Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Eυχαριστώ φίλε! Γαζί τους πάτε και εσείς από ότι βλέπω! Φαίνεται καλη χρόνια η φετινή,από ότι μου λένε λαγοκυνηγοι εδώ.
Στο ζέσταμα είμαστε ακόμα Γιάννη, δεν ευνοεί ο καιρός και δεν δουλεύουν τα σκυλιά σωστά.
Σε καρτέρι ήσουν ή Καβάλα κυνηγάς με το ογδοντάποντο; Με Τρικολόρ του έριξες ;
 
Ο πατέρας αν και μόνος τον καταφερε....

Κουτουμανος Νο 5, 40 γρ. διασποράς!
Ωραίος ο πατέρας Άριστο .congrats.

Καλημερα σας! Σημερινό κυνήγι με το φίλο μου το Μιχάλη και τα σκυλιά του.ο Μιχάλης ειναι φανατικός αναγνώστης του Hunterlife! Το μέρος πολυ όμορφο και είχε και λαγούς από οτι φάνηκε! Περασαμε τελεια! Όπλα beretta 692,Benelli crio comfort 18,5 αυλός! Επιστροφή γρήγορα στο χωριό γιατι βγάζουμε τσικουδιά!
Να πω επισης οτι σήμερα πρέπει να έγινε μεγάλο πέρασμα ορτυκιών κάθως σηκώσαμε 7 ..και με άλλο φίλο λαγόκυνηγο που μίλησα σήμερα,σήκωσε και αυτός ορτυκια σε εντελώς διαφορετικό μέρος!
Το brain ΤΜ που έχει ο Μιχάλης πάνω στη benelli ειναι αγορασμένο από τον aris_kalamata ! Ο Μιχάλης μου λέει οτι του αρέσει πολυ ετσι κάβαλα που κυνηγάει καθώς του δίνει λαγούς και κοντά αλλά και πιο μακρια και κατανομή άριστη στις δοκιμές που έχει κάνει!
z9mDReg.jpg

i3fIMgc.jpg

fwcZy9t.jpg
Μπράβο σας Γιανναρε .congrats.
 
Πολλα μπραβο σε ολους τους λαγοκυνηγους, ειτε χτυπανε ειτε οχι.
Καλα οι κρητικοι μια κατηγορια μονοι τους ειναι.
Αξιοι και ωραιοι.
Τελικα ειναι μεγαλη υποθεση να μην εχεις αλεπουδες στη περιοχη σου. Κανουν μεγαλυτερη ζημια απ οτι φαίνεται.
 
Στο ζέσταμα είμαστε ακόμα Γιάννη, δεν ευνοεί ο καιρός και δεν δουλεύουν τα σκυλιά σωστά.
Σε καρτέρι ήσουν ή Καβάλα κυνηγάς με το ογδοντάποντο; Με Τρικολόρ του έριξες ;
Σε καταλαβαινω και εδω ανατολικό είχε σήμερα αλλά του την κάναμε και πηγαμε τέρμα δυτικά που δεν έπιανε..εισαι στο μυαλό μου! Tricolor 34γρ Ν6 είχα πρώτο και rem nitro 42,5 Ν4 δεύτερο! Με το tricolor έπεσε! Τον άλλο τον έριξε με gorilla overmax ο Μιχάλης!
Καρτέρι ημουν αλλά μετακινιομουν! Ήταν πλαγιά ο Μιχάλης κοντά στα σκυλιά και εγω σχεδόν πάντα πολυ πιο ψηλά και πιο μπροστά..
 
Μπράβο σας Γιανναρε .congrats.
Πολλα μπραβο σε ολους τους λαγοκυνηγους, ειτε χτυπανε ειτε οχι.
Καλα οι κρητικοι μια κατηγορια μονοι τους ειναι.
Αξιοι και ωραιοι.
Τελικα ειναι μεγαλη υποθεση να μην εχεις αλεπουδες στη περιοχη σου. Κανουν μεγαλυτερη ζημια απ οτι φαίνεται.
Σας ευχαριστώ πολυ!
 
