Παρουσίαση Φυσιγγίων

Πολύ marketing ρε παιδιά . Ο flex λέει «ανοίγει από πίσω» 😛 ( κάτι σαν τον Κοκλωνη ενα πραμα 😇) και το 30% απο τα σκάγια τα λέει FLEXSTOPPED , τα υπόλοιπα είναι κανονικά , και το όλο αποτέλεσμα είναι ότι ακούει καλυτε4α στα τσοκ για τουφεκιές upland , φερμας δηλαδή.
 
Πολύ marketing ρε παιδιά . Ο flex λέει «ανοίγει από πίσω» 😛 ( κάτι σαν τον Κοκλωνη ενα πραμα 😇) και το 30% απο τα σκάγια τα λέει FLEXSTOPPED , τα υπόλοιπα είναι κανονικά , και το όλο αποτέλεσμα είναι ότι ακούει καλυτε4α στα τσοκ για τουφεκιές upland , φερμας δηλαδή.
whatever ... κλέφτες θα γίνουν ?
Μια δυό τουφεκιές και τα βλέπεις όλα ξεκάθαρα.
 
Μπορείς να βάλεις ένα λινκ να τα χαζεψουμε?
https://www.kalkantzakos.com/Product/8348/prairie-storm-flitecontrol-pfx154fs,-fusiggia-federal
Γνωρίζεις τι διαφορά έχουν οι δύο flitecontrols;
Το υλικό κατασκευής είναι πιο μαλακό στον FLEX wad, και επίσης ο FLEX wad δεν έχει τα πλαϊνά πτερύγια που έχει ο στάνταρ.
 
Ποιός εγχώριος κατασκευαστής φτιάχνει φυσίγγια με σκάγια #12:
Εγώ δεν ξέρω κανέναν , μόνο παραγγελία, ο rocket Παπατριανταφύλλου σου φτιάχνει αν θες .
Μόνο ιταλικά . Πχ rc32
Παλιότερα είχα δει κάποιο κυπριακό μαλλλον της dispan ήταν
 
Φαίνεται δεν δούλευε καλά ή καθόλου με ported τσοκ ο flightcontrol και το διόρθωσαν με τον flex
Όποτε αναιρώ. 😔δεν είναι όλα μάρκετινγκ , είναι και προσπάθειες να διορθωθούν προηγούμενες μαλακιες του μάρκετινγκ 😜
 
Φαίνεται δεν δούλευε καλά ή καθόλου με ported τσοκ ο flightcontrol και το διόρθωσαν με τον flex
Όποτε αναιρώ. 😔δεν είναι όλα μάρκετινγκ , είναι και προσπάθειες να διορθωθούν προηγούμενες μαλακιες του μάρκετινγκ 😜
Για να μπορούν να τα ρίχνουν και τα τσοκ με πορτινγκ είναι ο flex παιδια. Σε καποιο αρθρο το ειχα διαβασει
Όλα τα παραπάνω ισχύουν και συμφωνώ απόλυτα! Πάντως, ο κλασσικός flight control wad με το 1* το εργοστασιακό απέδιδε εξαιρετικά! Έχω όμως μεγάλη περιέργεια να δω αν υπάρχουν διάφορες στην πράξη και κάτι μου λέει ότι θα υπάρχουν!! Πιο πολύ το έγραψα αυτό για γνώμες και προβληματισμό!😅
 
Όλα τα παραπάνω ισχύουν και συμφωνώ απόλυτα! Πάντως, ο κλασσικός flight control wad με το 1* το εργοστασιακό απέδιδε εξαιρετικά! Έχω όμως μεγάλη περιέργεια να δω αν υπάρχουν διάφορες στην πράξη και κάτι μου λέει ότι θα υπάρχουν!! Πιο πολύ το έγραψα αυτό για γνώμες και προβληματισμό!😅
Τι νούμερο σε ενδιαφέρει ?
 
Όλα τα παραπάνω ισχύουν και συμφωνώ απόλυτα! Πάντως, ο κλασσικός flight control wad με το 1* το εργοστασιακό απέδιδε εξαιρετικά! Έχω όμως μεγάλη περιέργεια να δω αν υπάρχουν διάφορες στην πράξη και κάτι μου λέει ότι θα υπάρχουν!! Πιο πολύ το έγραψα αυτό για γνώμες και προβληματισμό!😅
Τι νούμερο σε ενδιαφέρει ?
Μόνο σε #5 έχει.
Τα αγόρασα να δούμε τι κάνουν και αυτά. 🤪

1683373254185.png
 
Back
Top