Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα μάγκες μου.
Υπομονή σε λίγες μέρες σωνομαστε .big smile.
Περισσότερη αηδία και απογοήτευση σε εκλογές εγώ δεν έχω ξανανοιωσει.
 
Ρε Νιόνιο φαε κανένα χαλασμένο φυστίκι να μας καμεις χρησμό αν πτέπει να παρουμε πολλά φυσίγγια φέτος ;
Στο επομενο δεκαήμερο θα ξέρω με σιγουριά 100%.
 
Ρε Νιόνιο φαε κανένα χαλασμένο φυστίκι να μας καμεις χρησμό αν πτέπει να παρουμε πολλά φυσίγγια φέτος ;
Στο επομενο δεκαήμερο θα ξέρω με σιγουριά 100%.

Διονύση περιμένεις το αποτέλεσμα των εκλογών; Δεν το γνωρίζεις από τώρα; .sarcastic. .sarcastic.
 
Καλημερα γαλαζιε τρυγωνα .yel.
εννοεις εχεις κομμάτι απο κατσικι κ θα το κοψεις κιμα με τον μπαλτα?
δεν μπορει να γινει ολο εαν το χεις σωστι θα το χαλασεις.
εαν το χεις ολο κ εχεις φουρνο ξυλων διαθέσιμο στειλε μυνημα να σου πω να φτιαξεις κλεφτικο κ θα σε καθε χρονο μετα στα γαλάζια τρυγωνια ;)

Μόνο το εναμισυ μπουτι θα κάνω κιμά.Το υπολοιπο θα μπει σε δυο ηλ.φούρνους.Δυστυχώς τον ξυλόφουρνο τον γκρεμισε πριν χρονια η πεθερά μου.
 
Δυστυχώς τον ξυλόφουρνο τον γκρεμισε πριν χρονια η πεθερά μου.
.asking..asking..asking.

Επί τη ευκαιρία , για να μην ανοίγω άλλο θέμα , ποιο Νο σκάγια προτείνετε για πεθερές;;;;;
 
Καλημερα σε ολους...
Εγω περιμενω να δω μετα κ τη δηλώση του Λεβεντη "οτι σε δυο μηνες το πολυ θα εχει βγαλει τη χωρα απο τα μνημονια" (βλεπε "θα σκισουμε τα μνημονια κ θα καταργησουμε τα μνημονια με ενα νομο") τι ποσοστο θα παρει... .xm.
 
Εξαρτατε
Εαν την πεθερά σου την λενε ελπιδα τοτε την εκατσες.
εαν την λενε ελπιδα κ τον πεθερο σου σωτηρη τοτε την εβαψες.
γιατί η ελπιδα πεθαινει τελευταία κ με ακομη κ με πεθερο σωτηρη δεν έχεις σωτηρια .very funny.
 
Καλημερα σε ολους...
Εγω περιμενω να δω μετα κ τη δηλώση του Λεβεντη "οτι σε δυο μηνες το πολυ θα εχει βγαλει τη χωρα απο τα μνημονια" (βλεπε "θα σκισουμε τα μνημονια κ θα καταργησουμε τα μνημονια με ενα νομο") τι ποσοστο θα παρει... .xm.
Μου αρέσει που ακόμα βλέπεις ειδήσεις.
Ο συγκεκριμένος παπαρας που είναι και γείτονας μου,μάλλον παίρνει τη θέση του Θεοδωράκη που φαινεται ότι ξεφουσκωσε.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DrV
Status
Not open for further replies.
Back
Top