Παρουσίαση Φυσιγγίων

Συνεχεια με ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΚΑΛΥΚΑΣ 32 γραμμαρια Ν9.

εικόνα_Viber_2022-04-25_22-17-37-264.jpgεικόνα_Viber_2022-04-25_22-17-46-405.jpgεικόνα_Viber_2022-04-25_22-17-54-401.jpgεικόνα_Viber_2022-04-25_22-18-07-470.jpg

Ωραια κατανομη....δεν ξερω απο εμπορικα....δυσκολα ομως πιστευω οτι την βρισκεις...και σε αλλα...
Για τα γουστα μου....το ηθελα ενα ''κλικ'' ποιο γρηγορο....για τον χειμωνα !!! :)
 
Συνεχεια με ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΚΑΛΥΚΑΣ 32 γραμμαρια Ν9.

View attachment 47196View attachment 47197View attachment 47198View attachment 47199

Ωραια κατανομη....δεν ξερω απο εμπορικα....δυσκολα ομως πιστευω οτι την βρισκεις...και σε αλλα...
Για τα γουστα μου....το ηθελα ενα ''κλικ'' ποιο γρηγορο....για τον χειμωνα !!! :)
Χριστός Ανέστη Νίκο! Καλησπέρα!:)

Πάντως και τα δυο γενικά είναι από τα καλύτερα εμπορικά ελληνικά που κυκλοφορούν νομίζω, και για αυτο τα προτιμούν και πολλά παιδιά...

Υ.Γ...έχουν κάτι οι Ισπανικές πυρίτιδες νομίζω αν τις μαγειρέψεις σωστά. Κάπου διάβασα παλιότερα οτι ίσως κάποτε να επικρατήσουν των υπολοίπων...
 
Χριστός Ανέστη Νίκο! Καλησπέρα!:)

Πάντως και τα δυο γενικά είναι από τα καλύτερα εμπορικά ελληνικά που κυκλοφορούν νομίζω, και για αυτο τα προτιμούν και πολλά παιδιά...

Υ.Γ...έχουν κάτι οι Ισπανικές πυρίτιδες νομίζω αν τις μαγειρέψεις σωστά. Κάπου διάβασα παλιότερα οτι ίσως κάποτε να επικρατήσουν των υπολοίπων...

Καλησπερα Καπτεν !!!
Αληθως Ανεστη !!!!
Εχω σφαξει αρκετα εμπορικα....Τετοιες συγκεντρωσεις και κατανομες δυσκολα τις βρισκεις...
Τωρα οσον αφορα τις πυριτιδες....Δεν εχει καλες και κακες....Εχει καλους και κακους μαγειρες....
Αναλογα τον καιρο .... το θηραμα....και η συνταγη....εκει κανει την διαφορα ο καλος μαγειρας!!!
Οι Ισπανικες θα κερδισουν το παιχνιδι λογω τιμων !!!

ΥΓ, Να δω τι εβγαλε και το μπλε του Ρουμελιωτη...Εαν προλαβω θα το ανεβασω σημερα !!!
 
Συνεχεια - ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΜΠΛΕ ΚΑΛΥΚΑΣ 28 γραμμαρια Ν9 !!

εικόνα_Viber_2022-04-26_08-10-27-221.jpgεικόνα_Viber_2022-04-26_08-10-39-248.jpg

Και τωρα......''προσδεθειτε''.......εχουμε ''αναταραξεις'' !!!!! :D

εικόνα_Viber_2022-04-26_08-10-51-760.jpg
εικόνα_Viber_2022-04-26_08-18-27-821.jpg

Απο εμενα.....Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στον ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ..... :cool:
Πολυ μου αρεσαν τα φυσιγγια που εριξα !!!
Τετοιες συγκεντρωσεις και κατανομες + ταχυτητες....σε αλλα εμπορικα δεν εχω βρει !!!
Και οσοι τα θεωρουν υπερ συγκεντρωτικα....ας ''ανοιξουν'' τσοκ....και θα ΓΑΖΩΝΟΥΝ στα οσα μετρα
θελουν !!! :cool:
 
Συνεχεια - ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΜΠΛΕ ΚΑΛΥΚΑΣ 28 γραμμαρια Ν9 !!

View attachment 47214View attachment 47215

Και τωρα......''προσδεθειτε''.......εχουμε ''αναταραξεις'' !!!!! :D

View attachment 47216
View attachment 47217

Απο εμενα.....Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στον ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ..... :cool:
Πολυ μου αρεσαν τα φυσιγγια που εριξα !!!
Τετοιες συγκεντρωσεις και κατανομες + ταχυτητες....σε αλλα εμπορικα δεν εχω βρει !!!
Και οσοι τα θεωρουν υπερ συγκεντρωτικα....ας ''ανοιξουν'' τσοκ....και θα ΓΑΖΩΝΟΥΝ στα οσα μετρα
θελουν !!! :cool:
Επιβεβαιώνω και εγώ.
Τα 28άρια (αυτά βασικά έριξα φέτος) είναι ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΛΑΥΡΑ.
Μπράβο στον Αντρέα.
 
