Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα λεβέντες και καλό πσκ.
Ο καιρός είναι υπέροχος για θάλασσες και ουζακια.
Ο Σεπτέμβρης είναι ο καλύτερος μήνας για βόλτες μπάνια και χαλάρωση.
 
Καλημέρα λεβέντες και καλό πσκ.
Ο καιρός είναι υπέροχος για θάλασσες και ουζακια.
Ο Σεπτέμβρης είναι ο καλύτερος μήνας για βόλτες μπάνια και χαλάρωση.

Μόνο για μπάνια και χαλάρωση; Δεν μας λες τίποτα για φυσίγγια και ανησυχώ... .my man. .sarcastic.
 
Καλημέρα στην παρέα.
Οι πολλές μπύρες και το κατσίκι μου απαγρευσαν την πρωινή εξόρμηση .

Δημήτρη θα έρθεις τελικά για κανένα ουζάκι; εεεεεεεεεεεεεε για κανένα ορτυκάκι εννοώ.... και για ό,τι ακολουθήσει... :)
 
Καλημέρα στην παρέα.
Οι πολλές μπύρες και το κατσίκι μου απαγρευσαν την πρωινή εξόρμηση .
Ρε πάρε την οικογένεια και τράβα μια βόλτα στο Δ, θα είναι πρωτόγνωρη εμπειρία. Αν θες τηλέφωνο για βαρκάρη πες μου να σου στείλω.
 
Ρε πάρε την οικογένεια και τράβα μια βόλτα στο Δ, θα είναι πρωτόγνωρη εμπειρία. Αν θες τηλέφωνο για βαρκάρη πες μου να σου στείλω.

Με τετοια ζέστη και υγρασία ειναι πρόβλημα.Επίσης πρόβλημα για την συγκεκριμένη βόλτα είναι το παιδομάζωμα που γίνεται εδώ στο σπίτι.
 
Μόλις επέστρεψα απο την πόλη οπου συναντήθηκα με τον doctor.
Τα είπαμε απο κοντά πίνοντας μονο καφέ .Πραγματικά χάρηκα για την γνωριμία γιατί ο Βασίλης είναι πραγματικό αξιόλογο παιδί.
 
Ευχαριστώ πολύ για το κέρασμα κύριε Δημήτρη και εγώ χάρηκα πολύ για την γνωριμία και εννοείται θα τα ξαναπούμε, τόσα χρόνια που θα είμαι εδώ πάνω, ρίζες θα βγάλω στο τέλος :D.cool.
Αρχές Οκτώβρη λέω να κάνω και μια βόλτα από Κομοτηνή....... :rolleyes:
 
Ευχαριστώ πολύ για το κέρασμα κύριε Δημήτρη και εγώ χάρηκα πολύ για την γνωριμία και εννοείται θα τα ξαναπούμε, τόσα χρόνια που θα είμαι εδώ πάνω, ρίζες θα βγάλω στο τέλος :D.cool.
Αρχές Οκτώβρη λέω να κάνω και μια βόλτα από Κομοτηνή....... :rolleyes:

Τότε βάζει τσίχλες και φασουλες τυχεροί.

Δίκαια πράγματα. Ο Χρήστος θα πάει τον Βασίλη για κυνήγι, και ο Βασίλης θα πηγαίνει στο Χρήστο γιατρίνες.. .sarcastic.
 
Καλησπερίζω την παρέα.
Επιστροφή πριν απο λίγο απο τα ανατολικά του νομού.Το μονο που ειδα ενα ζευγάρι στι 18:50.
Απελπισία.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top