Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Λογικά να περάσει από μπροστά να τον τουφεκισεις
και να τον παραδώσεις στους κατόχους του και από εκεί και πέρα όλο και κάποιο μεζέ θα πάρεις ;)

διαφορετικά .......
δεν πάω και αξημέρωτα στον κυνηγότοπο και οταν ακούω σκυλια αλλάζω περιοχή για να μη τους μπερδέψω τα σκυλιά με το τουφεκίδι μου. Μια φορά ήρθαν 2 με 4 σκυλιά μετά από μενα, προφανώς ειχαν αλλάξει περιοχή και στράβωσαν που δεν έκανα κίνηση να φύγω, και καλά λαγότοπος...
 
Εγώ για τσίχλες καθόμουνα... τελικά ήρθε αυτός σφαίρα μέσα στο οργωμένο.Με την πρώτη έφερε καπάκι αλλά του άδειασα την καραμπίνα.Το Derby 7αρι στα 30+ μέτρα του έσπασε τα πίσω πόδια με 2*.
View attachment 83924
Το βραδυ που θα ξαπλώσω, θα δω καλύτερα τη φωτο, γιατι τώρα θα παθω λουμπάγκο κ θα χρειαστώ και νάρθηκα...
Ωραιος,ρε μαγκίτη!!!!
 
Εγώ για τσίχλες καθόμουνα... τελικά ήρθε αυτός σφαίρα μέσα στο οργωμένο.Με την πρώτη έφερε καπάκι αλλά του άδειασα την καραμπίνα.Το Derby 7αρι στα 30+ μέτρα του έσπασε τα πίσω πόδια με 2*.
View attachment 83924

Μπράβο αγορίνα μου και στα ταιρια του
 
Για θηλυκό γύρω στα 4 κιλά τον κόβω έτσι είναι?

Σερνικος ήταν. Δεν τον ζύγισα φίλε μου. Μου έκανε εντύπωση πάντως γιατί ήταν τσουποτος πολύ. Είχε καπουλια και κοιλιά και χοντρό κεφάλι. Τρεις φορές τους είχε κοροϊδέψει και τους ειχε φύγει στην παρέα μου τις μέρες που εγω δεν μπορούσα να πάω για κυνήγι
 
Και σε αυτές διπλές φοτο βγάζω,οπότε φοτο και μινηματα τέλος μην βρησκουν να λένε οι καλοθελητες καλή σηνεχεια χρόνια πολλά
Γιαννο κάνε ρελάνς!! Ακόμα και ο @Alex37 πόσταρε λαγό!! Μην τρελαθούμε τώρα!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top