Ωραίες η παρουσίασης αλλά από φέτος αλλάζουν όλα στα φυσίγγια του αλλά λογικά πιστεύω πάλι θα βρει την τουφεκια. Το θέμα είναι και πόσο οικονομικός θα παραμείνει πλέον.

Και να τα αλλαξει....Το ''αθλημα'' το κατεχει.....και το κατεχει πολυ καλα...Πιστευω οτι θα βγαλει
καλη τουφεκια !!!
Αυτο το συμπερασμα εβγαλα....απο την ογκομετρια του που ειδα στο 30αρι του....και οχι μονο...

Απο την ''αλλη''....ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ να αλλαζεις το σεταπ σε επιτυχημενο φυσιγγιο !!!
 
Και να τα αλλαξει....Το ''αθλημα'' το κατεχει.....και το κατεχει πολυ καλα...Πιστευω οτι θα βγαλει
καλη τουφεκια !!!
Αυτο το συμπερασμα εβγαλα....απο την ογκομετρια του που ειδα στο 30αρι του....και οχι μονο...

Απο την ''αλλη''....ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ να αλλαζεις το σεταπ σε επιτυχημενο φυσιγγιο !!!
Πρεπει να σφαξεις και να δοκιμασεις το 34 με psb1 και το 35 με psb2
 
Πρεπει να σφαξεις και να δοκιμασεις το 34 με psb1 και το 35 με psb2

Δεν τα εχω Αλεξ !!!
Και αυτα που εσφαξα ενας πολυ καλος μου φιλος τα εστειλε!!!
Ας μου τα στειλει καποιος φιλος....να τα δοκιμασω !!!

Συνεχεια για σημερα....Εχουν αυτα. :)

εικόνα_Viber_2022-04-26_09-47-17-447.jpg
 
Ωραίες η παρουσίασης αλλά από φέτος αλλάζουν όλα στα φυσίγγια του αλλά λογικά πιστεύω πάλι θα βρει την τουφεκια. Το θέμα είναι και πόσο οικονομικός θα παραμείνει πλέον.
Γιατί αλλάζουν ολλα τα υλικά τα βρίσκει .. αν λες για το οικονομικό οκ θα δουμε
 
Θα το κανονισουμε

Και να σου πω και το παραπονο μου....Την σεζον που μας περασε....παραγγειλα κατι φυσιγγια απο τον
Ρουμελιωτη.....Δεν υπαρχουν εδω στην Σαμο τα φυσιγγια του....
Δεν ξερω τον λογο....τα φυσιγγια δεν τα παρελαβα ΠΟΤΕ....Ισως απο φορτο εργασιας.....δεν ξερω απο τι
αλλο....Το θεμα ειναι οτι με εγραψε στα παλια του παπουτσια....για μην το πω ποιο ''χοντρά''...
Και ειχα στεναχωρηθει για την ολη κατασταση....Ουτε απαντηση δεν πηρα τοτε !!! :confused:
 
Και να σου πω και το παραπονο μου....Την σεζον που μας περασε....παραγγειλα κατι φυσιγγια απο τον
Ρουμελιωτη.....Δεν υπαρχουν εδω στην Σαμο τα φυσιγγια του....
Δεν ξερω τον λογο....τα φυσιγγια δεν τα παρελαβα ΠΟΤΕ....Ισως απο φορτο εργασιας.....δεν ξερω απο τι
αλλο....Το θεμα ειναι οτι με εγραψε στα παλια του παπουτσια....για μην το πω ποιο ''χοντρά''...
Και ειχα στεναχωρηθει για την ολη κατασταση....Ουτε απαντηση δεν πηρα τοτε !!! :confused:
Τι να σου πω; οτι και να πω δικιο εχεις.
 
Και να σου πω και το παραπονο μου....Την σεζον που μας περασε....παραγγειλα κατι φυσιγγια απο τον
Ρουμελιωτη.....Δεν υπαρχουν εδω στην Σαμο τα φυσιγγια του....
Δεν ξερω τον λογο....τα φυσιγγια δεν τα παρελαβα ΠΟΤΕ....Ισως απο φορτο εργασιας.....δεν ξερω απο τι
αλλο....Το θεμα ειναι οτι με εγραψε στα παλια του παπουτσια....για μην το πω ποιο ''χοντρά''...
Και ειχα στεναχωρηθει για την ολη κατασταση....Ουτε απαντηση δεν πηρα τοτε !!! :confused:
Αυτό είναι κ το μειονεκτημα του Ανδρέα..
Θέλει να τον κεντάς για την παραγγελία σου γιατί αν αφεθεί έτσι το πιθανό είναι πως θα σε ξεχάσει λόγω φόρτου εργασίας...
Μάλλον κάπου μπερδευεται κ ο ίδιος κ δεν μπορεί να βάλει μια σειρά.....
Δεν το κανει επίτηδες, κ είναι από τα πολυ καλα παιδια του χώρου, αλλά σε αυτό το σημείο χάνει.......

Δεν τα βρίσκει οπότε θα τα αλλάξει όλα. (εκτός τον συγκεντρωτηρα)
Τι δεν βρίσκει ισπανικά η ιταλικά υλικά?
Η και τα δυο?
 
Back
Top