Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γιά όσους ενδιαφέρονται και έχουν χρόνο την Κυριακή, 15/05/2022 18:00-19:30: Η περιβαλλοντική εκπαίδευση στην Ελλάδα, Ιόνιο Πανεπιστήμιο. Σχετικό αρχείο με τα θέματα παρουσίασης και στοιχεία σύνδεσης: εδώ (pdf).

ΠΡΟΣΟΧΗ: Κάποια θέματα θα παρουσιασθούν από μαθητές/μαθήτριες που δραστηριοποιούνται στην οργάνωση Fridays for Future.

ΥΓ: Νομίζω θα είναι πολύ ενδιαφέρον για όσους έχουν παιδιά στην εφηβεία ή μικρότερα.
....και γ@μω τα αβαταρ ρε συ! ;)
 
Έλα Θοδωρή ... :) :) :)

View attachment 48517

Πάρα πολλοί άλλαξαν τα άβαταρ ... τι γίνεται ?
Δεν μου αρέσουν τα γυαλιά, αλλά και το κούρεμα, θα προτιμούσα αυτό:
1652572725669.png

ΥΓ: και γω έχω από τα 14 μου χωρίστρα στη μέση, έφαγα μάλιστα 3 μέρες αποβολή στην 3η γυμνασίου και σε συνδυασμό με δύο άλλα πταίσματα τότε, έκανα συνολικά 4 εβδομάδες διακοπες το Πάσχα.:eek:

ΥΓ: τελικά δεν διάλεξα τον Κιμ γιατί όταν τον κοιτώ για πάνω από 5 δευτερόλεπτα με πιάνει φαγούρα στο δεξί το χέρι...
 
Νεολαίοι ασεβείς και ξερολες είναι οι σημερινοί έφηβοι αλλά δεν φταίνε τα παιδιά φτάινε αυτοί που τα μεγάλωσαν έτσι αυτοί θέλουνε κλωτσες γιατί το παιδάκι μου και το σκυλάκι μου συμπεριφέρονται όπως τα έχω μάθει.
 
Εδω Γιαννη ενας πιτσιρικα 22 ετων χτηπησε μια ξαδερφη μου με το αυτοκινητο αυτη με ποδηλατο Την εγκατεληψε , την τσακισε σιδερα στο ποδι θα τρομαξει να συνελθει .Τον βρηκε η αστυνομια μετα απο δυο ημερες και οι γονοις αφαντοι .Ουτε τηλεφωνο Γ.........ισι που θελουν
 
Δεν υπάρχει ... Κανένας άλλος Έλληνας δεν έχει τα προαπαιτούμενα για την θέση.
Εκλογές για τον Πρόεδρο του Σύριζα, με έναν μόνο υποψήφιο! Ζήτω η Δημοκρατία! (σαρκασμός)

ΥΓ: φαντάσου να είχαν ρίξει από τους 100 ψηφοφόρους οι 99 άκυρο ή λευκό - θα έβγαινε παμψηφεί! (σαρκασμού συνέχεια)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top