Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτό είναι σίγουρο έτσι όπως το θέτεις .Αλλά αν φτάσουν τη βενζίνη 3€ και αρχίσουν οι ελειψεις εσκεμμένα ή όχι θα έρθει πολύς κόσμος αντιμέτωπος με τα εσώψυχα του και μετά λύπης μου δε διακρίνω ψυχική δύναμη σε πολλούς και καταλαβαίνεις τι θα συμβεί.
Το ζόρι βγάζει λάδι‼️ καιρός να βγάλουμε τις στρινγκιες κ να μπούμε στις πατροπαράδοτες σκελεες‼️

Με την ¨ποιοτητα¨που εχει μαζευτει στην Ελλαδα, σε περιπτωση που αρχισουν τα ζορια, θα πηγαινει το μαχαιρωμα συννεφο ....
Οχι οτι τωρα δεν γινεται...
 
Γι'αυτό καλό είναι να έχεται χαρτογραφήσει γύρω γύρω σε απόσταση 5 χιλιομέτρων να ξερεται περίπου το σας γίνεται από πλευράς κατοίκων και τι ρόλο παίζουν δεν είναι δύσκολο.Η πρόληψη σώζει
Τι να σου κάνουν τα πέντε στα 50 κ με μπλόκα ‼️
θυμάμαι που είχα πάει για ψάρεμα στο στόμιο εξω από Λάρισα κ σκασαν μύτη στην παραλία καμία 25αρια μπλακις κ χτύπαγαν μπυρονια ρεμβαζοντας....ρωτάω έναν ολντταιμερ τι λέει ρε παππού τι είναι όλοι αυτοί που μας κόβουν στραβά❓αυτοί μου λέει δεν είναι τίποτα ,συνολικά είναι γύρω στα 300 άτομα κ τους έχουν σε ένα ξενοδοχείο στο λόφο....ηλικίες 20-35‼️
 
Μια κοινονια σε παράνοια 18 Χρονά κ@@@@@ κάνουν μπουλινγκ χωρίς να λογοδοτούν αποτέλεσμα άλλο ένα παιδάκι 14 χρονον κρεμάστηκε .. το έχω ξαναγράψει η πολύ δημοκρατία Βλαπτη σοβαρά….. τι άλλο θα κάνουν αυτα τα παιδιά όταν μεγαλώσουν … εκκολάπτουμε εγκληματίες στα σχόλια
Η παιδιά είναι υπό το μηδέν…
 
Μια κοινονια σε παράνοια 18 Χρονά κ@@@@@ κάνουν μπουλινγκ χωρίς να λογοδοτούν αποτέλεσμα άλλο ένα παιδάκι 14 χρονον κρεμάστηκε .. το έχω ξαναγράψει η πολύ δημοκρατία Βλαπτη σοβαρά….. τι άλλο θα κάνουν αυτα τα παιδιά όταν μεγαλώσουν … εκκολάπτουμε εγκληματίες στα σχόλια
Η παιδιά είναι υπό το μηδέν…
Η παιδεια ξεκινα πρωτα απο το σπιτι Ηλια ομως
Και στο σπιτι υπαρχει μια θηλια καθε μερα που το σχοινι της αποτελειτε απο ολα οσα καθε μερα πρεπει να αντιμετωπισει ενας γονιος…..
Αλλα και ολα οσα επηρεαζουν την ζωη μας
Απο το κοστος μεχρι ξενοφερτες κουλτουρες, απωλεια ηθικων φραγμων, δουλέια και και και
Και η θηλια κλεινει και πνιγει το κοσμο
Που πλεον τρεχει τρεχει τρεχει και δεν φτανει και ουσιαστηκα εχουν μπει και χαθηκαν στο περιθωριο αυτα για τα οποια επρεπε να ζει
Οικογενεια, παιδεια, αξιες, ηθικη
Ουσιαστηκα η θηλια αυτο σκοτωνει

Και ερχονται μετα ολα αυτα που βλεπουμε οτι ηρθαν και θα ερθουν και αλλα!!!
 
Μια κοινονια σε παράνοια 18 Χρονά κ@@@@@ κάνουν μπουλινγκ χωρίς να λογοδοτούν αποτέλεσμα άλλο ένα παιδάκι 14 χρονον κρεμάστηκε .. το έχω ξαναγράψει η πολύ δημοκρατία Βλαπτη σοβαρά….. τι άλλο θα κάνουν αυτα τα παιδιά όταν μεγαλώσουν … εκκολάπτουμε εγκληματίες στα σχόλια
Η παιδιά είναι υπό το μηδέν…
Ηλια, μου λεει ενας καθηγητης :
¨Οταν εχω καποιον μαθητη που ειναι απαραδεκτος απο θεμα συμπεριφορας, ξερω οτι οι γονεις ειναι χειροτεροι και οτι το παιδι μεγαλωνοντας, μαλλον θα τους φτασει¨...
 
Ηλια, μου λεει ενας καθηγητης :
¨Οταν εχω καποιον μαθητη που ειναι απαραδεκτος απο θεμα συμπεριφορας, ξερω οτι οι γονεις ειναι χειροτεροι και οτι το παιδι μεγαλωνοντας, μαλλον θα τους φτασει¨...
Αν κάναν σωστά τη δουλειά τους ....θα αποκτούσε κάποια φρένα στην πορεία του‼️αυτοί....του δίνουν νίτρο.....να πάει γρηγοροτερα
 
Να μαντέψουμε ποιός τό 'κανε; Καλύτερα 'όχι:confused:
Ανακυκλωτές μετάλλων λέγονται σύμφωνα με το προοδευτικό λεξιλόγιο και είναι και τόσο δουλευταράδες που ανακυκλώνουν και μέταλλα χωρίς να τους δώσουν την άδεια παίρνουν πρωτοβουλία
Υπερβάλλον ζήλος.......
 
Αν κάναν σωστά τη δουλειά τους ....θα αποκτούσε κάποια φρένα στην πορεία του‼️αυτοί....του δίνουν νίτρο.....να πάει γρηγοροτερα
Έτσι είναι δυστηχος το ξερό από πρώτο χέρι έχω δυο ανιψιές στο γυμνάσιο με αυτά που μου λένε ότι κάνουν η δεν κάνουμε οι καθηγητές μου έρχεται να παο εκεί και να τους βάλο μπουρλότο
 
Έτσι είναι δυστηχος το ξερό από πρώτο χέρι έχω δυο ανιψιές στο γυμνάσιο με αυτά που μου λένε ότι κάνουν η δεν κάνουμε οι καθηγητές μου έρχεται να παο εκεί και να τους βάλο μπουρλότο
Κ ο δικός μου ο κανακάρης β γυμνασίου‼️ μια ωραία πρωία ενόχλησε η διευθύντρια την πρώην μου κ αυτή εμένα "δεν γνωρίζουμε πού είναι ο υιός σας" ο υιός ήταν μέσα στο μάθημα κ πήρε απουσία‼️‼️‼️‼️
 
Μόλις έβαλα βεντζινα ένα ολόκληρο 20€ ‼️ πόσο τυχερός είμαι ο πουθτης ,αύριο θα πάει 2.31‼️οι βεντζινες ανεβαίνουν κ τα κρυπτοκοινς τον κατήφορο, φαντάσου να μην ήταν και αποκεντρωμένα‼️παααααατα το Πούτιν‼️πάτα το το γαμημενο κ πες ότι το πάτησε η γάτα‼️
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top