Ρυθμιστική Κυνηγετικής Περιόδου 24-25

Στη δουλειά καθώς προχωρούσα ήρθε κάτι και μπλέκεται στα μαλλιά.Κάνω με χέρι και μου την καρφώνει πάνω από αυτί.Το πετυχαίνω με χέρι και το ρίχνω κάτω...Μπέμπηκας...Τον πάτησα,πάρτο θεία δίκη.Μιλάμε για αφόρητο πόνο και πρήξιμο.Συνεχίζουμε και ό,τι γίνει...
Και τώρα τι λες εσύ τα ακουω....
Περαστικά Χρήστο.
 
Και για αυτο κανεις ετσι ? 😆

ΥΓ Νομιζω αυτο κανει κακο και στις μελλισες ?
Ναι τις σκοτωνει
Γιαννη αυτος εχει πολυ ασχημο τσιμπιμα
Και τσιμπαει και δευτερη και τριτη φορα και φωναζει και αλλους αναλογα την ενοχληση
Σαν τα κορακοειδη τους εχω, οπου τους βρω τους λιωνω
 
Ναι τις σκοτωνει
Γιαννη αυτος εχει πολυ ασχημο τσιμπιμα
Και τσιμπαει και δευτερη και τριτη φορα και φωναζει και αλλους αναλογα την ενοχληση
Σαν τα κορακοειδη τους εχω, οπου τους βρω τους λιωνω
Όπως τα λες,είναι εκδικητικά!
 
Σχολασε και πηγαινε να το περιποιηθεις

Θα χει γινει το αυτι σου σαν του νταμπο το ελεφαντακι .hair.
Σπίτι είμαι, πήρα medrol χάπι κορτιζόνη και μια κρέμα μου έδωσε φαρμακείο.Αλλά συνεχίζει να πρήζεται 6+ ώρες μετά.Μου έχει πιάσει το αριστερό μάτι και το τσίμπημα είναι πίσω από αυτί...Πόνος ρίχνει κάτι σουβλιές αλλα το πρήξικο ιδίως αυτές τις μέρες γιορτινές μς ενοχλεί...Καλα το τσίμπημα εκείνη τξν ώρα με πέθανε,έριξα ξίδι που είχα έστουζε χαμός...
 
Σπίτι είμαι, πήρα medrol χάπι κορτιζόνη και μια κρέμα μου έδωσε φαρμακείο.Αλλά συνεχίζει να πρήζεται 6+ ώρες μετά.Μου έχει πιάσει το αριστερό μάτι και το τσίμπημα είναι πίσω από αυτί...Πόνος ρίχνει κάτι σουβλιές αλλα το πρήξικο ιδίως αυτές τις μέρες γιορτινές μς ενοχλεί...Καλα το τσίμπημα εκείνη τξν ώρα με πέθανε,έριξα ξίδι που είχα έστουζε χαμός...
Πιθανότατα είχε πάει σε κάτι ψοφιο για φαγητό και μολύνθηκε...
 
Σπίτι είμαι, πήρα medrol χάπι κορτιζόνη και μια κρέμα μου έδωσε φαρμακείο.Αλλά συνεχίζει να πρήζεται 6+ ώρες μετά.Μου έχει πιάσει το αριστερό μάτι και το τσίμπημα είναι πίσω από αυτί...Πόνος ρίχνει κάτι σουβλιές αλλα το πρήξικο ιδίως αυτές τις μέρες γιορτινές μς ενοχλεί...Καλα το τσίμπημα εκείνη τξν ώρα με πέθανε,έριξα ξίδι που είχα έστουζε χαμός...
Ετσι ειναι το γαμηδι :(
Ειναι και ασχημο σημειο που σε βαρεσε
Το πριξιμο πρεπει να σταματησει λογικα

Αλλα να χεις ενοια εαν προχωρησει χαμηλα λαιμο η στο πλαι
η εαν δεις σημαδια αλεργιας

Αυτο που σου πε ο Κυριακος ειναι το πιο σωστο-να πας γιατρο
Περαστικα ρε φιλε:(
 
Περαστικά.
Σκούρκο τον ξέρω,εγώ.
Σήμερα ξάπλωσα έναν,με κλωτσιά Μιγιάγκι!!!
Τον έδιωξα και μου έκανε επίθεση ο πούστης.
Προσοχή,γιατί πάει και σε ψοφίμια,κι αν σε τσιμπήσει μετά,μπορεί, να χαιρετήσεις.
 
Περαστικά.
Σκούρκο τον ξέρω,εγώ.
Σήμερα ξάπλωσα έναν,με κλωτσιά Μιγιάγκι!!!
Τον έδιωξα και μου έκανε επίθεση ο πούστης.
Προσοχή,γιατί πάει και σε ψοφίμια,κι αν σε τσιμπήσει μετά,μπορεί, να χαιρετήσεις.
Μόλις μου την κάρφωσε οριακά τον έπιασα τον σπρωχνω κάτω και τον έκανα λιάτσα...Πατσίσαμε...
 
Σπίτι είμαι, πήρα medrol χάπι κορτιζόνη και μια κρέμα μου έδωσε φαρμακείο.Αλλά συνεχίζει να πρήζεται 6+ ώρες μετα...
Δεν κανεις ενα τηλεφωνο στον ξαδερφο που ειναι της ειδικοτητας ??
😆

Περα απο την πλακα δεν πας καλυτερα σε γιατρο γιατι ποτε δεν ξερεις πως θα εξελιχθει ?
 
Back
Top