Παλιά φυσίγγια

Καλημέρα σε όλους!!Μου δώρισαν πρόσφατα αυτά τα φυσίγγια της πυρκαλ αν και δεν πρέπει να είναι και πολύ παλιά υπολογίζω ότι είναι γύρω στο 2008 με 2009 ίσως αν γνωρίζει κάποιος συνάδελφος κάτι παραπάνω ας μας γράψει δύο λόγια !καλημέρα και πάλι!!!
IMG20230125110833.jpg
 
Καλημέρα σε όλους!!Μου δώρισαν πρόσφατα αυτά τα φυσίγγια της πυρκαλ αν και δεν πρέπει να είναι και πολύ παλιά υπολογίζω ότι είναι γύρω στο 2008 με 2009 ίσως αν γνωρίζει κάποιος συνάδελφος κάτι παραπάνω ας μας γράψει δύο λόγια !καλημέρα και πάλι!!!
View attachment 65627
Δεν μπορείς να υπολογίσεις ημερομηνία κατασκευής, πάντως είναι και τα 3 φωτιά, το ideal κρατά το για τρυγόνια.
 
Δεν μπορείς να υπολογίσεις ημερομηνία κατασκευής, πάντως είναι και τα 3 φωτιά, το ideal κρατά το για τρυγόνια.
Ναι το ιντεάλ είναι μαλακό φυσίγγι το είχα ξαναρίξει στο παρελθόν!!Σίγουρα δεν είναι εύκολο να βγεί συμπέρασμα για το ποτε κατασκεύαστικαν απλά εικάζω απο την συσκευασία μηπως ειναι σε καποιο απο τα ετη που εγραψα!!
 
Δεν μπορείς να υπολογίσεις ημερομηνία κατασκευής, πάντως είναι και τα 3 φωτιά, το ideal κρατά το για τρυγόνια.
Το Αρτεμις σε νο 7,ειναι οτι καλυτερο εχω ριξει σε τρυγονι...
Εχω κρατησει μισο κουτακι τιμης ενεκεν,για ενθυμιο...
 
Back
Top