Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δωρεάν μετακίνηση από σήμερα των Ουκρανών δεν θα έπρεπε να υπάρχει μέριμνα και για δωρεάν μετακίνηση των Ελλήνων φτωχών και όχι των μόνο των άνεργων.Ρε το Δημαρχαρα της Αθήνας χαρά για το συγγενή στην Αμέρικα γράφουμε ιστορία λέει και θα γίνει και ο πρώτος γάμος ομοφυλοφίλων στο δημαρχείο και καλώς λέω εγώ να γίνει αλλά συνεχίζει μετά, είναι ένα βήμα που μας οδηγεί στη πρόοδο,μη συνεχίζεις βρε μαλακά το ξέρουμε ότι νομιζεται ότι έχετε μαλακές για ακροατήριο αλλά δεν είμαστε όλοι βρωμιάρη μιζαδορε .Πως μου βγάζουν αυτοί το κακό μου εαυτό προς τα έξω όταν τους βλέπω τι λένε δε ξέρω , μάλλον επειδή δε ανήκω στη συνομοταξία των μαλακιων.
 
Οχι
Όχι τα δικά σας συγκεκριμένα των Ελλήνων πολιτικών τα παιδιά δε πρέπει να δουλεύουν γιατί απλά δεν έχουν ανάγκη έχετε κατακλεψει όλη τη χώρα ,αν είσαστε αξιόλογοι δεν θα ήταν η χώρα έτσι και θα το συζητούσαμε με άλλα δεδομένα το θέμα των παιδιών σας έτσι έπρεπε να του απαντήσει ένας .Ελπίζω να μην αρχίσουμε τα αδιευκρίνιστα πόσα και στους λογαριασμούς των αρίστων παιδιών και των πλουσίων τρυπών που έχουν παντρευτεί όλοι οι Έλληνες πολιτικοί και μόλις ζοριστουν που τα βρήκες ,γίνονται της γυναίκας της πεθεράς ,της θείας από το Σικάγο και ότι δε δικαιολογείται αδιευκρίνιστο ποσο δεν τρέχει μια.Οπως και κάτι ποινές σε γνωστούς άγνωστους 15 χρόνια με αναστολή χαχαχαχα ή Κολομβία είναι παιδική χαρά μπροστά μας ,όλα είναι λεφτά και τίποτε άλλο .Χάθηκε και η επιτροπή των σοφών νεοελλήνων ρε παιδί μου κολομβιαααααα - Ελλάδαααα. 0-1
 
Last edited:
Μόνο το ποσοστό συμμετοχής δεν αναφέρουν, οι ελπίδες μας.....https://www.in.gr/2022/05/19/apopsi/ntropi-ton-foititikon-eklogon-kai-elleimma-dimokratias/
ΠοιεςΠοιες ελπίδες αυτές που ξεκινούν αριστερές γίνονται ΣΥΡΙΖΑ και καταλήγουν πασοκαυνζιδες και όλοι έχουν όμως δεξιές τσέπες.Επριδη έχω γνωρίσει αρκετές ελπίδες από αυτές που ήταν μπροστινοί στα εκλογικά των πανεπιστημίων και ξέρω τις θέσεις πήραν και τι έγιναν μετά για το μόνο που είναι ελπίδα είναι για τη πάρτη τους.
 
Τι να χάνει ρε παιδια αφού όλο το έργο είναι μια παράσταση εύκολα αναγνώσιμη από θνητούς με απλή λογική,επειδή όμως αυτή λείπει από το περισσότερο κόσμο έχουμε και βλέπουμε αυτά τα χάλια για τα οποία χαίρονται οι περισσότεροι.Να φάμε δεν θα έχουμε σε λίγο καιρό και για όλα θα φταίει ο Κάκος Ρώσος επειδή δεν έκατσε να τον πηδήξουν κιόλας ενώ οι καλοί Ευρωπαίοι και τα αμερικανικια πάντα είναι δημοκράτες και σώζουν το κόσμο.Τελικα η βλακεία των ανθρώπων τείνει στο άπειρον όπως έχει πει ο Αϊνστάιν.Το θέμα είναι επίσης οι λαοί είναι αποβλακωμενοι ακολουθούν την καταστροφή τους έχοντας πειστεί ότι δεν υπάρχει άλλη λύση (πρόβατα ξυπνάτε η σειρά σας έρχεται) κρίμα και μεγάλη ξεφτίλα και κατάντια έχουν Μαγαρισει αυτή τη χώρα και πολιτικοί και δημοσιογράφοι για να μη μιλήσω και για άλλους και αρχίσουμε τις αντιπαραθέσεις ,κρατήστε στο μυαλό σας ότι αξιόλογος άνθρωπος στη χώρα με σημαντική θέση είναι πράγμα προς εξαφάνιση.
 
Θυμάμαι κάτι μαλακίες ολκής από κάτι κηραλοιφοπωλητές και δίποδα με μυαλό 40ποδου ότι θα μας σώσει το ξανθό γένος και με πιάνουν τα κλάματα από τα γέλια ...
Ούτε μπλοντ ούτε Μπρούνετ,όπως στρώνεις κοιμάσαι ‼️
Αυτός ο τύπος με τα μύρια του ....γελάει στη φάτσα μας‼️
 
Θυμάμαι κάτι μαλακίες ολκής από κάτι κηραλοιφοπωλητές και δίποδα με μυαλό 40ποδου ότι θα μας σώσει το ξανθό γένος και με πιάνουν τα κλάματα από τα γέλια ...
Κι ο άλλος,που θησαύρισε, με τα σκουπίδια που πουλούσε.
Α ρε Ελλάδα...
7b49fa863606db62e470b2cdf1b85646.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top