Σε καταλαβαινω και εδω ανατολικό είχε σήμερα αλλά του την κάναμε και πηγαμε τέρμα δυτικά που δεν έπιανε..εισαι στο μυαλό μου! Tricolor 34γρ Ν6 είχα πρώτο και rem nitro 42,5 Ν4 δεύτερο! Με το tricolor έπεσε! Τον άλλο τον έριξε με gorilla overmax ο Μιχάλης!
Καρτέρι ημουν αλλά μετακινιομουν! Ήταν πλαγιά ο Μιχάλης κοντά στα σκυλιά και εγω σχεδόν πάντα πολυ πιο ψηλά και πιο μπροστά..
Το έχεις με το λαγό, πρέπει να συνεχίσεις . Το rem nitro πρέπει να σκοτώνει για πλάκα στα 50-60μ
 
Καλημερα σας! Σημερινό κυνήγι με το φίλο μου το Μιχάλη και τα σκυλιά του.ο Μιχάλης ειναι φανατικός αναγνώστης του Hunterlife! Το μέρος πολυ όμορφο και είχε και λαγούς από οτι φάνηκε! Περασαμε τελεια! Όπλα beretta 692,Benelli crio comfort 18,5 αυλός! Επιστροφή γρήγορα στο χωριό γιατι βγάζουμε τσικουδιά!
Να πω επισης οτι σήμερα πρέπει να έγινε μεγάλο πέρασμα ορτυκιών κάθως σηκώσαμε 7 ..και με άλλο φίλο λαγόκυνηγο που μίλησα σήμερα,σήκωσε και αυτός ορτυκια σε εντελώς διαφορετικό μέρος!
Το brain ΤΜ που έχει ο Μιχάλης πάνω στη benelli ειναι αγορασμένο από τον aris_kalamata ! Ο Μιχάλης μου λέει οτι του αρέσει πολυ ετσι κάβαλα που κυνηγάει καθώς του δίνει λαγούς και κοντά αλλά και πιο μακρια και κατανομή άριστη στις δοκιμές που έχει κάνει!
z9mDReg.jpg

i3fIMgc.jpg

fwcZy9t.jpg
καλή παρέα ωραία μέρη κι οι λαγοί το καλύτερο αποτέλεσμα
μπράβο σας ρε σμηνίτες(από το χιτώνιο);)
 
Η Κρήτη φέτος έχει την αποκλειστικότητα στα ορτύκια. Αχ να μην μας χώριζε η θάλασσα τι καλα που θα ηταν:D:D
Μπράβο σε όλους τους λαγοκυνηγούς για τις επιτυχίες σας..
Διαμάντη σε αυτό το μέρος δεν είχα ξαναπάει κυνήγι! Για μηχανάκι δεν το συζητάμε ούτε μια στο εκατομμύριο για εκει.σιγουρα ήταν πέρασμα.το ίδιο μου είπε και άλλος λαγοκυνηγος που μίλησα σήμερα οτι σήκωσε ορτύκια σε άλλο μέρος .ο άξονας αυτό ειναι ο δυτικός από Επτάνησα,Μανη,Κυθηρα,Αντικύθηρα,Δυτικη Κρήτη! Σήμερα ημασταν τελειως δυτικά του νόμου!
 
