Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ΥΓ: φαντάσου να είχαν ρίξει από τους 100 ψηφοφόρους οι 99 άκυρο ή λευκό - θα έβγαινε παμψηφεί! (σαρκασμού συνέχεια)
Μην το θεωρείς σίγουρο ότι το δικό του θα ήταν έγκυρο.
Φαντάσου λοιπόν να είσαι ο μοναδικός υποψήφιος, να μην εκλεγείς και να πας σε επαναληπτικές :)
 
Μην το θεωρείς σίγουρο ότι το δικό του θα ήταν έγκυρο.
Φαντάσου λοιπόν να είσαι ο μοναδικός υποψήφιος, να μην εκλεγείς και να πας σε επαναληπτικές :)
Αυτά είναι προβλήματα! Ευτυχώς ξεμπερδεψε ο άνθρωπος από τον πρώτο γύρο και έχει το κεφάλι του ήσυχο.yel.
 
Το έχω ακούσει, δεν ξέρω αν αληθεύει.

Τοπικές εκλογές και ένας υποψήφιος στριμώχνει άγρια κάποιον να τον ψηφίσει.

Γίνονται εκλογές και ο υποψήφιος παίρνει 1 ψήφο, από αυτόν που έπρηζε.

Έξαλλος ο δεύτερος τον βρίσκει και του λέει.
Καλά ρε μαλάκα, εγώ σε φήφισα, εσύ δεν ψήφισες τον εαυτό σου ;;;;;

Είχα μια υποχρέωση αλλού, του απαντά !!!!
αχαχαχα
 
Δεν μου αρέσουν τα γυαλιά, αλλά και το κούρεμα, θα προτιμούσα αυτό:
View attachment 48518

ΥΓ: και γω έχω από τα 14 μου χωρίστρα στη μέση, έφαγα μάλιστα 3 μέρες αποβολή στην 3η γυμνασίου και σε συνδυασμό με δύο άλλα πταίσματα τότε, έκανα συνολικά 4 εβδομάδες διακοπες το Πάσχα.:eek:

ΥΓ: τελικά δεν διάλεξα τον Κιμ γιατί όταν τον κοιτώ για πάνω από 5 δευτερόλεπτα με πιάνει φαγούρα στο δεξί το χέρι...

...τη σακουλεύτηκες ε? ;) .sarcastic..sarcastic..sarcastic.

 
Κάπου διάβασα ότι ο Μπάιντεν φορούσε γραβάτα με ελληνικά χρώματα θυμηθειται θα είναι η ίδια με την οποία θα μας πνίξει το συστημικό ανθρωπάκι.Εκτος και αν βάλεις ο Κούλη το χέρι του .
Θα μας κλάσει μια μάντρα‼️
 
Αυτό είναι σίγουρο έτσι όπως το θέτεις .Αλλά αν φτάσουν τη βενζίνη 3€ και αρχίσουν οι ελειψεις εσκεμμένα ή όχι θα έρθει πολύς κόσμος αντιμέτωπος με τα εσώψυχα του και μετά λύπης μου δε διακρίνω ψυχική δύναμη σε πολλούς και καταλαβαίνεις τι θα συμβεί.
 
Αυτό είναι σίγουρο έτσι όπως το θέτεις .Αλλά αν φτάσουν τη βενζίνη 3€ και αρχίσουν οι ελειψεις εσκεμμένα ή όχι θα έρθει πολύς κόσμος αντιμέτωπος με τα εσώψυχα του και μετά λύπης μου δε διακρίνω ψυχική δύναμη σε πολλούς και καταλαβαίνεις τι θα συμβεί.
Το ζόρι βγάζει λάδι‼️ καιρός να βγάλουμε τις στρινγκιες κ να μπούμε στις πατροπαράδοτες σκελεες‼️
 
Ασχέτως το τώρα γιατί αν είχαμε θέμα θα μας στήριζε κανείς? Αρχιδια απλά τώρα εξαφανίζεται και το μικρό ενδεχόμενο που μπορεί να υπήρχε.Παμε για παγκόσμιες ανακατατάξεις ελπίζω όχι για τρίτο παγκόσμιο ακόμα δε πρόλαβα να κυνηγήσω όσο θέλω .
 
Ασχέτως το τώρα γιατί αν είχαμε θέμα θα μας στήριζε κανείς? Αρχιδια απλά τώρα εξαφανίζεται και το μικρό ενδεχόμενο που μπορεί να υπήρχε.Παμε για παγκόσμιες ανακατατάξεις ελπίζω όχι για τρίτο παγκόσμιο ακόμα δε πρόλαβα να κυνηγήσω όσο θέλω .
Όταν βλέπεις τον λύκο δεν ψάχνεις για ντόρο‼️
θερντ γουορλντ γουορ σιζον όυαν επισοντ 2‼️
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top