Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα γιατι καλημερα δεν προλαβα να πω σημερα, εφυγα εκτατος για λαγο με τον αδερφο μου γιατι δεν μπορεσε ο θειος μου, αλλα καλα ηταν....my man.
rkE6tSC.jpg
 
Μπράβο στην παρέα!!!!
Και στα ταιρια του Άλεξ!!!
Ευχαριστω πολυ Σπυρο, ειχαν παρει αλλον ενα τα παλικαρια το προηγουμενο ΣΚ, μπραβο τους πολυ καλα τα πανε. Αντε να δω τι θα κανω αυριο που θα παω με τον θειο μου.
 
Χαχαχα ετσι
Δυο μεγαλα μπραβο Βικτωρα.....
Ενα για το λαγο .congrats.
και το αλλο για τον Σακη που θα φαει τα λυσσακα του .hair.
φαντασου να ξεκινηση και η περδικα .love1.
Χαχαχα ετσι ειναι τον αφηνω να περνει αερα με τα ορτυκακια και σε λιγες μερες θα φαει τις φωτο στα μουτρα κσι θα το βουλωσει.very funny..very funny..very funny..fool..kiss me.
 
Ότι θα σκότωνα και τους δύο λαγούς σήμερα δεν μου πέρασε καν από το μυαλό. Ο πρώτος δεν ήταν τόσο δύσκολος, ο δεύτερος πέρασε όπως κοίταζα 90 μοίρες δεξιά μου στα 30 μέτρα με ιλιγγιώδη ταχύτητα τα αυτιά στην πλάτη του, ότι και τον είχε ξεφωλίασει ο μεγάλος με το βίσλα μου. Μια αυθόρμητη περιστροφή με τα μάτια μου στο λαγό τον προσπερνούν οι κάννες μου αρκετά, ένα φυσίγγι μου νο6 33γρ στην δεξιά κάννη τον γέμισε σκάγια στις ωμοπλάτες και το κεφάλι. Τέτοια βολή δεν θα την ξεχάσω εύκολα ούτε οι υπόλοιποί της παρέας μου
IMG_20180922_080153.jpg

IMG_20180922_091706.jpg
 
Ότι θα σκότωνα και τους δύο λαγούς σήμερα δεν μου πέρασε καν από το μυαλό. Ο πρώτος δεν ήταν τόσο δύσκολος, ο δεύτερος πέρασε όπως κοίταζα 90 μοίρες δεξιά μου στα 30 μέτρα με ιλιγγιώδη ταχύτητα τα αυτιά στην πλάτη του, ότι και τον είχε ξεφωλίασει ο μεγάλος με το βίσλα μου. Μια αυθόρμητη περιστροφή με τα μάτια μου στο λαγό τον προσπερνούν οι κάννες μου αρκετά, ένα φυσίγγι μου νο6 33γρ στην δεξιά κάννη τον γέμισε σκάγια στις ωμοπλάτες και το κεφάλι. Τέτοια βολή δεν θα την ξεχάσω εύκολα ούτε οι υπόλοιποί της παρέας μου
IMG_20180922_080153.jpg

IMG_20180922_091706.jpg
Καλά σε λέω κουνελογδαρτη
.yelling.
 
Ότι θα σκότωνα και τους δύο λαγούς σήμερα δεν μου πέρασε καν από το μυαλό. Ο πρώτος δεν ήταν τόσο δύσκολος, ο δεύτερος πέρασε όπως κοίταζα 90 μοίρες δεξιά μου στα 30 μέτρα με ιλιγγιώδη ταχύτητα τα αυτιά στην πλάτη του, ότι και τον είχε ξεφωλίασει ο μεγάλος με το βίσλα μου. Μια αυθόρμητη περιστροφή με τα μάτια μου στο λαγό τον προσπερνούν οι κάννες μου αρκετά, ένα φυσίγγι μου νο6 33γρ στην δεξιά κάννη τον γέμισε σκάγια στις ωμοπλάτες και το κεφάλι. Τέτοια βολή δεν θα την ξεχάσω εύκολα ούτε οι υπόλοιποί της παρέας μου
IMG_20180922_080153.jpg

IMG_20180922_091706.jpg
Μπράβο φιλαράκι!
Και στα ταιρια τους!
 
Καλημέρα παιδια ,μολις επεσε.terror.
Μπράβο Βίκτωρα!
Και στον επόμενο με καλό!


Καλησπερα γιατι καλημερα δεν προλαβα να πω σημερα, εφυγα εκτατος για λαγο με τον αδερφο μου γιατι δεν μπορεσε ο θειος μου, αλλα καλα ηταν....my man.
rkE6tSC.jpg

Ωραια παρεα!
Μπράβο σε ολους παιδιά!
Και στην αλλη με καλό!
 
Όταν τα σκάγια πάνε εκεί που κοιτάμε αυτά γίνονται. Έχεις ασχοληθεί πολύ με το κοντάκι του όπλου σου και τώρα αρχίζεις να ανταμείβεσαι. Καλή συνέχεια, Νικολή και στα ταιρια τους.
Ευχαριστώ Γιώργη, σήμερα αυθόρμητα εφάρμοσα μια από τις τεχνικές που μου έδειξες στο σκοπευτήριο όταν κάναμε τις δοκιμές. Δεν θυμάμαι τις ονομασίες όμως η περιστροφή του κορμού εγινε χωρίς σκέψη, αμέσως το όπλο πήγε στο λαγό και τον προσπέρασε. Ερχόμενος ο μεγάλος στο μέρος με ρώτησε προς τα που πήγε ο λαγός γιατί νόμιζε ότι δεν τον πρόλαβα, όταν τον είδε κάτω χαμογέλασε λέγοντας μου πρόλαβες την βολίδα εδάφους ρε φίλε ; Μάλλον θα μας ξεπεράσεις φέτος .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top