Καλημερα σας! Σημερινό κυνήγι με το φίλο μου το Μιχάλη και τα σκυλιά του.ο Μιχάλης ειναι φανατικός αναγνώστης του Hunterlife! Το μέρος πολυ όμορφο και είχε και λαγούς από οτι φάνηκε! Περασαμε τελεια! Όπλα beretta 692,Benelli crio comfort 18,5 αυλός! Επιστροφή γρήγορα στο χωριό γιατι βγάζουμε τσικουδιά!
Να πω επισης οτι σήμερα πρέπει να έγινε μεγάλο πέρασμα ορτυκιών κάθως σηκώσαμε 7 ..και με άλλο φίλο λαγόκυνηγο που μίλησα σήμερα,σήκωσε και αυτός ορτυκια σε εντελώς διαφορετικό μέρος!
Το brain ΤΜ που έχει ο Μιχάλης πάνω στη benelli ειναι αγορασμένο από τον aris_kalamata ! Ο Μιχάλης μου λέει οτι του αρέσει πολυ ετσι κάβαλα που κυνηγάει καθώς του δίνει λαγούς και κοντά αλλά και πιο μακρια και κατανομή άριστη στις δοκιμές που έχει κάνει!
z9mDReg.jpg

i3fIMgc.jpg

fwcZy9t.jpg
Μπράβο ρε Γιάννη!
 
καλή παρέα ωραία μέρη κι οι λαγοί το καλύτερο αποτέλεσμα
μπράβο σας ρε σμηνίτες(από το χιτώνιο);)
Ευχαριστώ Μάκη! Πολυ καλα κατάλαβες,αλλά ο σμηνίτης ήταν ο αδελφός μου!! Το είχα πάρει δανειακό...:)
 
μπραβω σε ολους τους λαγαδεςςςςς,,,και εμης καναμε σημερα μια εξωρμιση σηκωνοντας δυο ξεχορηστους λαγους και αργα για την ωρα κρατησαμε μια λαγινα θηριοοοο σχεδων 4,5 κιλα ψιλα σε πουρναρι κλαδι,,,,,απωρο με την ξερα που ειχε πως την πηγαινανε τα σκυλιαααα και την ειχανε καταδιωξη κανα μισαωρο,,μπραβω στα σκυλακιαμαςςςςς.congrats. στο τελος αραξαμε σε ενα κιωσκι με κατι αλους φιλους λαγαδες και στρωμασε ενα τραπεζι με τσιπουρομεζεδες.well done. ,,ΥΓ φιλεμου kostasbak τον χθεσινο λαγο που θα κρατουσες παραλιγο ,, μπηκε γυλεκο σημερααααα και τον τουφεκισε ο τασος.my man.,,,,στης φωτο εχουμε και εναν παππου 89 ετων.very shoked. πρωι βετερανοςςςς του ελληνικου λαγουυυυυ.bravo. free image hosting russia .well done..well done.
 
μπραβω σε ολους τους λαγαδεςςςςς,,,και εμης καναμε σημερα μια εξωρμιση σηκωνοντας δυο ξεχορηστους λαγους και αργα για την ωρα κρατησαμε μια λαγινα θηριοοοο σχεδων 4,5 κιλα ψιλα σε πουρναρι κλαδι,,,,,απωρο με την ξερα που ειχε πως την πηγαινανε τα σκυλιαααα και την ειχανε καταδιωξη κανα μισαωρο,,μπραβω στα σκυλακιαμαςςςςς.congrats. στο τελος αραξαμε σε ενα κιωσκι με κατι αλους φιλους λαγαδες και στρωμασε ενα τραπεζι με τσιπουρομεζεδες.well done. ,,ΥΓ φιλεμου kostasbak τον χθεσινο λαγο που θα κρατουσες παραλιγο ,, μπηκε γυλεκο σημερααααα και τον τουφεκισε ο τασος.my man.,,,,στης φωτο εχουμε και εναν παππου 89 ετων.very shoked. πρωι βετερανοςςςς του ελληνικου λαγουυυυυ.bravo. free image hosting russia .well done..well done.
Δεν πειράζει φιλε Σάκη από βδομάδα θα τεντωσουμε κανένα!!
 
