυχώς βράδιασε και δρόσισε.Ομως μη φανταστείτε οτι επειδή ειναι Εβρος εχει και καμιά ψύχρα.....
Απο τελος οκτωμβρη ξεκινανε τα γλεντια επανω
Κοβει και η θαλασσα την παγωνια
Αλλα μετα το αεροδρομιο και πανω ειναι αλλος θεος
Καλησπερα παλικαρια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top