Παρουσίαση Φυσιγγίων

Καλημερα σε ολη την παρεα ..
Μετα απο χθεσινη δοκιμη σε πιατακια τα 28αρια του ΔΟΡΚΑ μου αφησαν πολυ καλες εντυπωσεις.
Αν και ειχε ζεστη η τουφεκια δεν ηταν κουραστικη οπως σε αλλα 28αρια.
Αρκετα γρηγορο θα το ελεγα με τη γνωστη κατανομη και τις πιεσεις που δινει ο συγκεντρωτηρας του Καρδαρα.
Εφοσον κρατησει την τιμη του και δεν αρχισουν τις ταρζανιες .. θα το προτιμαω..
IMG_4552.jpeg
 
Mονο για αστείο το παίρνω αυτό
Καλά εντάξει κλεισου στον μικρόκοσμο σου. Να δέχεσαι και να μαθαίνεις και λίγα πραγματάκια. ( ευτυχώς που έχουμε και βαιπερ και ξέρει κόσμος από δω μέσα το τι λέω και κάνω. )
 
Καλά εντάξει κλεισου στον μικρόκοσμο σου. Να δέχεσαι και να μαθαίνεις και λίγα πραγματάκια. ( ευτυχώς που έχουμε και βαιπερ και ξέρει κόσμος από δω μέσα το τι λέω και κάνω. )
Σε καλες χρονιές 4 κούτες της ρίχνεις άνετα εδώ … μια μόνο θέλαμε στα μπασίματα… μακαρη να μας ξαναερθουν
 
Ο μπάρμπας λέει σε ένα δύσκολο πεδίο- χωράφι αν αυτό είναι το δύσκολο τότε ποιο είναι το εύκολο? Αλλά τα παραπάνω φυσίγγια είναι για φάσα και λαγό ότι καλύτερο.
Βαγγέλη, ίσως λέει σαν δύσκολο πεδίο το χωράφι, επειδή (η φάσσα ειδικά), μας βλέπει και θέλει μακρινή βολή.
 
Καλά εντάξει κλεισου στον μικρόκοσμο σου. Να δέχεσαι και να μαθαίνεις και λίγα πραγματάκια. ( ευτυχώς που έχουμε και βαιπερ και ξέρει κόσμος από δω μέσα το τι λέω και κάνω. )
Εγώ σε ρώτησα επειδή σνομπάρες τη μία κούτα που είπα τώρα αν εσύ έχεις τόσο δυνατά περάσματα που σε μια ψόφια χρόνια για όλους και χωρίς ξυλωτα ρίχνεις 2000 φυσιγγια μπραβο απλά με βάση όσα λένε όλοι και όσα έβλεπα και εγώ που πήγαινα κάθε μέρα μου φαίνεται ουτοπικό
 
Βαγγέλη, ίσως λέει σαν δύσκολο πεδίο το χωράφι, επειδή (η φάσσα ειδικά), μας βλέπει και θέλει μακρινή βολή.
Αν δεις δοκιμές που έχει ανεβάσει ο μπάρμπας είναι για να μην αγοράσεις τίποτα, ειδικά σε δόκιμες με μονοβολά οπού ξαφνικά εμφανίζεται ένας σκοτωμένος κάπρος από το πουθενά.
 
Καλημερα σε ολη την παρεα ..
Μετα απο χθεσινη δοκιμη σε πιατακια τα 28αρια του ΔΟΡΚΑ μου αφησαν πολυ καλες εντυπωσεις.
Αν και ειχε ζεστη η τουφεκια δεν ηταν κουραστικη οπως σε αλλα 28αρια.
Αρκετα γρηγορο θα το ελεγα με τη γνωστη κατανομη και τις πιεσεις που δινει ο συγκεντρωτηρας του Καρδαρα.
Εφοσον κρατησει την τιμη του και δεν αρχισουν τις ταρζανιες .. θα το προτιμαω..
View attachment 73838
Ήσουν Σχιστό χθες με μια 1196;
 
Καλημερα σε ολη την παρεα ..
Μετα απο χθεσινη δοκιμη σε πιατακια τα 28αρια του ΔΟΡΚΑ μου αφησαν πολυ καλες εντυπωσεις.
Αν και ειχε ζεστη η τουφεκια δεν ηταν κουραστικη οπως σε αλλα 28αρια.
Αρκετα γρηγορο θα το ελεγα με τη γνωστη κατανομη και τις πιεσεις που δινει ο συγκεντρωτηρας του Καρδαρα.
Εφοσον κρατησει την τιμη του και δεν αρχισουν τις ταρζανιες .. θα το προτιμαω..
View attachment 73838
Ποσό τα πήρες Βαγγέλη;
 
Ξέρω ξέρω έπρεπε να κατέβω ένα νούμερο σκαγια… όταν ένα φυσηγγι δεν τραβάει και 5 νούμερα να κατέβεις τσάμπα κόπος εκτός και της βαράς στα 5 μέτρα
Για αυτό το φυσιγγι Ηλία άμα εριχνες σε ν7 Πιστεψε με δεν θα είχες πρόβλημα ειδικά σε υγρασία.
 
Εγώ σε ρώτησα επειδή σνομπάρες τη μία κούτα που είπα τώρα αν εσύ έχεις τόσο δυνατά περάσματα που σε μια ψόφια χρόνια για όλους και χωρίς ξυλωτα ρίχνεις 2000 φυσιγγια μπραβο απλά με βάση όσα λένε όλοι και όσα έβλεπα και εγώ που πήγαινα κάθε μέρα μου φαίνεται ουτοπικό
4 κούτες είναι 1000 φυσίγγια ,και δεν έχει καμμία σχέση η Κρήτη με την ηπειρωτική Ελλάδα για αυτό λέω μην κοιτάς μόνο έξω από την πόρτα σου. Τέλος γιατί χαλάμε το τοπικ πρέπει να είσαι και λίγο ανοικτομυαλος.
 
Για αυτό το φυσιγγι Ηλία άμα εριχνες σε ν7 Πιστεψε με δεν θα είχες πρόβλημα ειδικά σε υγρασία.
Έχω δοκιμαση ότι φυσηγγι υπάρχει στα 32 γρ. Αυτό ειδικά ούτε να το ξαναδώ…αν ξανα αγωρασο εμπορικά μόνο ρουμελιοτη η gorillla αν βρω καμία προσφορα στα 34 γρ
 
Back
Top