μπραβω σε ολους τους λαγαδεςςςςς,,,και εμης καναμε σημερα μια εξωρμιση σηκωνοντας δυο ξεχορηστους λαγους και αργα για την ωρα κρατησαμε μια λαγινα θηριοοοο σχεδων 4,5 κιλα ψιλα σε πουρναρι κλαδι,,,,,απωρο με την ξερα που ειχε πως την πηγαινανε τα σκυλιαααα και την ειχανε καταδιωξη κανα μισαωρο,,μπραβω στα σκυλακιαμαςςςςς.congrats. στο τελος αραξαμε σε ενα κιωσκι με κατι αλους φιλους λαγαδες και στρωμασε ενα τραπεζι με τσιπουρομεζεδες.well done. ,,ΥΓ φιλεμου kostasbak τον χθεσινο λαγο που θα κρατουσες παραλιγο ,, μπηκε γυλεκο σημερααααα και τον τουφεκισε ο τασος.my man.,,,,στης φωτο εχουμε και εναν παππου 89 ετων.very shoked. πρωι βετερανοςςςς του ελληνικου λαγουυυυυ.bravo. free image hosting russia .well done..well done.


Μπράβο ρε Σάκη σε εσένα και στην παρέα σου!!! Όλα καλά αλλά το τραπέζι καλύτερο. Καλή συνέχεια..!
 
Καλημερα σας! Σημερινό κυνήγι με το φίλο μου το Μιχάλη και τα σκυλιά του.ο Μιχάλης ειναι φανατικός αναγνώστης του Hunterlife! Το μέρος πολυ όμορφο και είχε και λαγούς από οτι φάνηκε! Περασαμε τελεια! Όπλα beretta 692,Benelli crio comfort 18,5 αυλός! Επιστροφή γρήγορα στο χωριό γιατι βγάζουμε τσικουδιά!
Να πω επισης οτι σήμερα πρέπει να έγινε μεγάλο πέρασμα ορτυκιών κάθως σηκώσαμε 7 ..και με άλλο φίλο λαγόκυνηγο που μίλησα σήμερα,σήκωσε και αυτός ορτυκια σε εντελώς διαφορετικό μέρος!
Το brain ΤΜ που έχει ο Μιχάλης πάνω στη benelli ειναι αγορασμένο από τον aris_kalamata ! Ο Μιχάλης μου λέει οτι του αρέσει πολυ ετσι κάβαλα που κυνηγάει καθώς του δίνει λαγούς και κοντά αλλά και πιο μακρια και κατανομή άριστη στις δοκιμές που έχει κάνει!
z9mDReg.jpg

i3fIMgc.jpg

fwcZy9t.jpg
Γειά σου ρε Γιανναρε!!!
Και στην επόμενη με καλό!
 
μπραβω σε ολους τους λαγαδεςςςςς,,,και εμης καναμε σημερα μια εξωρμιση σηκωνοντας δυο ξεχορηστους λαγους και αργα για την ωρα κρατησαμε μια λαγινα θηριοοοο σχεδων 4,5 κιλα ψιλα σε πουρναρι κλαδι,,,,,απωρο με την ξερα που ειχε πως την πηγαινανε τα σκυλιαααα και την ειχανε καταδιωξη κανα μισαωρο,,μπραβω στα σκυλακιαμαςςςςς.congrats. στο τελος αραξαμε σε ενα κιωσκι με κατι αλους φιλους λαγαδες και στρωμασε ενα τραπεζι με τσιπουρομεζεδες.well done. ,,ΥΓ φιλεμου kostasbak τον χθεσινο λαγο που θα κρατουσες παραλιγο ,, μπηκε γυλεκο σημερααααα και τον τουφεκισε ο τασος.my man.,,,,στης φωτο εχουμε και εναν παππου 89 ετων.very shoked. πρωι βετερανοςςςς του ελληνικου λαγουυυυυ.bravo. free image hosting russia .well done..well done.
Πολύ ωραιοι!!
Μπράβο παιδιά!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top