Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μυρο να κατσεις ενα βραδακι με φεγγαρι να την δεις πως τα γυρναει ολα να τα θηλασει ....ενα θαυμα της φυσης είναι φιλε.
Υπεροχη η φωτο σου
Θα την δεις νωρις.
Μεγαλωσε η μερα κ σε υσηχες περιοχες βγαινουν πριν νυκτωσει.
Αμα δει κανεις τι κανει ο λαγος βγαινοντας εξω καταλαβαίνει το μεγαλείο αυτου του ζωντανου
 
Μυρο να κατσεις ενα βραδακι με φεγγαρι να την δεις πως τα γυρναει ολα να τα θηλασει ....ενα θαυμα της φυσης είναι φιλε.
Υπεροχη η φωτο σου
Θα την δεις νωρις.
Μεγαλωσε η μερα κ σε υσηχες περιοχες βγαινουν πριν νυκτωσει.
Αμα δει κανεις τι κανει ο λαγος βγαινοντας εξω καταλαβαίνει το μεγαλείο αυτου του ζωντανου
Έτσι είναι, νομίζω ότι πιο έξυπνο ζώο δεν υπάρχει
 
Ωραία σκυλιά...τα λευκόχρωμα πρέπει να είναι Ιχνηλάτες Ιστριας...
και ωραία, γρήγορη αλλά ζυγισμένη ντουφεκιά...

Πάντως, να περπατάς (κυνηγάς) σε αυτά τα ορεινά ελατοδάση και δάση μαύρης πεύκης, ακολουθώντας το κουδούνι του λαγόσκυλου (ή και πουλόσκυλο δεν έχει σημασία) είναι βάλσαμο στην ψυχή...
 
Να δώσω το εναυσμα για μια συζήτηση, προκειμενου να μοιραστει η εμπειρία που εχουμε.
Οταν ριχνετε σε λαγο απομακρυνομενο απο εμάς, ριχνετε στα αυτιά η στα πόδια προκειμενου να εξοστρακιστουν τα σκαγια και να σπασετε τα ποδια;
Προσωπικά ριχνω στα αυτιά, σκουπιζοντας απο τον κωλο προς τα αυτιά, και οταν ειμαι λιγο πιο πανω απο τα αυτιά πατω και συνεχιζω την κίνηση. Ετσι ρυθμιζω την οποια προσκοπευση.
 
Προσωπικά ριχνω στα αυτιά, σκουπιζοντας απο τον κωλο προς τα αυτιά, και οταν ειμαι λιγο πιο πανω απο τα αυτιά πατω και συνεχιζω την κίνηση. Ετσι ρυθμιζω την οποια προσκοπευση.
Nομιζω οτι αυτο ειναι το πιο σωστό από όλα Αποστολη.
Ο λαγός πισωκωλα δεν χαμπαριαζει κ πολλα,ειδικά όταν ειναι λίγο μακριά.
 
Να δώσω το εναυσμα για μια συζήτηση, προκειμενου να μοιραστει η εμπειρία που εχουμε.
Οταν ριχνετε σε λαγο απομακρυνομενο απο εμάς, ριχνετε στα αυτιά η στα πόδια προκειμενου να εξοστρακιστουν τα σκαγια και να σπασετε τα ποδια;
Προσωπικά ριχνω στα αυτιά, σκουπιζοντας απο τον κωλο προς τα αυτιά, και οταν ειμαι λιγο πιο πανω απο τα αυτιά πατω και συνεχιζω την κίνηση. Ετσι ρυθμιζω την οποια προσκοπευση.
Σωστός, στα αυτιά και πιο πάνω, και όταν έρχεται προς εμάς , ανάμεσα στα πόδια μπροστά του στο χώμα.
 
Σε μεγάλες αποστάσεις οντως θελεις τριαρι σκαι και κάτω.
Οταν ερχεται προς τα εμάς, σκουπισμα απο τα αυτιά προς τα ποδια με συνεχομενη κίνηση.
ΥΓ. Ενα φυσιγγι που πραγματικά ειχε κανει τα αυτιά σουρωτηρι και ειχε σπασει τα μπροστινα ποδια σε δυο, - τρια σημεία σε μια τετοια βολή, ηταν το δοξασμενο express.
 
Σε μεγάλες αποστάσεις οντως θελεις τριαρι σκαι και κάτω.
Οταν ερχεται προς τα εμάς, σκουπισμα απο τα αυτιά προς τα ποδια με συνεχομενη κίνηση.
ΥΓ. Ενα φυσιγγι που πραγματικά ειχε κανει τα αυτιά σουρωτηρι και ειχε σπασει τα μπροστινα ποδια σε δυο, - τρια σημεία σε μια τετοια βολή, ηταν το δοξασμενο express.

Μαλλον εννοείς αυτό...

Resize_343x162_white_90_0_0.jpg





και όχι αυτο....sarcastic.
phpThumb.php
 
Το πρώτο το λατρευω. Το δεύτερο και να με πληρωναν δεν το εριχνα στο λαγο. .hunter.1.sarcastic.
Δεν ξέρω για λαγό, αλλα για Οκτωβριανά μπασίματα κιχλοκότσυφου και Σεπτεμβριανά μπασίματα τρυγονιού είναι από τα καλύτερα, μαλακά και συγκεντρωτικά (τουλάχιστο αυτά που έριχνα μέχρι πριν 3-4 χρόνια)...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top