Παρουσίαση Φυσιγγίων

Όταν πάω σε περασματα που τα πουλιά τα βλέπεις κουκίδες δεν ρίχνω 24 ρε συ
Αφού δεν πας στα μπασιματα μας έχεις πει. Ποια αλλά πουλιά περνάνε κουκίδες και αφού είναι κουκίδες γιατί τους ρίχνεις???
 
Αφού δεν πας στα μπασιματα μας έχεις πει. Ποια αλλά πουλιά περνάνε κουκίδες και αφού είναι κουκίδες γιατί τους ρίχνεις???
Σε απογευματινά πέρυσι το μόνο που ήξερα να δουλεύει ήταν ένα τέτοιο τα πιο κοντινά μου που τα πουλιά πετάνε στα μούτρα σου ήταν νεκρά. Τους ρίχνω γιατί μπορώ
 
Σε απογευματινά πέρυσι το μόνο που ήξερα να δουλεύει ήταν ένα τέτοιο τα πιο κοντινά μου που τα πουλιά πετάνε στα μούτρα σου ήταν νεκρά. Τους ρίχνω γιατί μπορώ
Ναι όλοι μπορούμε αλλά σε κουκίδες καλό είναι να αποφεύγουμε να ρίχνουμε γιατί έτσι είναι δύσκολο να κάνουμε 24 τσίχλες με 25 φυσιγγια κάτι που είναι πολύ συνηθισμένο εδώ γύρω. Όλο και καμιά προσκοπευση θα μας βγει λάθος....
Άσε που μπορεί να τις τραυματίζεις και να κάνουν ώρες να πεθάνουν με τόσο μακρινές βολές.
 
Ναι όλοι μπορούμε αλλά σε κουκίδες καλό είναι να αποφεύγουμε να ρίχνουμε γιατί έτσι είναι δύσκολο να κάνουμε 24 τσίχλες με 25 φυσιγγια κάτι που είναι πολύ συνηθισμένο εδώ γύρω. Όλο και καμιά προσκοπευση θα μας βγει λάθος....
Άσε που μπορεί να τις τραυματίζεις και να κάνουν ώρες να πεθάνουν με τόσο μακρινές βολές.
Δεν σε understand όταν κρατάς μυδραλιο δεν υπάρχουν τραυματισμοί
 
Δεν σε understand όταν κρατάς μυδραλιο δεν υπάρχουν τραυματισμοί
Εγώ δεν έχω μυδραλιο. Ένα τέτοιο έχω άλλα στις κουκίδες έχω τραυματισμους σε μερικές άνω των 60 μέτρων φυσικά. Από εκεί και κάτω όλες τέζα! Στη φωτο διακρίνεται και η φυλαχτρα που τις τσουρουφλιζω στα μπασιματα.
rhm_small.jpg
 
Βρε παπαδιά βρε παπαδιά
Μη μαστουριάζεις τον παπά
Το μαστουριάζω τον παπά
Για να τα λέει καθαρά
-Βρε παπαδιά κουρευτομο@να,ποιος στο κούρεψε μωρή γρούνα;
-Ο παπάς έτσι το θέλει για να χώνει το τριβέλι!
(Ιστορίες από τον παππού!!)
 
Back
Top