Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
γειά σας καλοί μου φίλοι
σήμερα το πρωί μετά από 3ημερη παραμονή σε νοσοκομείο η καρδιά της μητέρας μου σταμάτησε στα 79 της χρόνια
έφυγε ήσυχη ήρεμη χωρίς να κουραστεί η να μας κουράσει
αύριο 18.30 την χαιρετούμε
καλό ταξίδι ρε Μάνα :(

Tα θερμα μου συλληπητηρια Μακη!!!
 
Απο τον αφόρητσ ζεστό Εβρο χαιρετώ την παρέα.
Μεγάλο πακέτο εφαγα σήμερα αφου με τετοια ζέστη έψηνα για δύομιση ώρες.Ομως η ζέστη ακόμη και στη σκιά ήταν πολύ ζόρικη.....
Πρρίεργες συνθήκες για την εποχή και την περιοχή.
 
  • Like
Reactions: DrV
Απο τον αφόρητσ ζεστό Εβρο χαιρετώ την παρέα.
Μεγάλο πακέτο εφαγα σήμερα αφου με τετοια ζέστη έψηνα για δύομιση ώρες.Ομως η ζέστη ακόμη και στη σκιά ήταν πολύ ζόρικη.....
Πρρίεργες συνθήκες για την εποχή και την περιοχή.

Γ@μησέ τα φίλε. Και εδώ βράζουμε....
 
Μάκη τα θερμά μου συλλυπητήρια,για την απώλειες της μάνας.Δυστυχως η ζωή ειναι ενας κύκλος,που όλοι θα τον κάνουμε.
Τουλάχιστον μακρυα απο αρρώστιες,να φεύγουμε ήσυχα και ανώδυνα..
 
Πριν λιγο γύρισα απο Θάλασσα,πολυ ζέστη και καυτός αερας.Εκει που καθόμουν στην παραλία,ακούω Διαμαντή Διαμαντή,απο πάνω απο τον δρόμο,παω προς τα εκει και βλέπω τον Αλέξη τον Παρδαλάκη με έναν φίλο του.Τα είπαμε λιγο και δώσαμε ραντεβού στα ορτυκοτόπια των Μεγαρων..
 
Καλημερίζω όλα τα φιλαράκια.
Τελευταίο πρωινό για κυνήγι -καφέ στον Εβρο.Φυσαει βοριαδάκι με την θερμοκρασία να μην φαίνεται οτι άλλάζει.Στις 6:30 25 βαθμοί !!
 
  • Like
Reactions: jnp
καλημερα κι απο εμενα.εδω και σημερα η κατασταση ιδια.30αρια απο τις 6 το πρωι και η πιτα ειναι τουλαχιστον με διπλη.αφου εχουμε παντα στο αυτοκινητο σοδες για τη χωνεψη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top